Jack Quinn je nejlepším protiteroristickým agentem na světě. Přesto chce odejít do výslužby, aby se mohl věnovat manželce a synovi, který se jim zanedlouho narodí. Jeho poslední misí má být likvidace chladnokrevného teroristy Stavrose. V osudovém momentu Jack zaváhá a nestiskne spoušť, protože ani ten největší padouch si nezaslouží zemřít ve chvíli, kdy objímá v náručí svého malého synka. O zlomek vteřiny už je pozdě. Stavros s instinkty predátora zlikviduje celý protiteroristický tým a sám Jack stěží vyvázne životem. Ovšem i Stavrosovy ztráty jsou těžké. Při divoké přestřelce přišel o život jeho syn. Když Jack znovu nabude vědomí, je už v "kolonii". Na ostrov, ztracený uprostřed oceánu jsou deportováni tajní agenti, kteří sice selhali, ale jsou natolik cenní, že by byla škoda je zlikvidovat. s pomocí nejmodernější techniky tu analyzují teroristické útoky z celého světa. Stavros o "kolonii" ví a tak Jack jednoho dne najde na obrazovce svého monitoru šifrovaný vzkaz. Mám tvoji ženu a syna! Jack musí uprchnout z neprodyšně střežené "kolonie" a bojovat s pomstychtivým Stavrosem o životy svých nejbližších. Bez Yaze, překupníka zbraní se smyslem pro humor a dobrým srdcem, by se daleko nedostal... (oficiální text distributora)

ConanVJ

Pro mě výborný akčňák, ve kterém se utká Van Damme s Rourkem za asistence hláškujícího Rodmana. Já ten film mám rád a dávám mu 86% :) ()

F.man

No je to pořád spíše pěkné béčko, ale u JCVD je to určitě jeden z těch nejlepších filmů. Za to však vděčí velkou měrou režisérovy Tsuiovi a omalovánce jménem Rodman. JCVD kope, Rodman kecá a střílí, všechno to bouchá, jsou tam mniši a Řím, Micky Rourke jako padouch... No co chcete na žánrovku více? Oops. Air ball. ()

mysiak

Jedna z lepších Van Dammoviek, asi kvôli tomu, že mala dobré obsadenie a skvelého hongkongského režiséra...svižná akcia, dobré béčko, ktoré sa oplatí vidieť ako nostalgia na dobrého Van Dammeho ()

MikO_NR_1909

Je to ináč dobrá kravina, ktorá sa nesmie brať vážne. Kopec absurdného smiechu a srandy koncipované do koktejlu všetkého možného od výmyslu sveta. Treba vypnúť logiku a dá sa to. ()

kaylin

Já jsem se u tohohle snímku bavil, ale víc díky Mickeymu Rourkovi než díky JCVD. Jasně, nechci říct, že JCVD byl špatný, některé jeho pózy - zajímavější byl v tréninku než v samotném boji - jsou skutečně fenomenální, ale Mickeymu to skvěle sedlo a je tu parádním hajzlem. Dennis Rodman je spíš na ozdobu. ()

gogos

Jeden z mala filmu s Van Dammem na ktery se koukat. Je nabity akci a dobrych hlasek... Rodman mi pripomina Simona Phoenixe z Demolition manna. Je to celkem good film... ()

stration

Dvě hvězdičky navrch za Mickeyho Rourka asi ve své nejlepší fyzické kondici (uvidíme, co Wrestler). O Dennisi Rodmanovi nevím, co bych napsal. Chvílemi byl zábavný, chvílemi příšerný. Van Damme je typický Van Damme a Tsui Hark akční filmy umí. ()

Derek

vždy keď van damme spojí svoje bojové (nezamieňať s hereckým!) umenie s hk tvorcom tak vznikne film, ktorý v jeho filmografii zaujme výsostné postavenie (woo a živý terč). pre double team platí to isté. slušné akčné scény, vtipný humor, dej nič moc extra, ale o ten tu vôbec nejde hlavná je akcia a tá je viac než slušná (hlavne súboj s číňanom/japoncom (?) v hotelovej izbe)!!! naviac avantgardný rodman tu nepôsobí rušivo, ale ako príjemné spestrenie. ()

FilmFan24

Tak nám vybouchlo římské koloseum...No nežerte to. Akcí a nadsázkou nabitý a s náležitýn adrenalinem akčních scén nabušený film se zhasínající no spíš už dneska padlou hvězdou akčních filmů Van Dammem či Žánem jak jej někteří láskyplně nazývali. Výstřední parťák Rodman, starchnahánějící záporák Rourke a spousta obrazově zvukových vychytávek...Nikdy jsem ke skalním fanouškům belgického vývozního artiklu nepatřil, ale u téhle "ujetosti" jsem se bavil... ()

Eldrick

V rámci Van Dammovy tvorby to bude asi nejlepší film. Zasloužil se o to hlavně skvělý záporák Mickey Rourke a vtipný Dennis Rodman, kterého jsem jako basketbalového showmana v NBA děsně žral. Mimochodem: právě on zpívá tu skladbu při závěrečných titulcích. Jedinou větší chybou tohoto filmu jsou špatně natočení dubléři Van Damma - např. při přestřelce u bazénu. ()

dyfur

.....typická "žánklódvandamovka "....bitky,prezentácia svojej postavy,jemné erotično tj čo vždy ....vcelku to lepšie z tvorby J.C.V.D. , ale skôr lepší priemer ako jeho top-ky....niečo tomu chýbalo. ()

SonG

V mých dětských očích byl van Damme naprostá klasika, největší bourák ze všech..Neměl na něj ani Stallone nebo nynější guvernér Kalifornie:-D...Kde jsou ty časy, ptám se??Nebýt výborného JCVD, na van Damma bych zanevřel...Double tým sám o sobě dost slabý, finální scéna jakž takž, ale žádná velká show se nekonala.... ()

Martin741

A presne tymto filmom sa zacinaju casy, ked belgicka mlatacka Van Damme spadol do najvacsej filmovej zumpy. Scenar je klasicky vyplach /protitenoristicky agent, tim...../, a ze Van Damme je herecka tragedia, som sa dozvedel uz vo filme Streetfighter. Film je nudny az strach, ale za tigra a akcny koniec nedam odpad, ale 9 %. ()

Figu

Po dlouhatánské době jsem se připojil po bok Jacka Quinna. No, nějak paf z toho (jako kdysi) už nejsem. Pár nostalgických vsuvek, sem tam solidní bitka, výstřední Rodman, občas něco málo úsměvnýho. Ani se člověk nenaděje a film je u konečných titulek. Co se musí ovšem vyzdvihnout je Van Damme v jeho top formě a hlavně... Double team má nadstandardního a excelentního záporáka! Rourke alias Stavros je bomba parchant! I díky němu se může řadit tenhle biják do škatulky toho lepšího co JCVD vůbec kdy natočil! 70% ()

marcek

Dlouho jsem hledal film s Dennisem Rodmanem a jsem moc rad, ze jsem natrefil na Double Team. Jean-Clauda sice moc nemusim, ale zato Mickey Rourku zase jo. Takze pro me 70% ()