Natočeno podle neuvěřitelně skutečného příběhu, film osvětluje i ta nejtemnější místa. Po záchraně mladého chlapce před nelítostnými obchodníky s dětmi se federální agent dozví, že chlapcova sestra je stále v zajetí, a rozhodne se vydat na nebezpečnou misi, aby ji zachránil. Když se mu krátí čas, dává v práci výpověď a vydává se hluboko do kolumbijské džungle, nasazuje svůj život, aby ji osvobodil od osudu horšího než smrt. (bianci)

Diskuze

Dadel

Ja Rusov nebranim, poukazujem na pokrytectvo ludi ako si ty.

Mne nesmakuju ani Rusi, ani Americania.

Uživatel Dacsus smazal svůj příspěvek.

Dacsus (hodnocení, recenze)

Neboj, Irak a dalsie krajiny, kam US doviezli tu svoju liberty dopadli podobne.

na příspěvěk reagoval Cooller

:D :D :D :D

Oboje nějak stroze popisuje masakr 3-6k lidi bez jakykoliv zdroju :D Jeden odstavec tpč ti stačí na nazorotvorbu a uznání vpádu do země ale Putin je svině co zautočil na nebohou ukrajinu přitom Rusko poskytlo víc než 1 odstavec na wiki :Dkašlu už na tebe :D ty si dutější jak bambus, vubec nevíš co meleš :D

Dadel

A ty naozaj veris ze tie excesy sa tykali len jednotlivcov, hej?

Toto maju na svedomi nejaki jednotlivci, hej?

myslis ze to tam predtym evakuovali?

A videl si nejake zabery z wikileaks, ked este boli dsotupne?

Dacsus (hodnocení, recenze)

To ze teraz vsetci trkvasi vrieskaju aki su rusi zlosyni, to je len kamuflaz - pretoze je velmi vyhodne upriamit pozornost verejnosti len jednym, zelanym, smerom.

Zopakujem to, nie som na jednej ani druhej strane, podla mna sa to malo vyriesit mierovou cestou, toto co sa tam deje je odporne.

Lenze tu mame na smetisku dvoch kohutov, USA a Rusko. A mozme sa dohadovat ktory z nich ma toho viac na rovasi. (a ak si niekto mysli ze to nie je konflikt medzi Ruskom a USA (sprostredkovane cez NATO), je naivny, alebo zamerne klame)

Ak by to bolo Rusko vs Ukraina, davno je finito.

Dacsus

chtít po tobě chápat rozdíl mezi excesy jednotlivců a programovým zabíjením na rozkaz nejvyšších míst by bylo asi moc

na příspěvěk reagoval Dacsus

Dadel

ty si taková dutá píča :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Klikl jsem na to prvni a první věta chlape jo:

Masakr v Mỹ Lai byla masová vražda asi 347[1] až 504[2][3] neozbrojených vietnamských civilistů, včetně žen a dětí, kterou spáchali vojáci 23. pěší divize Americal U.S. Army 16. března 1968 ve vesnici Mỹ Lai v době války ve Vietnamu.

na příspěvěk reagoval Dadel

Uživatel Dadel smazal svůj příspěvek.

Dacsus (hodnocení, recenze)

To nizsie, ten bordel co zvyknu robit US vojaci, to je len vrchol ladovca.

Je zaujimave, ze naoko o nich vzdy vylezie nejake clanok (ked nejaky investigativec cosi vycmucha), ale odsudeny nie je nakoniec nikto z nich.

To nie su orcovia? A nie je to v tom pripade USSA?

Dadel

co má nějaky občansky spor společného s genocidou? Já po tobě chci dukazy, ale ty furt jen žvatláš a žvatláš ale máš uplný hovno, vrať ho Shitovi zpatky do lebky a argumentuj věcně a podloženě. Guess what. Nemužeš, protože nic nemáš :D

Dacsus (hodnocení, recenze)

US soldier kills Afghan civilians in shooting rampage

American Soldiers having fun Killing innocent people in Iraq

Afghan airport bombing survivors say some civilians killed by U.S. bullets

U.S. soldier accused of Afghan killing spree

Cooller

Aha, takže ti ex neřekla o občanské válce komunistických Vietnamců proti nekomunistickým Vietnamcům? Asi se styděla za to, na čí straně její otec bojoval.

na příspěvěk reagoval Cooller

Dadel

protože mají zkorumpované vlády jako máme my ty dutohlave :D Ti lide jsou napojeni na WEF a globalisty, kteří chtějí -jak už ti dacsus psal- ruske nerostne bohatsví. Zamysli se nad tim spíš ty prázdná hlavo

Dacsus

Na rozšiřování NATO směrem k Rusku má největší zásluhu právě Putin. Až poté, co rozpoutal válku, podali přihlášku Finsko (dlouhá hranice s Ruskem) a Švédsko. Zkus se zamyslet nad tím, proč to udělali.

na příspěvěk reagoval Cooller, Dacsus

Dadel

Neslyšel pověz mi o tom něco, idealně nějake dukazy by to chtělo, protože to byla lež a žadne dukazy nejsou :D a co je dneska Kosovo ti už tady někdo psal, Kosovo je teroristický stát, to jsou dusledky toho tvýho "humanitarniho bombardovani" který zabijelo pouze nevinné. Do vietnamu si šli američani pro nerostne bohatsví, o jaký genocidě to mluvíš ty opice? :D moje ex byla napul vietnamka, její otec v te valce bojoval a nikdy jsem nic takovýho neslyšel.... tvuj zdroj? Co přispěvek to perla. Normalně žasnu že někdo takhle dutej nezapomene třeba omylem dýchat, protože tahle tvoje slovní gymnastika tě musi stát takových buněk, že to nemuže něco tak hloupeho prostě vydržet takový napor, ale chapu že je těžký argumentovat když žadny argumenty nemáš ;)

Dacsus (hodnocení, recenze)

Tiez sa podpisala dohoda o tom, ze NATO ostane ne hraniciach nemecka.