Diskuze

PKD

To neznamená že by to nějak nevypadalo... A co je to vina? Kdo dal tak obrovské rozpočty a požadavky a mantinely?

PKD

Já ti rozumím, prostě jsou dc fanoušci a DC fanoušci a pak jsou fanoušci komiksových filmů... No já tomu držím palce protože pak snad klapne ten mos 2

Ratemus

To  my víme. Ale nevěřím, že by to na 100% byla vina jen WB a Whedon je pouhá oběť. To nikdy. Haha, tak Zack Snyder´s the Avengers si popravdě vůůůbec, nedokáži, představiti.;-)

Ratemus

Tak u mě je více než jasné, že jsem hodně zvědav, až velmi. A ano, samoz. je mě velmi (pochopitelně) zajímá zda bude pokr. Teď jsem zapoměl, ono se v případě úspěchu, o něm uvažuje? Pamatuji si hl. ty zprávy o potenciálním MofS 2 což mě zajímá ještě o 100% více, než JL 2. A hl. bude čoromoro, až to vyeleze ven a jak to tady bude vříti. Já tady nebudu spoilerovati kdo na koho bude střílet, ale už teď se bavím tou myšlenkou. ;-)  Sice jsem opatrný, moc těšení=moc zklamání, ale neveřím, že by se mi to vyloženě nelíbilo. A opravdu nebudu dávati plný počet jen proto, že to je Snyder. To bych musel dáti 5 i Sucker Punch, který je sice totální Snyderovina, ale na víc jak 3 prostě není. Vím, že se to nemá dělati (na toto jsem velmi pověrčivý) ,ale já prostě si nedokáži představit, že by se mi to zjednodušeně řečeno, nelíbilo. Když jsem dal 3 (byť v reálu je to na 2) i Whedon cutu, tak to bych se moc divil, pokud bych nedal minimálně, 4. To je moje osobní teorie. A též si uvědomuji, že dle tvých zpráv, na tom prý zavisí budoucnost (znovuobnovená?) DCEU jako soudržného celku, páč oba víme, že DCEU existuje, ale jen ve fragmentech, mezi sebou ne nějak extra provázaných. Vím, že sice často klamou tělem, ale už aby byl plnohodnotný trailer. Lepší než nic. To čekání a ty obavy (ne z toho, jak to uvidím já, to strach nemám) ale u ostatních. To zase bude bitka na celém netu, od jutub až po čsfd. Myslím,  že to raději po premiéře budu sledovati z povzdálí, páč to bude tedy rachot. Jedni, že je to geniální, jedni zase že je to na pytel, jako kinoverze, jen delší, achjo, už to všechno vím dopředu. Vzdych. Snad to aspoň tady, bude na nějaké konstruktivní úrovni. Klidně i v subjektivní rovině, ale stylově. A ne, waw to je bomba, waw to je sračka, páč už jen proto, že si to doslova vydupali DC fandové. Ať pseudo nebo ne. Asi tak nějak. A určitě nebudu reagovati na příspěvky typu, njn. ty jsi to čekal, a tak z toho uchcáváš, apod. Páč to je kardinální nesmysl, když jsem to přece nikdy ani nečekal a bitku o SCJL jsem nevěřil, že bude míti nějaký relevantní výsledek. A to je pravda. Toto je má veřejná zpověď. I když zrovna já, se nemusím za nic, zpovídati, hehe.

PKD

On by z toho udělal to, co by po něm chtěl warner, stejně jako každý jiný režisér.. Stejně tak kdyby bratři R točili Ligu... Já jsem zvědav na tu ligu, otázka zda bude pokračování vůbec

Ratemus

To mě též netrápí. Já jsem tady za sebe a ne za horké pseudo DC hlavy.;-) Já bych určitě nechtěl, aby zrovna Whedon to dělal od začátku. To nikdy. Ten by z toho udělal další Avendžrs a to už nikdy. Možná že by to bylo sběratelsky zajímavé pro ty, co sbírají všelijaké DC úlety typu Batman a Robin, a celé CWčko. Částečně mezi takové patřím. Ale zase ne moc. Stejně jako uvažuji už několik let, že musím aspoň zkouknouti toho tv Batman ze 40tek. Už jen z fotek a reakcí na netu, to musí býti totál psycho úlet.;-) U Supermana ne, tam chci barvu (takže ten 1.tv s. ne, ale tuším, že ten další už v barvě je), ale i např. u comicsů, mi u B. čb nikdy nevadila. On má tu výhodu, že to k té postavě sedne.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

PKD

Kdo ví jak by to vypadalo kdyby ligu komplet natočil Whedon... No, teď už to nezjistíme, teď uvidíme něco čemu dají horké pseudo dc hlavy 5plby počet protože je to snyder a Snyder Cut...

Ratemus

Tak to mě neleze ani do paty. Když je něco bezvýznamné, byť s promrhaným potenciálem, tak mi to je šumák, jestli je tam Snyder, Whedon nebo Satan the great one.;-) Aby pak náhodou nebyl u SCJL Whedon jako producent, hahaha!!! No, nějaký filuta by ho tam nějak protlačil.:)))))))))))))))))))

Ratemus

Ten taky. I když tam je i v orig. poněkud snědší, ale ne vyloženě afrohaha. Ale moc jich nemám. A nehodlám tu základnu nějak exra, rozšiřovati.

PKD

Pořád mě rozesmiva že už v tom rozpočtu při dotackach nezbylo na změnu jména režiséra a Snyder tam zůstal..

Prometheus69

Já jsem se relativně u Whedon cutu též bavil. Ale to že je to chujovina na entou, která má jasně o 300% větší potenciál, je nad měsíc jasné. Dal jsem sice 3 ale objektivně je to nanejvýše na 2, a ani o chlup navíc. Tím jsem si fatálně...jist. Jen mi to kazí myšlenka, že tam Snyder nakonec nacpe tu černou Iris, u níž mě fakt nevadilo, že ji Whedon vystřihnul. Přebarvených postav už mám díky CW, dost. S pár vyjímkami, typu Perry White v MofS. Ale to už je můj problém. Byť vím, že to jebe plno dalších lidí.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus, Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Noo... Je v nich velký rozdíl. U DC jsem se zatím neměl potřebu ťukat se do hlavy... Co to sakra zase je za chujoviny? Ani u JL protože tam mě to tak bavilo... Pač jsem trošku odkojen Východní kultůrou a na tyhle macho movie už jsem tak nějak zvyklí. Komiksy jdou porat pro mě studnice zkoumání... :D

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Snider se fakt vytáhne... 👌😏 Já nevim.. mě se ten normální sestříhaný 100x opravovaný JL líbyl. Pač mi svou tupostí a přehnanou akcí připomínal MARVEL...(taky aby ne, když ho mají na svědomí tvůrci Avengerů) Ale, asi mají pravdu.... DC je DC a tak by to mělo bejt. Takže 100% Snider.. Dle testeru se máme opravdu na co těšit. Především na Darksidera... I když jen okrajově. Ktery díky Nesnider JL... Přišel o svoje Origin. Kterého se snad ještě dočkáme. I když, Thanos ho taky neměl. Takže proč by Darksider? Inu DC musí na něčem stavět... Akorat to tentokrat vezme rovnou od vrcholku pyramidy. Aby trunfnul Marvel? Mě osobně je to jedno... Mě se líbí obě universa, každé studio přináší uplně jiny vesmír.. ale, DC si aspoň zakládá na příběhu a myšlence a snaží se diváka překvapit a že Snider je této myšlenky otcem... O tom žadná. 👌

na příspěvěk reagoval PKD, Ratemus

Ratemus

Tak za těch 20 let, ho rozhodně mám. To tě mohu ujistiti. Jen na to někdy občas kašlu a to je ten rozdíl.;-) A nezapomínej, že comicsy obecně mám hl a vždy tomu tak bylo a ještě nějakou dobu bude, na supráky. Na to ostatní, beletrii. To je třeba míti na paměti. Byť samoz. si naplno užiji i jiné žánry. To bych neměl např. Providence či Cromwella Stonea nebo Morrisonovu Doom Patrol, páč ta je všechno, jen ne klasická DC týmovka. Což jsi i ty, mohl poznati z tv s. o kterém já občas prohodím, že je ještě umírněnou verzí, proti comicsu. Což bude asi  i kvůli rozpočtu. Já to vidím tak, že pokud bych četl všechny žánry v comicsu, tak bych ´´zblbnul´´ (nic proti tobě) a nečetl už nic jiného. Comicsy ano, kniha ovšem na 1.místě. Odjakživa, až do smrti. Tak to mám já. Ale o tomto jsme se už též bavili.;-))) P.s. za mě, žádný, byť sebepropracovanější comics prostě NIKDY beletrii obecně, nenahradí. Můj pohled.

PKD

Tak ono je toho hodně, jen musíš mít širší záběr než jen DC pláštěnky

Ratemus

Mě hl. leze na nervy, že na pandovi už tu 5.ligu mají a v Brně furt nic. Krucinál. Když má člověk prachy, tak není nic. A naopak.

Ratemus

Tak to snad ani nikdo nechce.;-) Je to tak, že např. Kara z 2004 by skoro nepoznala Karu z 2020. U Spídi nevím. S ním jsem skončil někde v 80tkách a dál tak nějak nevím II., co s ním dělají třeba dnes. A MCU nepočítám to není comics. Za mě je to tak, že někdy mi to vadí (ten nevývoj postav) a někdy ne. Je to dle nálady.;-) Rozhodně nechci tak zarantní změny jako u Star Treku, páč to už nemá s pův. koncepcí, nic společného a to je dle mého, špatně. Když vezmu např. SCJL a kinoverzi, tak tam ano, rozhodně čekám, že bude změna. Zda to bude lepší, či horší, do toho se pouštěti nebudu, páč by to pak zavánělo...víš čím. Na 2.str. těch restartů apod. je už fakt tolik, že jak jsme si několikráte psali, je to už na palici a já se v dnešním DC comicsech skoro nevyznám. Protože je pro mě rozhodně lepší, když se jede řekněme aspoň 10 let na jedné společné vlně, která tím pádem dovoluje ten vývoj, než aby jsi psal 5 let jednu postavu a pak někdo přišel, všechno, nebo většinu zahodil a jede se znova. Prostě, nekonečný kruh, na kterém je ale (jak vím) stavěný jak Marvel tak DC. Zkrátka ty velké vydavatelské dómy. U těch menších hráčů, nevím. Ty moc nesleduji, jak víš. Proto mělo kdysi smysl, a bylo to i v DC ustanoveno, že nějaká ta Krize, by neměla přijíti za méně jak právě těch 10 let. To už ale neplatí a dnes tu máme skoro co 3 roky, restart, reboot aj. A to je za mě, jednoznačně špatně. Oni  tvrdí, že tím neustálým nulovaním chtějí natáhnouti nové čtenáře, ale jestli to mělo opravdu ten kýžený efekt, o tom poněkud pochybuji. Proto mě vždy překvapovalo, jak se na netu proti new52 hejtí, ale právě u ní, ty prodeje (jak jsem si zjišťoval) stouply, takže ten efekt to mělo. Jak je to potom, už opět, nevím. Ale nebude to asi žádná sláva.

PKD

Ale dnikdy nevyspeje, stejně jako žádný Robin, nikdo nezestarne nikdy natrvalo.. Protože přijde restart, nový autor a opět se pojede od začátku.. Spiderman bude mít pořád 15 let

na příspěvěk reagoval PKD, PKD

Ratemus

Tak logicky. Pokud je budou razantně měniti, že je nikdo nepozná ani z rychlíku, vizuálně či uvnitř, tak by to tak nějak ztratilo smysl. Celý ten superhero hl. proud. Dle mého. O vývoji postav, se příti nebudu, tam je to pochopitelně souhlas. U některých je, u některých, ne. Včetně Kary. Třeba v rebirthu mám dojem, že si s ní vnitřně hrají více, než v new52. Tak to holt je.

PKD

Kara bude prostě pořád stejná jako všechny postavy dc protože jak dc tak marvel nemá žádný vývoj postav, protože se musí pořád dojit dokola

Ratemus

Pouze ve věku postav. Jinak jde o stejný tým. Jen jsou mladší či starší, jak se to zrovna DC hodí. Proto to teen, a nebo ne. A to není u mě žádný podstatný rozdíl.To jsme vyřešili už min. rok. Souhlasí se mnou jak wikipedie, tak fyzická DC encyclopedie. Kara taky bude navždy girl, i když ji bude třeba 300 let.;-)

Ratemus

Tak mě zase Deathstroke (jak víš) jest naprosto volný, ale nevadí mi, takže k tomu nic nemám.;-) Phantasm je sice kultovní série hororů, ale ty budeš určitě mysleti tu DC postavu, kterou já znám jen z toho nejlepšího Batman filmu všech dob-Mask of the Phantasm a 1 dílu JLU tas. Jinak ji v ničem nemám. Ale, neštěstí mám jistou encyclopedii, takže nebudu za DC vola, když hned dodám, že tu postavu, která je tam popsána, vůůůůbec neznám. Taky jsem nikdy mladistvé titány nekupoval (a při sledování bych byl mimo mísu, a mimo vzteky z té blackfire, pardon, starfire, páč bych se prostě nechytal) a nehodlám s tím ani začínati.;-) Stejně mi je nastrkali do Kary apod. jako Legion of... Takže jsem se jim nevyhnul. Co je pro mě (člověka, který tv s. moc nesleduje, když nepočítám ST) nejlepší DC tv s. je tak nějak nad slunce jasné. Mohli by do těch Titans vraziti Karu. Ale ta smrdí v CW, takže kulový. A co jsem si tak přečetl popisek k té postavě Fantasmagorie:) tak nic moc teda. Zase další mysticko magická cosi. Takových je v DC jako mušliček v moři. Měli by tam dáti např. Phantom Strangera, Pandora by byla supr, to by mě zajímalo, nebo Constatinea. Ale zrovna Fantasmu? Hmm. Tak jasný. Ona má napojení (doslova) na Raven, takže z tohoto pohledu jest toto rozhodnutí, smysluplné, leč pro mne, nezajímavé. Když to porovnám s DP nebo s tím výletem na Kokořín, tak je to někde jinde, hehe. Na 2.str., DP (zvláště ta od Morrisona=tento tv s.) se nedá moc porovnávati s jinými DC ansámbly.;-)

PKD

Bych řekl že doom patrol je dost možná nejlepší DC seriál.. Myslel na druhém místě Titans... Tam je deathstroke dobrej i když poslední dva díly jsem ještě neviděl.. Každopádně ve třetí sérii se má objevit Phantasm

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze