Tiiso

Já si osobně myslím, že každý takový film jako je tento, především samotné tvůrce baví natáčet; a že to samotné natáčení pro ně musí být ohromná zábava. Bez té zábavy by totiž ten snímek nefungoval. Dát dohromady tolik klišé a uvařit takový guláš, to už člověk musí mít v sobě kus nadhledu, sebeironie a drzosti. Rodrigez dokázal, že tohle všechno má. Navíc ukázal kus svého přirozeného talentu co se týče technického zpracovávání filmu. Dělat si sám scénář, režii, střih, složit hudbu a snímek bezvadně ozvučit to vyžaduje velký um. Banderas se ve své roli našel, Hayeková mu sekunduje tak jak se od takové role a její představitelky čeká a všichni ostatní jsou jakoby přesně vystřižení z toho největší desperádovského braku jaký pohledáte. K tomu drnčí na strunách kytar dobrá hudba. Co více by jste chtěli? ()

Dantte..

Nejlepší film Roberta Rodrigueze i Antonia Banderase. Tady nejde o scénář, ale o styl jakým to je natočené. Bojové scény jsou absolutně nadčasové, ve světě filmu nevídané a originální. 80 % ()

Alojs

Tuna nezapomenutelné akce, lopaty hlášek, jedna nezapomenutelná historka s pochcaným barem, nehorázně našlapaný Banderas a pak... jako třešnička na mexickém dortu... Salma Hayek na vrcholu sex-drajvové stupnice. Škoda až příliš překombinovaného pokračování. Tohle se však Robertovi povedlo. ()

Rodin

Tenhle kousek se u mě minul účinkem zcela a naprosto. Z mého pohledu Rodriguez nic slabšího ve své filmografii nemá. A "besné prsníky" Salmy Hayek to rozhodně nevytrhly. ()

Kalisek

Nevšední akční jízda plná nezapomenutelných hlášek. Nebýt na můj vkus až moc ujetého finále tak za 5* i přesto můžu jen vřele doporučit. ()

hoid

Jedinecny mix westernu, akcie a typickych hlasok. U mna tento film definoval Rodriguezov zaner. Neni divu ze tymto filmov ho dostal do holywoodu. Ako zaujimovost - Desperado je holywoodska verzia Rodriguezovej prvotiny El Mariachi. Povodny herec sa objavi na konci filmu :) ()

darthvader77

Akční komedie pod totální kontrolou skvěle hrajícího Banderase a sexy Hayek. Než si tohle pustíte musíte přistoupit na to, že jde hlavně o parodii. Pak si můžete Desperado pustit a kochat se nápaditou humornou akcí, přesně obsazenými herci a nadupaným tempem, svižnými nápaditými dialogy a jedním super štěkem pro Tarantina. ()

Stanix

S odstupem času a po již několikátém shlédnutí tohoto snímku jsem musel hodnocení malinko zkorigovat. Romantické scény se Šelmou a Tondou, kterých je obsaženo až nadmíru, lezou malinko do zábavy filmu a místy jsou tak otravné, že je prostě už rovnou přeskakuju. A jako obvykle Rodriguezovo ulítnutí, jehož se dopouští většinou v závěrech svých akčních "pohádek", je zde přítomno jako vždy. Nicméně akce zůstává sqele zábavná i dnes a černohumorný hláškující Joaquim "Bucho" je prostě naprosto nářezový. ()

papadoce

Desperado, joooo Desperado. Moja mladosť a vôbec najlepší film drbnutého Bobbyho Rodrigueza. Banderas v jednej zo svojich dvoch najlepších životných rolí a Salma Hayek nádherná ako raj samotný. Na tento akčňák sa dokážem dívať opakovane. Je to vtipné, krvavé a sexi. V zásade jednoduchý príbeh pomsty vsadený do Méchika. Samý špinavý zaprášený vágus a pamätáte, prekrásna Salma. Aleže neuveriteľná. Ak ku tomu pripočítame dokonalý soundtrack, dostaneme klasiku vo svojom obore. Všetko čo prišlo s Mariachim predtým a potom bol odpad. Toto je mega. Kultovina. ()

Ex_Machina

„Hledám muže jménem Bucho.“ Kým ho mariachi Banderas nájde, udeje sa veľa vecí.  Jeden z tých filmov , na ktorý sa dá pozerať s odstupom času stále dookola. Atmosféra špinavých mexických ulíc a bary plné podozrivých ozbrojených chlapov čo sa bojíte osloviť sa hravo postarajú o napätie. Brutalita, vtip, tajomnosť, akčnosť a trefné hlášky sa tu prelínajú s nadupanými masakrami s citom pre detail.  Aj napriek slabšej druhej polovici dávam 5 hviezd preto, lebo je to kult čo má štýl. A ktorý chlap by nechcel mať charizmu ako António a ženu ako je Salma po boku ? Pre drobné rajcovné brunety mám slabosť. Záverom snáď len dodám, že to pivo v tom podniku by som rád ochutnal. ()

Clark_Kent

Co víc napsat než fenomenální vtip o chcaní od Tarantina. Pak kurevsky sexuchtivá Hayek a střelecky přesnej Banderas. Dalo se to sledovat. ()

MaJes

Super film s vynikajúcim obsadením! Je to o niečo lepšie ako El Mariachi, dal by som 4,5*.Tiež súhlasím s tým názorom že prvá polovica je lepšia. A do úvahy pri hodnotení treba brať perfektnú Salmu Hayek :-) !!! ()

valkil

Pohodový film, který ovšem v poslední třetině ztrácí dech a nahrazuje vtip akcí. Kdyby se Rodriguezovi podařilo udržet nasazené tempo z počátku filmu, bylo by to za 5. Nelze nezmínit naprosto exkluzivního "kydala" Buscemiho. ()

zomb0

Určite najlepší diel trilogie Vtedy v mexiku. Začiatok filmu s Steve Buscemim bol geniálny a tarantinov vtip ktorý mu zachránil život...zapametám si ho do konca života. Úžastná hudba... ()

Vousatá Salma Hayek?

Vousatá Salma Hayek?