Diskuze

Blackhand47

To je vidět, jak zoufale dceu potřebovalo nějakého Feigeho, aby v jednom bylo řečeno, že mrtvý Robin je Todd a ve druhém. Že to je Grayson, tak je asi něco špatně..

na příspěvěk reagoval Blackhand47, PKD

Ratemus

Tak ono, když je JL ´´fuč´´ tak tam dosti dobře ani býti nemůže.;-) Ale je dobře, že to mám někým potvrzené.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak Ayer zase řekl, že mu faktem o Robinovi zničili timeline. Původně to ve filmu nechtěl, ale narvalo to tam studio, protože původně byla myšlenka taková, že Joker má kovové zuby proto, že mu je Batman za vraždu Robina/Todda vymlátil. Když ale dodali fakt, že se na vraždě podílela i Harley, tak to nedává smysl, protože při setkání jí a Jokera už kovové zuby měl.

na příspěvěk reagoval Ratemus, PKD

Ratemus

Já vůbec. A co řekla ta prdlá baba v SS (obecně, nic proti ní) si už vůbec nepamatuji. Byť jsem to viděl několikráte. To se týká toho posprejovaného obleku v BvS?

Ratemus (hodnocení, recenze)

Věděli jste že snyder odhalil že ten mrtvej Robin je Dick Grayson. Jaký na to máte názor? Neříká se přesně v ssq že harley zabila Jasona Todda? No za mě další důkaz nekompetentnosti Snydera. Vždyť následně po Bvs warner ohlásil 100+1 filmů a jeden z nich byl Nightwing.. To už by tomu nasadili korunu kdyby Nightwing nebyl nakonec Grayson..

na příspěvěk reagoval PKD, Blackhand47, higuain

PKD

Tak tento díl není ani tak o Lize jako o Syndikatu. Ten příběh Ultramana je celkem dobrej

Ratemus

Jj. víme. Tedy aspoň já, hehe. Já si počkám (ale zase ne moc dlouho) na Pandu. A pak si to dám spolu s 2 HPL, Černobylem (kniha, ne tv s. ten už dávno mám;) a s tímto do virtuálního košíku. Docela se těším. Vychází to vlastně z (pro mě) squellého Forever Evil a i přesto že má býti hl. postavou ten, na jehož film si počkámě ještě 9 let, hahahaha!!!!  tak pokud jsem se díval správně, bude tam i zrod či lépe řečeno origin Ultramana a spol. což u mě osobně zapůsobilo, jako mucholapka.;-)))

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Lares4

Snyder dokonce opakovaně řekl, že v jeho sestřihu je Cyborg v podstatě srdcem Ligy, takže tam určitě bude mít dost prostoru.

Ratemus

Tak jestli zruší jen tak, více jak 80 letou historii, tak končím. Páč jen na animáky a filmy čučet nebudu. Comicsy jsou prostě na 1.místě a až pak to ostatní doprovodné haraburdí.

Lares4

P.s. k tomu Modrému Broukovi. Tak to tě tedy potěšilo (když si takový jeho fanda, checht), že před new52 ho Max Lord střelil do hlavy.;-)))

Lares4

Ten byl v podstatě všude. I v JL. Postava mi neva, ale vyloženě ji nevyhledávám. V 80tkách býval squelle nahláškovaný jako Flash. Což málokdo ví, nebo si neuvědomuje.;-) Potom ho zvážnili a v např. 90tkách, kdy byl právě v JL v době, kdy Doomsday zmasil skoro všechny (včetně něj, ten to odnesl fest) včetně Supermana, byl naprosto nudný a nezáživný jako týden před výplatou. On býval často v duu s Boosterem Goldem. K Fisherovi, mě nevadí, ale příjde mi prostě tak nějak typově jemný až zženštilý. Věř tomu nebo ne.:) Černochů je teď všude plná prdel, takže určitě měli velký výběr. Heh. Ale říkám, za mě, jo, ale na na 100%. ;-)

Lares4

Jak se to vezme, oni jdou hlavně po zizkovych věcech, což aktuálně dc komiksy moc nejsou, jako nějaký peníze produkují ale není to terno a AT&T silné uvažuje pouze o DC merchu a komiksy že by zarizl úplně... Jako určitě jim můžeme být vděční za dceu i když v tom co je plánováno a chystaného to akorát způsobí zmatek ale i tak, rozhodně nebudme vděční warneru, ale ohledně komiksů nevím nevím

Lares4

Přesně tak je to poskytovatel těchto služeb. Firma se rozrostla do obřích rozměrů, koupila DC a warner...

Ratemus

Prosím tě co je to vůbec ten at&t že prý díky tomu je Snyder Cut a možná další filmy jako je Mos 2 atd. Já našel pod tou zkratkou jen telekomunikační služby :)

Lares4

Jo slyšel jsem, je to logické, jen tak vlastní film mít nebude tak jeho linku rozvíjí v týmovkavh, asi JAKO Hulk v mcu

Ratemus

Aha no tak já sem spíše rád za toho Cyborga. Hlavně mi tam prostě pasuje. Snad to Snyder neposere, prý tam má mít Cyborg více prostoru a má se vyvíjet a být mnoho silnější.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ištván87

Lares4

Ten je spíše zcela sólo já tím myslel že ti dva jsou vlastně podobné postavy ale BB je silnější tak by se logicky do ligy hodil on, Cyborg až zůstane v titans..

Lares4

Uznávám, Cyborg vypadá velmi dobře, casting dobrej, fajn... Jen říkám že v rámci dc historie v Lize nikdy nebyl kromě New 52

Ratemus

Vidíš zrovna Blue Beetle je postava, která mě se vůbec nelíbí. S tím Cyborgem nemám problém. Myslím, že Ray Fisher se na tu roli dobře hodí. Hrozně sem se bál jak ho v lize udělají a vypadá to dobře. Vůbec s tou sestavou jakou Snyder vybral jsem spokojen. Já zas třeba nemusím postavy jako Hawkman, Hawkgirl nebo právě toho Blue Beetleho. Ještě kdyby ten Steppenwolf vypadal lépe než byl a taky sem zvedavej jestli se objeví Lenix jako Martian Manhunter.

na příspěvěk reagoval Ratemus, PKD

woodsman

Samozřejmě, je jasný že jen tak sólo mít nebuse a tak logicky mu dávají větší úlohu význam alespoň v týmovce.. Nejspíš jdou cestou Darkseid war a obecně Josnsonova runu kde má konečně nějaké uplatnění... Doteď nechápu proč v týmu není Blue Beetle který je mnohem schopnější a mocnější

Ratemus

Johnse jak víš, beru, ale ani tohle jsem tehdy (když rozjížděli new52) nechápal. A jak víme, tak DCEU (stále existující? nebo už zase?:) je hodně dle new52. Ale samoz. souhlas. V JL má býti (když pominu plný ansábl v Justice, což je asi 14 členů) buď Marťan, nebo Hawkman, nebo popřípadně i s manželkou.;-))) Nebo prostě někdo další v řadě. Ale dle klasické sestavy, ne Cyborg. Ještě samoz. GL. Na toho bych neměl zapomenouti.

PKD

Jako v lize filmu byl celkem sympatický a v SC má mít velkou úlohu a roli, s tím nemám vůbec problém a věřím že při dobrém scénáři by i filmy sólo mohl být dobrý viz aquaman který mě také nikdy nezajímal a vlastně i Flash.. Ovšem jak Flash tak aquaman jsou v komiksech fajn hlavně Teda v tsmovkach a aquaman Rebirth od Abnetta a new 52 od johnse a také Flash od Williamse jsou fajn ale cyborg mě tedy v komiksech nikdy nezajímal a nechápu proč je v New 52 člen ligy a ne Titans kam patří.. Jako ano v jeho lize new 52 je fajn ale radši bych tam někoho jiného a v snyderove lize hraje díky bohu desáté housle tam jsou hlavně konečně členi Hawkgirl a Martian...

Ratemus

On prostě dobře funguje v týmu. Tak proč to měniti? Mno, stejně ten film nevznikne, heh. To bych se tedy po tom příchodu ATéčka, divil. Navíc, stejně je jen v 1 filmu (BvS, nepočítám) v Titans (tedy kde má býti nikoli, zato ho narvali do Doom Patrol, což je prostě bžunda) a ti, kdo nečtou comicsy, ho možná ani v JL ´´nezaregistrovali´´.

PKD

To je ovšem pravda, prostě cyborg fakt nikoho nezajímá, o čemž svědčí i to že nemá žádnou úspěšnou sérii, vlastně žádnou..

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze