Pokud jste dumali nad tím, jestli ta parta, co natočila Připoutejte se, prosím! a Bláznivou střelu jsou blázni, pak odpověď je „jo“. Komedie Přísně tajné! to dokazuje nade vší pochybnost! Ve filmu Přísně tajné! se americká rocková hvězda Nick Rivers (Val Kilmer) postaví proti obávanému vrchnímu velení východoněmeckých vojsk. Je to závod s časem a Nick se dá dohromady s Hillary Flammondovou (Lucy Gutteridge), aby našli jejího otce dříve, než vyrobí zabijáckou super zbraň – Polaris Mine. Přísně tajné! v jednom tahu zparoduje Elvisovi filmy, válečné eposy, tak jako Připoutejte se, prosím! si bral na paškál filmy katastrofické. (Magic Box)

noriaki

Perfektní parodie ve stylu Žhavých výstřelů či Bláznivé střely. ZAZ plýtvají nápady a po filmu roztrousili snad stovky gagů a narážek na všechny oblasti lidského života. Jediné co mi přišlo nepatřičné, byl debutující Val Kimer. Do bláznivé komedie se vůbec nehodí a pokud byla na něho upřená pozornost, tak spíše než vtipně působil rušivě. Při každém z jeho hudebních vystoupeních se celý film zadrhával a nálada upadala. ()

Duncen

Top Secret není taková bomba, jak jsem podle hodnocení myslel. Zuckerovi s Abrhamsem mají na svědomí rozhodně lepší komedie, sem tam se nějaký gag povedl, ale jako celek mě to nenadchlo. Každopádně je to lepší než parodie natáčené poslední dobou, které absolutně nemají vkus jako například Disaster a Epic movie... Ve filmu zažívá svůj herecký debut Val Kilmer, kterého známe spíše z akční snímků a do kterých mi i více sedí.. Moje hodnocení 60 %. ()

liquido26

V NDR je u moci politicko-vojenská síla silně připomínající nacisty (a také se tu mluví zásadně anglicky a jidiš) Nick Rivers je rocková hvězda silně připomínající Elvise a všichni členové odbojového hnutí v Německu jsou Francouzi se jmény jako Deja Vu, Croissant, Souffle nebo Avantgarde. Film se sice určitě odehrává v 80. letech (soudě podle zmínek o MASHi nebo prezidentu Carterovi), ale jeho atmosféra, auta a styl oblékání připomíná spíš USA 50. let. Celkově vzato zábava je to moc dobrá. Vtipných narážek na různé filmy je tu fakt plno (Modrá Laguna, Čaroděj ze země Oz, Frankensteinova nevěsta ...) a potěší i malinká rolička Petera Cushinga coby švédského majitele obchodu s knihami. (Celá scéna s ním je puštěna pozpátku :-)) ()

nascendi

Pre mňa sú vrcholom žánru Horúce strely. Prísne tajné ostalo na pol ceste k nim. Bol tam dostatočný počet gagov i odkazov na rôzne filmy, niektoré výborné, iné sotva postrehnuteľné. Problém bol v tom, že to všetko bolo pomiešané a nešlo to vôbec dohromady. Navyše nie som presvedčený o tom, že Val Kilmer je vhodný na úlohu, ktorú stvárňoval. Nie je to zďaleka zábava, ktorú by som odsudzoval alebo znevažoval, ale ... mohlo to byť lepšie. ()

Joe321

Vedle Žhavých výstřelů a Bláznivé střely nejlepší parodie. Val Kilmer je zde boží a zpívá chytlavý hity. Naprosto úžasná scéna pod vodou! Stará škola... -"Nick, I've tried everything: the embassy, the German government, the consulate. I even talked to the U.N. ambassador. It's no use, I just can't bring my wife to orgasm." ()

• V novinách, které prohlašují, že Nick Rivers (Val Kilmer) pojede hrát na festival do východního Německa, můžete o dva řádky výše číst „Vědci prodloužili orgasmus“ a "Meteorit dopadl blízko dítěte". (HellFire)
  • Ve scéně, kdy kněz kráčí směrem k elektrickému křeslu, říká různé věty vypůjčené z náboženské, lékařské a právnické profese. V jednom bodě také zkomoleně říká: "Ooreyay oingay ootay etgay iedfray in the airchay," což se dá přeložit jako, "Teď budeš usmažen na elektrické židli". (Bakllazaan)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí