Cerion

Výborná komedie v Ritchieho stylu. Je to jistota která prostě nezklame. Ale Podfu(c)k se myslím povedl ještě o fous víc (pokud to vůbec jde). ()

Pepper_x

Ritchie je pro mě frajer, přesně takový zpracování se mi libí. Hafo postav, hodně příběhů, jeden konec plus afro Roryho Breakera. Jednoduchej koncept, kterej ale sakra funguje. Výbornej Statham, kterej pro mě nikdy nebude akčnim drsňákem, ale jen klidným frajerem z Ritchiovek. Já Angličany můžu a nic na tom nemění fakt, že člověk musí film vidět víckrát, aby vůbec postřehnul, že se tam mluví anglicky. ()

Doski

Super.. po druhém shlédnutí dávám 5*****. Skvělá režie, soundtrack, scénář a zápletka. Humor taky docela OK. Rozhodně jedna z nejlpších krimi komedií. 88% ()

BORECMAN

Tohle jsem potřeboval, tak skvělý a vtipný film jsem dlouho neviděl. Myslim že je lepší než podfu(c)k. Skvělý Statham, Jones a Ritchie. ()

ppetrnosek

Paralelní se Snatch, který je ale ještě o něco lepší a Ritchie zřejmě po dvou letech dotáhl svůj motiv k dokonalosti. Jelikož sem si tenhle film pustil úplně náhodou, a to až po Snatch, a nevěděl sem jak a kdo ho kdy zrežíroval, byl sem hodně podezřívavej. ()

porky93

Nejsem zrovna fanoušek Ritchieho filmů a stejně tak je to i s tímto kouskem. Scénář a zápletka mi nepřijdou nijak geniální, i když většina zdejších hodnotitelů má zjevně jiný názor. Beru tento snímek čistě jako komedii a musím říci, že v tomto ohledu svůj účel splnil. V některých pasážích jsem se opravdu dobře pobavil:) ()

Aleix

Paráda ,dobrá komediální gangsterka kde neohrabanost a amaterství baví od začátku do konce a Vinnie Jones je prostě borec !! ()

Chip89

Tohle je film, u kterého jsem asi šestkrát změnila hodnocení. Chvílemi to pro mne bylo na čtyři, chvíli na pět. prostě to bylo nahoru a dolů, některé scény zbytečné, některé překombinované a v závěru výborné rozplétání totálně zamotaných zápletek. Ale nakonec jsem se rozhodla pro čtyři hvězdy. Film, který získá ode mne pět hvězd mě nesmí ani trošku nudit a to se tomuhle chvílemi povedlo. Dost podobné Podf(c)ku, ale o trošku horší. ()

Reek

Ze začátku chvilkama chaotický, ale závěr to zachraňuje. Pokud na začátku budete mít problémy, rozeznat kdo je kdo a kdo pracuje pro koho, na konci se tato spletitá síť zajímavě rozuzlí. 100%. ()

Jaxx84

Tak tady Guy Ritchie začal tvořit historii. Možná bohužel jsem Lock, Stock and Two Smoking Barrels viděl zcela nechronologicky jako poslední z tria doplněného o Snatch a RocknRolla. A možná naopak právě díky tomu jsem už byl připravený na typicky "ritchiovský" guláš děje, postav a zdánlivě nesourodých zápletek vyústících ve fenomenální finále. Navíc se Jasonem Stathamem a Vinniem Jonesem, nelze nedát 9/10. ()

lakart

Výborný scénář, monoho postav a neuvěřitelně zamotaný děj se skvělým rozzulením. Ritchie prostě umí a tady to předvádí v plné palbě. Ale Snatch je přeci jenom trochu lepší. 85% ()

ER

Šup sem,šup tam,občas i šňup sem a je tady klipovitý mišmaš scének,které do sebe začínají zapadat jak domino. Pak přijde Vinnie Jones a o zábavu je postaráno (kulka sem,hlava tam). ()

Zikus

Suprově propletenej film se skvělým dabingem a humorem, kterej letí jako Antonov. Jedna otázka zůstává ale nezodpovězena. Co udělal Tom jako první? Zvedl telefon nebo hodil tašku s mušketama do řeky? ()

balcazar

Toto bola trefa do čierneho. Kráľovsky som sa bavil, primerane som si hovoril: fuj, to čo je, a netrpezlivo som čakal na každú ďalšiu scénu. Príbehy jednotlivých gangsterských bánd sa začali prepletať dostatočne skoro na to, aby som nestratil pozornosť a záujem, postavy boli zapamätateľné a výrazné zároveň. Dostal som jednoducho kriminálnu komédiu, ktorá mi ulahodila. ()

bearmeedek

Opět nebudu chrlit ovace, jako ostatní. Ovšem film je zajímavý jako humorná skládačka, kde "na každého jednou dojde". Herecky postaveno pouze pro chlapy. Mimo zfetované dívčiny, pohozené na gauči, zde není žádná ženská role. Jako starší zábavná kriminálka je to docela zábavné. 69%. ()

holub109

První film dnes již naprosto kultovního režiséra Guye Ritchieho. I když má film opravdu malý rozpočet, tak se mu povedlo natočit zábavnou gangsterskou s kupou parádních hlášek a hlavně moc dobrým obsazením. Příběh odsýpá a po celou dobu mě tahle Ritchieho prvotina prostě bavila. Podfuck je ale přeci jen o třídu výš. 80% ()

Inozuka

Zábavná gangsterská historka o bandě kámošů, starých brokovnicích a pytlích trávy .... Vyprávěno s nadhledem, humorně a na svou dobu novátorsky. Skvělý soundtrack, dobré dialogy a silný buddy feeling. Nemůžu se ale nějak zbavit dojmu, že jsem to kdysi s hodnocením přestřelil a kvůli určité nezáživnosti zápletky jednu hvězdu ubírám. ()

Likan7

Nebudu s Guyem Richtiem kamarád. Snažil jsem se už několikrát a pokud nepočítám fajn Aladina, u jeho filmů umírám nudou. Tady to není jiný. Nesedí mi tady vůbec nic, od jeho velmi specifický režie, po scénář, který je tady pro mě to nejhorší. Čest, že jsem se alespoň snažil, ale tyhle kulty nejspíš nikdy nedocenim. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback