Šestice dospívajících táborníků je první, kdo má zažít nejneuvěřitelnější dobrodružné kempování na světě: Druhohorní tábor! Ale když INDOMINUS REX, geneticky vytvořený vrcholný predátor, uteče a způsobí poruchu všech systémů v Jurském světě, což způsobí řádění dinosaurů v parku, táborníci zjistí, že se musí spolehnout jen na sebe navzájem, pokud se vůbec chtějí dostat z ostrova Nublar a najít cestu domů. (TV Minimax)

Fiffty

Myslím, že pre úplne najmenších to nie je, keďže je to trochu drsnejšie, ale starších to určite pobaví. Niektoré postavy sú však dosť nesympatické a otravné, čo kazí trochu dojem. Osobne mi prekážal aj druh animácie, hlavne u ľudských postáv, dinosaury boli spracovaní oveľa lepšie, čo je zvláštne. Ale inak, ako také rozšírenie jurského sveta to funguje a určite si pozriem aj druhú sériu. ()

ohneta

Pohodový a překvapivě sledovatelný, celou naší rodinou. Líbilo se to hodně a už se těšíme na druhou serii . ()

GreenLizard

Malýmu jsou necelé dva roky a už to má zkouknuté asi tak 5x ty dvě série a těší se na další. Jinak skvělý nápad na takový seriál, já osobně to viděla nedávno až do konce a líbilo se mi to. Je to prostě pro malý diváky, takže to jako dospělý to úplně hodnotit nemůžu, ale když vidím malýho nadšení (má doma i hračky dinosaurů) tak věřím, že i když nemá rozum tak ho to baví.. Ráda bych kdyby ho bavila tahle tématika. Já osobně jsem dinosaury milovala a miluji filmy s nimi.. třeba jednou z mého malého bude archeolog nebo paleontolog. 🤣 ()

Thane odpad!

Naprosta esence tuposti..postavy delaj vsechno proto aby co nejdriv a co nejhloupejc umrely neuveritelne dementi zapletky..pro dospelyho neco k nepreziti kdy snad u jedinyho dilu nejde nekroutit hlavou a nekomentovat tu hloupost a nesmyslnost.. Ale detem se to libi 🤷‍♂️ ()