Ztracení chlapci

• Česko Ztracení hoši (více)

Sam a jeho starší bratr Michael jsou ryze američtí mladíci s ryze americkými zájmy. Poté, co se společně s matkou přestěhují do poklidného městečka Santa Carla v Kalifornii, se však věci začínají překvapivě měnit. Michael poslední dobou přestává být sám sebou. A jeho matce se nebude líbit, v co se mění. Film Ztracení chlapci obléká do nového kabátu tradici upírských hororů. Je zručně namíchanou směsicí hrůzy, která rozbuší srdce diváků, smíchu, při kterém praskají jejich bránice, a rockové hudby, která nenechá jediný sval na těle v klidu. (oficiální text distributora)

Nautila

Hahahah...sakra...cože to mělo být? Protože horror to není ani náhodou, a na komedii tam není nic k zasmátí, všechno je spíš k smíchu. A takhle blbé herecké výkony jsem neviděla ani v Troma filmech....tyhle trumfne snad jen Uwe Boll. Jako samotný film naprostá ztráta času a části mozku. Ale na puštění s kámoši, kdy se chceme něčemu pořádně vysmát a nadávat na směšnost, tak to je jasná volba. Je mi líto. A to mám obvykle tenhle styl ráda a atmosféru to má. ()

Khalesi

Nečakajte ani horor a ani thriller, tak možno maximálne kratučké záblesky komédie. Podľa mojho názoru sa jedná o rodinný film, ktorý uspokojí maximálne deti, alebo nenáročnejších jedincov. Naviac ma neskutočne rozčuľovalo, že niektoré songy boli nahradené trápnymi cover verziami, samozrejme o dosť horšími, ako originály. Veľké sklamanie! ()

dr.horrible

Niekto vraj The Lost Boys považuje za film (pre žáner) historicky neuveriteľne dôležitý, podľa mňa bol pre upírske filmy osemdesiatych a deväťdesiatych rokov potrebný, asi ako Twilight pre tie súčasné. Celkom ma bavila atmosféra. Predsa len, 80s a tie deti / zabijáci upírov jak vytrhnutí z Weird Science (alebo vlastne hocijakého Hughesa). Horor? Výsmech. A scenár je obzvlášť dementný. Ale povedzte sami: Netešili by ste sa nato po takomto traileri?? http://www.youtube.com/watch?v=7sj3FbfuFV8 ()

Han22

Joel Schumacher uměl natočit strhující thrilery i totální sračky v jiných žánrech. Horory mu ale šly celkem dobře. Celý film pojímá jako jeden velký rockový klip na MTV. Agresivní střih, upři s image hair-metalových kapel, tepající život v plážovém městečku a samozřejmě slušné postavy pálící smrtící hlášky. Herecká sestava je výborná - Corey Haim, Corey Feldman dvě největší teen hvězdy ve skvělé formě, začínající Jason Patrick a ďábelský Kiefer Sutherland. Jen mě většinu filmu štvalo, že to není moc napínavé, hororové ani krvavé, ovšem závěrečná řežba s nasranými upíry v domě hlavního hrdiny mi to bohatě vynahradila a na konec přišel i solidní zvrat. 4* pro tuto pohodovou a nenáročnou upíří jízdu. ()

honajz2

Další z filmů, co jsem chtěl vidět jako malý. Ale tak jo, pobaví to, rychle to uteče, na nic velkého si to nehraje a tak z toho je příjemná podívaná, kde sice všichni chodí šíleně oblečení a s ještě šílenějšími účesy, ale taková asi holt byla doba. Některé scény jsou hodně zajímavé, ale že by z toho pro mě byl kult, to ne. Lepší 3* ()

• Kelly Jo Minter se ve filmu mihne jako pracovnice videopůjčovny. Zbytek jejích scén byl z filmu vystřižen. (Fenk)
  • Postava Kiefera Sutherlanda neměla ve filmu definitivně zemřít, aby se mohla objevit i v pokračování The Lost Girls. K natáčení pokračování s tímto názvem již nedošlo. (Lucbric)

Remake Ztracených chlapců nabírá obsazení

Remake Ztracených chlapců nabírá obsazení

19.09.2021

Filmový remake upíří klasiky Ztracení chlapci z roku 1987 nabírá obsazení. V novém snímku od studia Warner Bros. si tak v hlavních rolích zahrají Noah Jupe (Tiché místo) a Jaeden Martell (Na nože). V… (více)

Pekelná a prokletá pokračování

Pekelná a prokletá pokračování