My z Kačerova

• Česko Kačeří příběhy (více)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (více)

Strýček Skrblík a jeho tři synovci, Dulík, Bubík a Kulík. Kdo by neznal tyto kačery z Kačerova? Když Skrblík, lakomý milionář sídlící v honosné vile, zrovna nestřeží své peníze před zákeřnými Rafany, vydává se na výpravy za dalším bohatstvím. A jeho malí synovci mu v tom pomáhají po boku Rampy McKváka. Proti nim ale stojí dva silní protivníci, Magika von Čáry a kačer Hamoun. Jejich výpravy ale vždy dopadnou dobře a doma na ně už čeká paní Čvachtová a samozřejmě čas od času hostující kačer Donald. (Zoiberg)

Gilmour93

Huey, Dewey and Louie v USA. Dulík, Bubík a Kulík u nás. Tupu, Hupu ja Lupu v Suomi. Adoroval jsem Heřmánkovým chraplákem namluveného Rampu McKvaka s leteckou šálou kolem krku a s nelichotivou bilancí 135 vzletů při žádném přistání. ()

berg.12

Z Disneyovských seriálů asi nejvyprofilovanější a nejdobrodružnější. Co příběh, to originál a hodně účinkovala i vazba na reálný svět (faraón Tutanhamoun, zpěvák Michael Kwackson, apod.) Je někdo, kdo se jako malý na tohleto netěšil? ()

akisha

Koukali jsme na to v družině, nostalgie nedovolí nižší hodnocení. I když teď už bych se na to nepodívala. Nejlepší postava jednoznačně Rampa. "To znělo jako Rampovo přistání..." ()

Nevka

Nejlepší seriál mého dětsví (když nepočítám Rychlou rotu) a troufám si říct i všech dob :-) Příběhy měli vždy něco do sebe a nikdy neomrzelo sledovat je i víckrát po sobě. Bulík, Kulík, Dulík, Kačer Donald, Strýček Skrblík a Rampa McKvák spolu s Rafany byly a vždycky budou tou nejnezapomenutelnější kreslenou partou jaká kdy mohla být. ()

Jezinka.Jezinka

Jedním z nejpříjemnějších důsledků Sametové revoluce bylo to, že mě a moje vrstevníky tenhle seriál při své české premiéře zastihl ještě jako malé děti, které seděly v neděli večer doma u často ještě černobílých televizí a slintaly nad každým dalším dílem kačerů. Dokonalé, dokonce natolik, že jsem chtěla mít růžové šatičky a růžovou mašli ve vlasech. Jediné růžové oblečení, které jsem kdy chtěla, Kačko. Že se jedna ze zastávek pražského metra jmenuje Kačerov považuji za poklonu všem z Kačerova. ()

Tyler

Bylo to bezva (ano, taky jsem každé ráno vstával), ale teď už bych se nedíval....Ale líbilo se mi to a občas si na Kačerov vzpomenu i teď. Proč? Protože nejlepší na celém seriálu byla - a dodnes je - úvodní písnička s výtečným českým textem v nezaměnitelném podání Vildy Čoka!!! ()

Rex Mundi

Moji miláčikovia z porevolučného detstva, kedy som už síce pomaly odrastala, ale oni si ma aj tak získali. Snáď viac ako samotný kreslený seriál som mala rada počítačovú hru :-) ()

MM_Ramone

Práve týmto kresleným seriálom ma dokázali ľudia od Walta Disneya najviac zaujať. Dnes, keď mám na krku tridsiatku, tak by som samozrejme kvôli tomu nevstával v sobotu ráno, len aby mi neušla daľšia časť. Vysoké hodnotenie však iste nedávam len z nostalgie. "DuckTales" má svoje kvality, ktorými si vie i po dvadsiatich rokoch, od svojho vzniku, získať mladých divákov. **** ()

Ded@M@tes

Strýček Skrblík a jeho synovci a kolem sto epizod, viděl jsem úplně každý díl a vždy se bylo na co odívat. / Viděné epizody *100.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 10/10 ) ()

Davies182

Taková lahůdka z ranného dětství aneb Strýček Skrblík 4EVER. Škoda že se za ta léta nezměnily i vysílací časy třeba na devátou ranní :-). ()

sepp

Strycek Skrblik for president! Nesmrtelna postava, miloval jsem tu jeho obrovskou pokladnici, kde se koupal ve zlatacich ;) ()

Hrabka

Když jsem byl malý, byl to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Časně ráno jsem vstával a těšil se na seriály od Walta Disneyho. Tento jsem měl možná ze všech nejraději. Výborná zápletka každého dílu spolu s osobitým humorem hlavních protagonistů je nezapomenutelná. Doufám, že až budou vyrůstat moje děti, tak se tento seriál vrátí na obrazovky nějaké české TV stanice. ()

paascha

I když si Esquirol myslí opak, já své dětství zvládnul prožít krásně i bez těch malejch kvákalů. A troufnu si říct, že bylo mnohem lepší, než to jeho, prodřepěné u TV. Jinak je ovšem Kačerov zábavný, postavy přiměřeně vtipné, můj osobní oblíbenec byl Rampa ()

DJ_bart

Kultovka z dob, kdy Disney ještě nezačal recyklovat svoje infantilní exkrementy.... úvodní znělka nezapomenutelná. ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (více)