Chlo0opek

Quentin Tarantino v nejlepší formě. Film plný skvělých hlášek, drsného vtipu, parádní hudby, skvělých dialogů i hereckých výkonů. Tohle zkrátka můžu vidět pořád dokola - vždycky se u toho krásně bavím. Jasnejch 5*. ()

KraLuban

Pulp Fiction jsem viděl mockrát...a i po letech to skvěle funguje. Rozhodně naprostá klasika, ano - vynikající charaktery s perfektním obsazením, úžasné (většinou vyšinuté) dialogy, fantastická hudba, rychlý spád. Tarantino byl u tohohle filmu naprostý perfekcionista a vyhrál si do posledního detailu. Rozhodně jeden z nejlepších Tarantinových filmů a člověk musí obdivovat, co dokázal natočit. Přesto, nemůžu si pomoct, ale navzdory tomu všemu je to podle mě jeden z nejpřeceňovanějších filmů světové kinematografie. 85%. ()

navel

Už v době vzniku se o Pulp fiction mluvilo jako o kultovním filmu a teď, víc jak po 20 letech je jasné, že kultovnější film asi neexistuje. ()

petra8619

Protože do kin přichází další nový film od Tarantina, rozhodla jsem se shlédnou všechny jeho filmy. už gauneři mě dost nudili, ale říkám, že tento film musím prostě vidět. Jde vždy poznat, že je to film od Tarantina. Skvělá muzika, černý humor, samé sprosté slova, krev a dlouhé debaty. A to je to, co mě nudí. Film so rozjel až v Mazaném králičku nebo jak se to jmenovalo, když začala taneční soutěž. Asi podle hodnocení jsem čekala něco mnohem lepšího, ale byla to taková nuda. Nějak jsem furt nechápala, co tím "básník" chtěl říct, ale přesto tento druh filmů se mi líbí, ale Kill Bill a Jango jsou milionkrát lepší. Tam se člověk nenudí. ()

Stoupa07

Při prvním shlédnutí jsem miloval Pulp fiction. Jenže jako je láska prchavá, tak i tento pocit mi vymizel. Vtipné scénky Brucem Wilisem, které mi připadaly vtipné, najednou dostaly šedý nádech. Už mi ten film tak nebere. nepatří mezi ty, které bych si pouště znovu a znovu. Zkusil jsem to a nevydržel jsem koukat do konce. ()

NeOn1702

Naprosto geniální, originální a kultovní komediální záležitost s nadupaným hereckým obsazením. Nejtypičtější příklad Tarantinovi tvorby. Žádný jiný film nemá takové množství hlášek a jednoduše dokonalých dialogů, z nichž nejikoničtější je hned na začátku, kdy se Jules a Vincent dostanou od Amsterdamu až k masírování nohou. I přes všechnu tuto genialitu u mě ale vede Django. ()

ElVory

Úplně nechápu všechen ten humbuk kolem tohoto filmu. Je to snad díky Tarantinovi, ke kterému každý vzhlíží tak, že mu hází pět hvězdiček ještě než si film pustí..? Mě si u tohoto filmu QT nezískal, jsou od něj mnohem lepší "díla", která si takovou slávu zaslouží víc, ale to už je čistě subjektivní názor. Samozřejmě je zde pár kultovních scén, které si budu pamatovat pěknou řádku let. Celkově jde o nadprůměrně propracovaný film s dobře vymyšleným scénářem. Zásluhu na tom má samozřejmě QT...o tom není pochyb. Samozřejmě je to film, který ukazuje jakou cestou se QT vydal a pro jeho fandy se jistě jedná o onen "kultovní" film. Co je po chuti jednomu ,nemusí být i druhému... Tudíž přes velká očekávání dávám nižší hodnocení. 65% ()

Sashmen13

Mistrovské dílo, co dodat, já více nemám. Samozřejmě se to nemusí líbit každému, ale takovým člověkem bych nechtěl být... ()

Dr.dogous

scénář 5 režie 4 herci 5 výprava 3 celkem 17 hodnocení 85% Všudy přítomné zlo, zatím dřímá, zatímco dobro tvrdě spí. Drobní zločinci slouží větším zločincům a ti ještě větším. Syndrom vyhoření se týká i profesionálních zabijáků -)). To vraždění je přece tak nechutné a otravné. Člověk by nad nimi uronil i slzu. :-)) ()

Peroon666

Pulp Fiction. Co dodat?? Ten film jsem viděl snad stokrát. Dneska (8.10.2016 na ČT2) jsem si ho dal s chutí znovu. Brilantní dialogy. Brilantní přeskakovaná stavba. Brilantní režie. Brilantní výkony herců. Brilantní dabing. Přiznám se, že jsme s kumpánama na vysokoškolských kolejích v devadesátkách zkoušeli ten příběh přestavět tak, jak by měl chronologicky být. A stejně jsme se nedomluvili...ale stejně to dává smysl. Tarantino je pro mě neoddiskutovatelně jeden z největších velikánu světového filmu všech dob! Jasných 100%! ()

Alvin

Shlédnuto po 20 letech, během kterých se z toho stal pro jedny kultovní, pro druhé nejpřeceňovanější film. Ač nejsem Tarantinův skalní fanoušek tady nesnížím hodnocení ani o jeden cíp hvězdy. Travolta, Willis, Jackson, Walken, Keitel v nezapomenutelných rolích. Jejich hlášky stále fungujou. Násilí tu ještě není samoúčelné jako pozdějších filmech Tarantina. Černý humor, absurdita a sebeparodie hladce zapadají do mozaiky příběhů. Zkrátka Tarantinovo opus magnum. ()

jenspifa

Tohle je kult. A vždy bude. Jako Malej jsem ten film moc nepochopil ale postupem času se stal srdcovkou, která nikdy neomrzí. Hlášky, scény, násilí, obsazení a samozřejmě pan režisér dávají dohromady takovou pecku, která nejen že pana režiséra proslavila po celém světě, ale vytvořila kult takových rozměrů a fanoušků, který jen tak nikdo nepřekoná. 95% ()

PrincBastard

K tomuto skvělému snímku netřeba slov. Tarantino umí využít 100% z každého herce a 200% ze svého režisérství. Záběr z kufru auta, Tony raky horor a masáž nohou. To jsou slova, který by měl každ ý filmový nadšenec znát. ()

Tumbik

Výborný film, úžasná režie, vynikající scénář, vynikající herecké obsazení... Velmi povedený film, avšak nesdílím zas tak velké nadšení, jako ostatní lidé... Přesto výborný kultovní film :). ()

mcamino

Kultovní tento film rozhodně je, na druhou stranu chápu některé názory lidí, kteří zde dali odpad!. Tomuto filmu si totiž musí každý přijít na chuť. A to já přišel. Kdyby se mě teď někdo zeptal, kvůli čemu tento film zařazuji mezi své nejlepší filmové zážitky, těžko říct, co bych mu odpověděl. Hlavním faktorem je asi to, že jsem se za celé dvě a půl hodiny ani trochu nenudil. Že je tam spousta ,,zdlouhavých povídání"? No tak právě tyto dialogy dávají filmu šmrnc. Alespoň z mého pohledu. K tomu připočteme některé nesmrtelné hlášky a výsledek je jasný. - 5* ()

Sheemass

Pravděpodobně nejlepší film od Tarantina, skvělé natočené a hlavně napsané historky z podsvětí, ať už je to Vincentův náhodný výstřel v autě, nebo rozhovor Bruce Willise s jeho ,,Lízátkem" a co teprve, když zazní hlas Václava Vydry a jeho věta o zmizení. Vynikající herci (Travolta, Jackson, nebo Walken a jeho příběh s hodinkami) v šíleném filmu, který si zamilujete. Každý moment je vyšperkovaný nějakou hláškou a těch 150 minut uteče jak voda. ()

wex666

Tak tohle je ten nejlepší film který jsem kdy viděl.Nemá to snad jedinnou chybu.Velkolepý film velkolepý herci 100%. ()

Bull

Quentina Tarantina mám rád i když ne každý film od něho byl super.Podle mně se mu povedly:Sin city,Kill Bill,Nezpoutaný Django,Jackie Brown,hanebný parchanti,gauneři a právě i Pulp Fiction.Je to gaunerské drama kde je spousta drog,alkoholu,Mcdonaldu a černého humoru.Dal bych mu tak 90%. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra