Castle Freak

Poté, co je trvale oslepena v tragické autonehodě, Rebecca (Clair Catherine) obdrží některé bizarní zprávy – její dlouholetá ztracená matka nedávno zemřela, opustila její rodinný hrad ve venkovské Albánii. A tak cestuje za majetkem se skupinou přátel. Rebecca doufá, že to bude příležitost, aby se znovu propojila s minulostí, o které nikdy nevěděla. Když se začnou objevovat tajemné události a její přátelé začínají umírat, Rebecca musí rozluštit tajemství historie její rodiny, než bude příliš pozdě. (Flekoun58)

Nikolas__

Film který působí tak hrozně amatérsky že jsem ho přestal brát vážně asi už po prvních 15 minutách. Oproti originálu se tu udělalo pár větších změn, a přijde mi že nefunguje snad žádná z nich. Ten film má neuvěřitelně trapné postavy, které se na plátně pohybují pomocí neuvěřitelně trapného scénáře. A lze se na to připravit takovým způsobem, že by jste si ten film snad i užili, protože kvalitní monstrum rozhodně má a ta základní kostra příběhu Castle Freak nikdy nebyla úplně špatná. Budete se však muset spokojit s tím že si budete častěji připadat poníženě, než vyděšeně a to v takzvané míře vrchovaté. Nějaké scény vypadaly docela ok a pomáhalo jim i parádní prostředí, ta největší komedie však přichází ke konci. To je totiž zlo největšího kalibru. 25% ()

rostsoft odpad!

Naprosto zbytečný remake už dost potahaného filmu z roku 1985. Tato katastrofa podle mě neměla nikdy vzniknout. ()