Natočeno podle neuvěřitelně skutečného příběhu, film osvětluje i ta nejtemnější místa. Po záchraně mladého chlapce před nelítostnými obchodníky s dětmi se federální agent dozví, že chlapcova sestra je stále v zajetí, a rozhodne se vydat na nebezpečnou misi, aby ji zachránil. Když se mu krátí čas, dává v práci výpověď a vydává se hluboko do kolumbijské džungle, nasazuje svůj život, aby ji osvobodil od osudu horšího než smrt. (bianci)

Diskuze

Castrator (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Taky s ním nemám problém, a taky se s ním v něčem shodnu. To nic nemění na tom, že ten člověk je demagog, lhář a blb nepodobný některých proruským pošukům. Mě překvapuje, že to zrovny ty v jeho příspěvcích nevidíš. Ale třeba jednou prozřeš, jako většina zdejších, kteří už na něj ani nereagují. 😁

Castrator

Ále, já s medvědem žádný problém nemám, docela se s ním v mnoha věcech i shodnu. Ale vím, že vy dva jste se asi kdysi nějak těžce nepohodli a od té doby si nemůžete přijít na jméno, jen se navzájem provokujete a trolíte. No, vaše věc :)

na příspěvěk reagoval Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Miloš Krump 25. 7. 2023 13:47

Doporučuju diskusi na profilu filmu na CSFD. Obhajuje ho tam skupina konspirátorů, kteří věří všemu od satanistických pedofilů a elixíru mládí až po placatou Zemi (to není vtip) a vulgárně nadávají všem, kdo si dovolí film kritizovat. O lidech, co dali filmu špatné hodnocení, tvrdí že jsou pedofilové a že by se jimi měla zabývat policie. Nejlepší na tom všem je, že v tom filmu jinak žádné z těchto konspirací nejsou.

Vladimira Bakosova 25. 7. 2023 15:13

aale, zase nerobte z toho aferu.. dvaja trolovia si tam "honia" ego, nic menej nic viac...

😁

A to dost možná netuší, že diskuze tady je slabý odvar toho, co se děje jinde. Proto mám diskuze na ČSFD tak rád.

hirnlego

Internet je zvláštní místo, o hodinu dříve si nadáváme do nácků, kokotů a pedofilů a teď je zase všechno v pohodě. Alespoň na chvíli. :)

hirnlego

hirnlego (hodnocení, recenze)

... a to byl začátek krásného přátelství <3 Paťovi bych to přála, aby nemusel 24/7 kopírovat FAKTY napříč internetem a mačkat si při tom slipy

TheDarKnig

Hento nie, ale jo, urcite cosi vznika aj dnes, len mne to uz vysumi dost rychlo z hlavy, vlastne aj na nove Mission Impossible sa tesim, to ma chytilo od trojky.

A urcite su minimalne tri styry filmy rocne co ma fakt prekvapia. Pruser je, ze v 90tych to boli 4 mesacne.

Dacsus

Sice ne na úrovni Groundhog Day, ale třeba 21 a 22 Jump Street, Game Night nebo horor/komedie s premisou právě jako mají Hromnice Happy Death Day (dvojka mě už moc ale nebavila) jsou jedny z těch lepších komedií z posledních let :)

Dacsus (hodnocení, recenze)

Zial, uz ani komedie na urovni Groundhog Day nevznikaju, nastastie to zachranuju obcas serialy, a sem tam horror, ako bol Hereditary.

Dacsus

Jo, to byla zrovna ta pětka... tak buď rád, že jsi neviděl jakékoliv další pokračování :D Mě auta taky nebaví a ta série taky moc ne, ale ten díl se mi líbil.

První tři filmy byly realističtější, ne tolik urvané z řetězu, spíše akční thrillery zaměřené na nelegální závody, tuning atd., ale nějakých kvalit podle mě z těch tří dosahovala jen jednička.

Dacsus (hodnocení, recenze)

A vlastne, posledny Mad Max bol skvely, jo, to ma bavilo. Ale to bolo dane tym ze to robil cMiller, a ten robil aj tie povodne filmy.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Doufám, že to nevyznělo zle, myslím to upřímně, že to máš blbý :)

Edge of Tomorrow byla pecka, super, že si tě získalo aspoň něco.

TheDarKnig

Nene, to ma nikdy nebavilo. Auta ma nijako neberu, a uz vobec nie ak tam nefunguju ziadne fyzikalne zakony.

ja som videl jednu cast, kde tahali za sebou 30 tonovy trezor, a v zakrute trezor len trosku zabehol z cesty, ale tie dve kary ho v poho dalej potiahli.

Absurdne. Na to sa nedalo pozerat.

Dacsus (hodnocení, recenze)

Seriozne, jedine filmy co su vyslovene site pre pobavenie divaka a bavili ma su povodna trilogia o Indim, Back to the Future, T1 a T2, Alien/Aliens, True Lies, Lethal Weapon vsetky 4, a dalsie podobne kusy.

Tie novodobe ma nebavia v podstante vobec - naposledy Edge of Tomorrow, a druhy Avatar.

Dacsus

Tak třeba pětka FaF byl podle mě fakt povedený, akční blockbuster, který měl jen bavit, nic jinýho. Ale jak říkám, pak si užiju rád i blockbustery, které mají nějakou větší hloubku nebo chtějí něco sdělit.

Mluvíme v rámci diskuze o Disneym o zábavných blockbusterech, ne o filmech které jsi zrovna zmínil.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Jinak normálně bych se na tenhle film (Sound of Freedom) asi nikdy nepodíval, ale vzhledem k celé té směšné kontroverzi se podívám, až to teda bude v dobré kvalitě. Ale nebudu hodnotit jinak než jako bych hodnotil jakýkoliv jiný film. Doufám, že pokud se mi náhodou nebude líbit, nebudu znovu nazván pedofilem. :D

TheDarKnig

Co je dobre na Transformers a Fast and Furious. Ja by som uvital filmy na urovni Shawshanku, Casina, Goodfellas a podobne. Nic take uz nevznika.

naposlety Irishman.

Ingtar2

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

Dacsus

Odkedy si začal zaplavovať svojim trashom každú jednu diskusiu na csfd, ako jediný príklad uvádzaš hento a tváriš sa ako filantrop.

Dacsus

Tak zase filmy, třeba i velké blockbustery, nemusí být všechny na úrovni Fast and Furious nebo Transformers, kde člověk může zcela vypnout mozek a jen se bavit.

Podle mě jsou lepší filmy, které mají i nějaké myšlenky, poučení, hlubší motivy a přitom baví nářezovou/nápaditou akcí, příběhem atd.

Víteček

Už jsme to tu dostatečně probrali, přečti si příspěvky. Výzkum byl podle mě pochybný (ale lidská zvídavost/honba za vědomostmi prostě někdy překračuje i hranice, které se nám nelíbí) a mnohým může příjít odporný, ale Kinsey (ani jeho spolupracovníci) s největší pravděpodobností žádné děti neznásilňovali.

TheDarKnig

Nie, to je dane tym ze sa chces pri filme bavit, a nie byt neustale poucovany, medzi riadkami.

Pozri si to halt and catch Fire, tam mas silne zeny, mas tam bi hlavnu postavu (jedna z hlavnych, Joe MacMillan - hra ho Lee Pace).

lenze, tam mi nic z toho nevadilo. Preco? pretoze je to kurbva brutalne dobre napisane a urobene.

best show ever!

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Ingtar2

Dacsus

No já Barbie neviděl, takže nemohu posoudit, ale zajímalo by mě, co bys teda na ten film řekl ty, kdybys ho někdy viděl. :)

Osobně si nemyslím, že všech 8 posledních filmů (nevím které přesně má ten dotyčný na mysli) od Disneyho je přehnaně woke, i když rozumím, on tím asi chtěl říct, že někteří lidé jsou unaveni a tak začali bojkovat od Disneyho všechno, ať už to je přehnaně woke nebo ne.

Ale já si myslím, že ty neúspěchy třeba posledních Marvelovek nejsou zdaleka způsobeny jenom nějakými woke faktory... ale tím, co jsem napsal níže. Celkovou únavou materiálu (toho vesmíru) - kreativní vyčpělostí, neschopností to někam posunout. Vlastně jak sám říkáš, nemají dobrý příběh, i když je třeba woke v mantinelech... a už to lidi nebaví.

TheDarKnig

Lenze pokial je nieco woke, a je to v mantineloch, a ma to dobry pribeh, nikto normalny proti tomu nic mat nebude.

Cekni si moje najoblubenejsie serialy, tam mas Halt and Catch Fire. To je naozaj slusne woke.

A je to moj najoblubenejsi serial (videne zatial asi 4 krat).

Lenze ak takto zacne tlacit woke vsade, aj tak kde to nema co hladat, a zacne deformovat napr pribehy knih, len koli tomu, sorry, ale to je zumparen par excellence.