Smrtelné zlo 2

• USA Evil Dead II (více)

Ash a jeho přítelkyně si vyrazili na opuštěnou chatu v lese. Na místě si pustí pásku, kde je nahrán text Necronomiconu, temné knihy mrtvých. Tím však vyvolají příšerné démony ze záhrobí... Když na chatu dorazí Ashovi přátelé, najdou je uprostřed záplavy krve! Zlo bylo odpoutáno a je třeba ho znovu zkrotit - za každou cenu! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Bilkiz

Jednotku považujem za pomerne kvalitný horor, avšak z označenia dvojky ako horor/komédia som bol celkom skeptický, pretože skĺbenie týchto dvoch žánrov pre mňa nikdy nefunguje. Rovnako to bolo aj pri Evil Dead II a navyše film nebol ani strašidelný ani vtipný. (4.5/10) ()

Chupacabros

Naprostá dokonalost, kvůli které jsem začal jako kluk milovat horory.  Perfektní kamera, šílenství valící se na hlavního hrdinu ze všech stran. Hlavně ale intenzivní jízda od začátku do konce. Raimi byl prostě v osmdesátkách neskutečnej borec. ()

Lukasos.Ctib

2 Evil Dead se bere ještě míň vážně než 1 díl a jde víc do toho humoru i když horor tu taky najdete za mě boží pokračování jedničky je to vtipný, krvavý a ujetý.Hodnocení 10/10 ()

Harding164

Po trochu matoucím začátku jsem si nebyl jistý, zda se dívám na pokračování nebo remake. Tenhle pocit mě bohužel neopustil až do konce filmu. Druhý díl kompletně vykrádá jedničku, a to nejen příběhově ale i v jednotlivých scénách.  Naprosto upřímně řeknu že minimálně půlku tohohle filmu už jsem viděl. Raimi to tentokrát hraje mnohem víc do komedie, takže to není úplně ten samý zážitek, ale i tak z toho nejsem nadšený. Jinak větší důraz na komedii filmu vyloženě prospěl a první cca. třetina mě dost bavila. Pak se ale Raimi rozhodl že nás musí ještě patřičně vystrašit a film se začal tvářit hrozně vážně. Bohužel, ať se snaží, jak se snaží tady jsem se ani na vteřinku nebál. Je to škoda. Kdyby se vykašlali na lekačky a pokračovali s humorem první třetiny, mohla to být fakt bezva černá komedie. Takhle je to slabší odvar prvního dílu, který neví, o čem vlastně chce být. ()

Raimi chystá Evil Dead 2 a dvojku Armády temnot

Raimi chystá Evil Dead 2 a dvojku Armády temnot