Když Jamie odmítne trénovat, obrací se Ted na novou talentovanou posilu Daniho Rojase. Tým ale zasáhne prastará kletba. (Apple TV+)

Niki__Niki

Postavy si vás získávají čím dál víc a nový hráč z Mexika je naprosto skvěle doplní. Seriál se začíná vybarvovat a to v tom nejlepším světle. Perfektní humor, který mi fakt sedl. ()

Trevor

Ted Lasso nájde adekvátnu náhradu za Jamieho Tartaa, ktorý si vstúpi do svedomia. Zároveň sa tréner dozvie o kliatbe, ktorá sprevádza klub už od roku 1914 a rozhodne sa ju zlomiť...dve hodnotenia v plnej sile 5* som neudelil už tri mesiace od uvedenia tretej série seriálu Dark, stalo sa tomu tak až teraz...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra... ()

Sany33

Príbeh:  Jamie dostáva konečne konkurenciu na svojom poste v podobe mladého Mexičana Danyho Rochasa. Ted musí ošetrovňu zbaviť kliatby a využíva na to všetkých hráčov v kabíne. Prevedenie: Silné emócie nad horiacim sudom s osobnými vecami hráčov. Jamie premena na člena teamu. Pocity: Veľmi dobrá emočne zvládnutá časť, ktorej nechýba ani štipka humoru. Presne tak ako je to aj v skutočnom živote. 92% ()

kubas369

8.5/10. Epizoda která si utahuje ze sportovní pověrčivosti. Nečas tu pověrčivost Ted využije na sjednocení teamu. Což Rebecca nabourá tím, že vrátí Jemieho zpátky do City. ()