Chi Chi Chi Chi Chip a Dale, zákon hájí... Určitě si všichni pamatuje na tento seriál z dětství, kterému, co si pamatuji, předcházel seriál "My z Kačerova". Hlavní hrdinové Chip, Dale, Monty, Gadgetka a Zip musí neustále řešit všelijaké tajuplné příběhy, počínaje nákupem buráků v obchodě a končíc záchranou "světa". Nejen díky vynálezům Gadgetky, ale sehraností celého týmu - roty se nakonec záchrana vždy povede. (mr.cartman)

Scooby..

Jako malej kluk jsem na to koukal a nemohl se dočkaz dalsího dílu, úžasny seriál pro děti na který jistě můžou koukat i dospelí. ()

filiperros

Nebýt Monty Jacka, tak dám jenom tři. Doporučuju ale staré krátké filmy, které dělal ještě starej Disney, kde Chip a Dale jsou jen ve dvou, případně otravujou kačera Donalda. ()

Rigo

Kačeři, Gumídci a Rychlá rota jo to byla doba, hned bych se o těch 15 let vrátil a zopakoval si to. Kde se vzala moje obliba k tvrdým sýrům, jistě uhodnete. ()

J. K. Lister

Co se týče téhle povedené partičky, já byl vždycky na záporáky a mezi ně patří bezesporů zločinecký kocour se svou partou zvaný Tlusťoch nebo šílený profesor Nula, který nikdy nedostal nobelovku za své vynálezy. Správný zásah v tu pravou chvíli má, když přízrak temný tvým reidům šanci dá tahle prima dvojka slídilů ta řeší problém tvůj Chip, Chip, Chip, Chip a Dale, zákon chrání... Chip a Dale v tomto kraji.... Nazpívané texty Kamilem Střihavkou, Vilémem Čokem a Oto Valášem nemaj chybu. ()

Mrtvobog

Jedna z mojich obľúbených detských rozprávok. Chip, Dale, Monty, Bzučo a na tú poslednú si nespomeniem. Napriek tomu základ, čo sa týka rozprávok, ktoré som mal rád (dnes už ma tieto nové animáky nejako neoslovujú, hoci si z nich niektoré rád pozriem, ale len minimum). ()

pegtr

Jeden z nejleších animovaných seriálů od Disneyho a od doby co jsem to poprvé viděl stali se Chip a Dale pro mě jedni z nejlepších animovaných dvojic. ()

Potjoc

Tohle jsem z půlhodinových disneyovek měl raději, než My z Kačerova. Je to sice dobrodružné a detektivní, což nemusím ani u dětských seriálů, ale je to ztřeštěné a groteskní. Ty zvuky, hlavně když natahovali a odmrštili něco. Ještě navíc ta disco hudba u scén, kdy se cvičilo, mě z toho mrazilo radostí po těle. Takže po Medvíkovi Pú a před Goofyho tlupa, je tohle moje oblíbené. ()

Honza__St.

Kačeřím příběhům se hlodavčí pětka v čele s Chipem a Dalem nevyrovnala (koneckonců těm se nevyrovná nic), ale i tak jde o jednu z nejlepších animovaných Disneyovek, která neomrzí. A velká škoda, že nevzniklo víc dílů P.S: Taky se přidávám k těm, kdo dodnes milují Gedžitku :D ()

Annevintage

Pamatuji si že tenhle animovaný seriál o dvouch veverčích bratrech Chip a Dale s partou dalších zvířecích kámošů Getžitka, Monty Jack a Zip jdoucí po stopách zločinu byl na Českých televizních obrazovkách odvysílaný se dvou mi znělkami oběma nazpívaných v roce 1991.  Stará znělka z roku 1991 Správný zásah,  v tu pravou chvíli má, když přízrak temný, svým rejdům šanci dá. Tahle príma dvojka slídilů, ta řeší problém tvůj. Či - Či - Či - Chip a Dale, zákon hájí, Či - Či - Či - Chip a Dale, v tomto kraji. K pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R. Či - Či - Či - Chip a Dale, zákon hájí, Či - Či - Či - Chip a Dale, v tomto kraji. Po stopě vždycky jdou, až naleznou, kdo skrývá tajně vinu svou. Či - Či - Či - Chip a Dale, zákon hájí, Či - Či - Či - Chip a Dale, v tomto kraji. Či - Či - Či - Chip a Dale !  Nová znělka z roku 1991  Horký, těžký je boj se zločiny.  Já znám dva chlápky, co v něm jsou hrdiny.  V nouzi pomůžou, tak neváhej a hned je zavolej!  Chip, Chip, Chip a Dale,  Rychlá Rota!  Chip, Chip, Chip a Dale,  žádná bota! O pomoc požádej a nezklamou,  z nebezpečí tě dostanou!  Chip, Chip, Chip a Dale,  Rychlá Rota! Chip, Chip, Chip a Dale,  žádná bota!  Žádnej s nich není hejl, jsou po stopách,  a zjistí kdo je lump a vrah.  Chip, Chip, Chip a Dale,  Rychlá Rota!  Chip, Chip, Chip a Dale,  žádná bota!  Chip, Chip, Chip a Dale!  Rychlá rota! ()

Sveter

Nemá to na DuckTales, ani na gumídky, ale stejně je to za ***** Něco takového teď už asi nebude natočeno. ()

qwxyz

Po My z Kačerova asi 2. nejlepší seriál od WD. Fandil jsem Tlusťochovi, který byl výborně nadabovaný. 80% ()

JARDAHONDA

Chip a Dale a jejich nerozluční kamarádi, kteří hájili vždy pravdu, rožívají nebezpečná, ale i veselá dobrodružství. Jedna z prvních vlaštovek z dílny Walta Disneyho, která byla po převratu uvedena na naše Tv obrazovky. Sledoval jsem snad každý díl - jen jsem někdy nemusel přechytralou Gedžitku s jejími primitivními nápady.. **** ()

MéďaSV

Pro mě druhý nejoblíbenější animák v neděli ráno na Nově (nebo v sobotu už nevim) za Kačery a před Gumídky! Takže z nostalgie **** :-) Zip a Monty byli nejlepší! ()

Galeska

Gumídci, My z Kačerova a Rychlá rota. To snad ani komentář nepotřebuje. V tomhle je Disney prostě vážně dobrej. ()

Rychlá rota ve filmu

Rychlá rota ve filmu

22.05.2019

Nejodvážnější veverky od studia Disney dostanou vlastní film. Hrdiny Chipa a Dalea z Rychlé roty si totiž vezme na starost Akiva Schaffer (Sousedská hlídka, Popstar: Never Stop Never Stopping). Jméno… (více)

Rychlá rota míří do kin

Rychlá rota míří do kin

04.02.2014

Správný... zásah... v tu pravou chvíli mám, když přízrak... temný... svým rejdům šanci dá... na velkém plátně! Ano, čtete správně. Slavný animovaný seriál, na kterém musela vyrůstat většina uživatelů… (více)