Reklama

Reklama

VOD (1)

Marc Spector pronásleduje zločince Harrowa a musí vyřešit svoje spory s Laylou a Stevenem Grantem. (Disney+)

Recenze (36)

johnsnow 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na pohodku epizóda kde napríklad začiatočný súboj je fajn a aj súboj na tom ihrisku, kde dokonca príde pár drsnejších zabití, a príde aj už nebohý Gaspard a musím povedať, že podal dobrý výkon, ale najviac sa mi páčil súboj Layli s tým černochom, i keď mohol byť dlhší. Čo však extrémne sklamalo je zasadanie božskej rady, to bolo o prde. ()

Elio 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za mě zde chybělo to zmatené psychologično, které bylo tak bravurně zvládnuté v prvních dvou dílech. Nyní se seriál očividně přiklání k čistokrevné komiksové zábavě, a i když je zde akce mnohem víc, pořád si říkám, že styl prvních dvou dílů mi přeci jen k srdci přirostl více. Uvidíme, kam se pohne nadcházející díl, ale tak trochu tuším, že oním typicky Marvelovským směrem. Doufám ovšem, že Stevena uvidíme častěji, svým zmateným já v moonknight obleku si mě prostě získal. ()

Reklama

hrumsrt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První půle seriálu je za námi a až teprve teď to začíná působit, jakože by se mi to mohlo i líbit. A po dvou dílech, kde mi to nesedělo, hlásím spokojenost. Příběhově to válí neskutečný obrátky a až příjemně jsem překvapený jak oproti klasickému MCU to má velkou snahu odvykládat komplexní příběh, kdy pořád věřím, že mají ještě pár příběhových klíček v rukávu. Celá epizodní archa se odehrává v Egyptě, což zase krásně pomáhá příběhu a s zdejší atmosférou se daří více nasát tu mystickou schránku. Přestože úvod, kdy Steven vyřídí hrstku zlodějíčků ještě není úplně ono, tak choreografie je tam epesní s krásný příslib celé epizodě. Druhá znamenitá situace je s bohy, kde se nám dává patřičný background postavě Konsua, o němž zatím víme žalu málo. No a pak samozřejmě konfrontace na závěr, kdy se poprvé pracuje naplno s naším novým hrdinou, krásně vidíme kostým schopnosti, zkrátka standard na který jsme u MCU hrdiny zvyklí. Nepříjemný střih je minulostí, nepůsobí to chaoticky a konečně mě to celé bavilo! ()

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Markova spoveď o jeho minulosti a upísanie sa bohu Mesiaca. Nutnosť ochrániť priateľov a zabrániť bývalému avatarovi svojho pána aby zničil svet. Prevedenie: Schyľuje sa k vojne bohov ale tí najväčší z najväčších na to dlabú a nechajú  Herrowa aby naplnil svoj plán lebo však ešte nič zlé neurobil treba počkať kým sa tak stane. Marka a Steven sa neustále hašteria ako malé deti a do toho prichádza pomätená láska kedy Leyla sympatizuje so Stevenom a nie s jej bývalým Markom, ktorý je vlastne jedna a tá istá osoba. Ak nechápete tomuto komentáru skúste si to pustiť a uvidíte! 65% ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tentokrát se věnujeme schíze varianta “B” a hned to vypadá mnohem lépe. “B” se totiž normálně baví se “zobákem” a děj nemá hluchá místa a zmatené náhodné scény. Vidíme v praxi jak funguje zmiňované “avatarství” a karty jsou na stole (na tajemno se už nehraje). O to víc za to iritují infantilní vstupy verze “A”. Na víc než průměr, ale hodnocení vylézt nemůže (jako opravdu tlupa Bohů nevidí co “ten-co-si-vycpává-boty-skleničkama” dělá? A hlavně… jak to, že on si může vykecávat s Bohy jen tak bez “avatarování” jiným Bohem?). Prostě koncept jako celek, je až moc debilní na nadprůměr. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (27)

  • Hathor je v egyptské mytologii původně zosobněním Mléčné dráhy a uctívána jako kraví bohyně. Zároveň je také bohyní tance, hudby, lásky a alkoholu. O Hathor se někdy mluví jako „o té s dvěma tvářemi“. Druhou tváří je bohyně Sachmet, původně bohyně války se lví hlavou, která měla zálibu v zabíjení Egypťanů. Ostatním bohům se ale její chování znelíbilo a přelstili ji opitím obarveným pivem na červeno a poté ji proměnili v bohyni lásky Hathor. (Kubaaa97)
  • Tefnut je v egyptské mytologie bohyně vlhkosti, rosy a deště. Její samotné jméno lze přeložit jako „ta voda“ a podle mýtu se zrodila z odplivnutí boha Re („tfn“ ve staroegyptštině znamená plivat). Bývá vyobrazována jako žena s hlavou lvice či čistě jako lvice. (Kubaaa97)
  • Při honičce v Káhiře je možné vidět Škodu Felicii. (Matej.Krajci)

Reklama

Reklama