Horácius

Budu to muset asi shlédnout znovu, protože když jsem to viděl před asi deseti lety, tak jsem to nudou vypnul. Rád bych si proto ověřil, zdali je to pro mne skutečně stále tak nezáživné. ()

PoprockCZ

Filmová klasika, konečně tick. Na to, že mě film moc nelákal a pomohlo mi až jeho dávné rozkoukání s kamarádem (což zkrátka nelze nedosledovat), tak mě docela překvapil. Především proto, že zas tolik naturalistický a drsný, jako Tarantinovy filmy bývají, nebyl. Na svůj žánr povedená gangsterka se spletitějším, ale hezky odvyprávěným příběhem, který má něco do sebe (myšlenku), obsahující geniálně dokonalou hudbu. Poznámka po druhé shlédnutí: film má celkem pomalé klidné tempo. Není nudný, jen vypráví atmoférou, nikam nespěchá. "You know you met someone special when you both enjoy the shared silence between converstion." ()

Pokri

Ja tomu Tarantinovi nikdy neprídem na chuť. Je to síce jeho najlepší film, hlášky sú výborné, herci fajn, ale u mňa ani na 5 hviezd, nie ešte kult. Nadnesená zmes prepojených historiek, ktorú vlastne nepotrebujem vidieť znova. ()

KuceraJohny

Strašně dlouho jsem se chystal pustit tenhle snímek. Viděli ho všichni a všichni ho milují. Vůbec jsem nevěděl o co se jedná o čem film je, nikdo mi to nikdy nebyl schopný vysvětlit. Po několika letech konečně došlo k tomu že jsem si to pustil. A vůbec nevím co o tom mám říct. Je opravdu úctihodné jak se film stal tak obrovský kultem pro všechny fanoušky. Popravdě to moc nechápu. Mě film zas tak nebavil, vesměs byl o ničem. Ať je to k nevíře Quentin Tarantino nikdy nebyl mým oblíbeným režisérem, spíš naopak. Jeho styl natáčení, který všichni milují, je mi cizí. Na pulp fiction jsou dobré herecké výkony to se musí opravdu nechat, ještě aby ne když tam vystupují takové hvězdy. Tarantino mi přišel taky jako dobrý herec. Lepší než režisér. Co je ještě na filmu dobré je kvalita záběru, i když je film na hlavu, dobře se na to kouká. Přesto na konci filmů sedíš a ptáš se co to bylo. Jaký to mělo význam a tak. ()

soukyd33

Asi to úplně nechápu, ale některé scény tam byli úplně zbytečné. Viz John Travolta ve vaně v bytě Bruce Willise. Jinak takovouhle ganstesterskou podívanou se zajímavými situacemi jsem ještě neviděl. Nejvíc zde excelují hlášky a český dabing. Doporučuji alespoň jednou shlédnout. Hvězdiček 4**** ()

VaLLiK

Filmova klasika,ktera se dostala do sine slavy. A to opravnene. Film musite zhlednout jednou,dvakrat,desetkrat a stale nebudete mit dost a budete hledat dalsi a dalsi drobnosti a stripky pribehu,ktere Vam tvurci naservirovali v kralovskem baleni. Srdecni zalezitost! "A jestli odjede do indociny,v misce s rejzi bude schovanej negr,kterej ho sejme!" ()

Dominik888

Quentin Tarantino pouhé 2 roky po "Reservoir Dogs" přichází s dalším světově známým filmem, který snad dal filmografii možnost říct, že je film Kultovní. John Travolta a Samuel L. Jackson si neskutečně sedli, a Tarantinův scénář, plný hlášek, které zná už fanoušek filmu nazpaměť, dává filmu jakousi nesmrtelnost. Mě osobně hrozně sedí, že "Tarantinovky" jsou filmy které mají svojí délku. Neskutečné, dvou a půl hodinové,  umělecké dílo. 98% ()

Brozason

„Takže. Teď vypadneš ven a řekneš: "Dobrou, byl to krásnej večer". Vyjdeš ze dveří. Nastoupíš do auta. Odjedeš domů. Vyhoníš si ho a hotovo. Šmitec.“ /100%/ ()

Cybershot

Tento film sa veľmi líši od akéhokoľvek iného. Nikdy som nevidel film v ktorom by sa odohrávali 3 dejstvá (kapitoli) a zároveň je to moja prvá skúsenosť s režisérom Quentim Tarantinom. Ako k väčšine filmov z môjho hodnotenia som k tomuto filmu prišiel náhodne. Bol som na návšteve u kamaráta a romýšľali sme nad filmom "na dobrú noc". Zrazu z môjho kamaráta vyhrkli dve slová: Pulp Fiction. Napriek tomu že som nemal poňatia o existencií tohto filmu, ako správny "ČSFĎák" som sa nechal prekvapiť. Film začal zdĺhavou scénou ktorá mala vytvoriť astmosféru zahrňajúcu podsvetie spoločnosti. Fungovalo to. Film má perfektný soundtrack ale niektoré scéný boli príliš zdĺhavé. !POZOR SPOILER! V scéna v ktorej Vincent v aute omylom zastrelil černocha vôbec nemusela existovať. Film by sa dal skrátiť o 45 minút. Je to ako pozerať nekonečnú epizodu Star Treku TOS z roku 1969. Niektoré scény vylepšili môj dojem z filmu najmä kvôli humoru. Bolo česť sledovať film kde vznikol meme zmäteného Johna Travolti. ()

ssarka

jako je mi to trapné,ale já jsem to zkoušela 3x a 3x jsem u toho usnula...ani jednou nedodíváno....tento kult mě minul obrovským obloukem...tedy ovšem až na soundtrack,ten miluju a kdybych mohla dát plný počet hvězd za twist contest-to JE KULT-ale to prostě nemůžu, zbytek mě pokaždé unudí k spánku ()

jauahaoas

Travolta mi nikdy neseděl a dle hodnocení nikdy nic moc velkého nezahrál, ale tady to sedlo jako prdel na WC. Jacson výtečný a příběh s koncovkou 1A. Toto a Big Lebowski je opravdu kult. ()

AdaProfa

„Víš, co v Holandsku dávají na hranolky místo kečupu? Majonézu. Na vlastní oči jsem viděl, jak to v tý sračce topěj", "Tvá prdel pozná středověk". Tarantino tímhle kouskem představil opravdový "masterpiece". Strhující netradičně pojatá podívaná, která si vás získá svou atmosférou a množstvím neskutečně zajímavých scén. Ke kvalitě filmu přispívá samozřejmě i fakt nechronologického uspořádání děje, což spolu s naprosto excelentními dialogy dělá z tohoto filmu unikát. Záživné a vtipné, plné originality a se spoustou hlášek, které mi hned utkvěly v paměti. Odvážný scénář skvěle vystihuje atmosféru podsvětí, „fuck" a „nigga" zde lítají na všechny strany. Dialogy obecně považuji za to nejlepší, chemie postav zde funguje na maximum. Hlavní charaktery si nelze neoblíbit, jde o skvěle napsané postavy, ztvárněné kvalitními herci. Pulp fiction je velmi zvláštním filmem. Žánrově působí místy jako komedie, místy jako vážné drama. Na závěr bych snad jen vyzdvihl některé jednotlivé momenty: Vincent John Travolta podivující se nad některými zvyky v Evropě, „rande" v retro restauraci, závěrečná (naprosto dokonalá) scéna v baru. ()

Iorweth

Quentin Tarantino se tímto snímkem nesmazatelně zapsal do filmových dějin. Geniálně napsané dialogy v kombinaci s velmi drsným černým humorem tvoří neodolatelný mix dokonalé zábavy. Filmu dodává výjimečnost i skvěle padnoucí hudba. I po sedmém zhlédnutí jsem se opět královsky bavil. Prostě tohle je naprosto "Kultovní záležitost", kterou by měl povinně vidět úplně každý. ()

draxxi

Byl jsem na tom pred ctvrt stoletim v kine a i ted po tech letech klobouk dolu. Solidni filmarina, skvelej scenar, hvezdny obsazeni a nadupanej soundtrack. Klobouk dolu, pane Tarantino... 6/5/2020 93% ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra