Eddie Murphy v akční sci-fi komedii o Měsíci plném hazardu.  Píše se rok 2087. Na Zemi byly zakázány všechny druhy hazardních her, a tak se novým rájem všech vášnivých hráčů stal Měsíc, kde začaly růst kasina a herny jako houby po dešti. Jeden z mála prosperujících podniků, kde je hazard zakázán, provozuje dobrodruh a pašerák Pluto Nash. Když však odmítne návrh Rexe Cartera, který chce jeho podnik koupit a proměnit v doupě hazardních her, dočká se odplaty. Podnik exploduje a v následné přestřelce se podaří uniknout jen Plutovi, zpěvačce Dině a starému robotovi Brunovi. Rozhodnou se odhalit pravdu o Carterovi a jeho zločinech, současně však musejí prchat před jeho zabijáky. Ani úkryt na odvrácené straně Měsíce jim nepomůže, a tak skončí v Carterově sídle. Pokud Pluto něco rychle nevymyslí, zemřou. (oficiální text distributora)

zuzam

Nechápu tak slabé hodnocení, je to úplně standardní Murphyho komedie, má jen dva problémy, přepálený rozpočet a to že přišla po sezóně Murphyho vlny. ()

SNCIS

"Nebýt mě, nikdy by nezpíval!" - "Ty jsi učil Tonnyho zpívat?" - "Ne, ukecal jsem jednoho chlapa, aby mu nalil do krku kyselinu." Eddie Murphy ve sci-fi komedii o Měsíci plném hazardu. - 50%. ()

jabbo123

Tak já nevím, co jsem to viděl, ale k filmu jsem se dostal až v roce 2021 a upřímně jsem litoval, že jsem ho jako kluk minul. Za mě to byla výborná sci-fy komedie na úrovni MiB, se slušnými efekty které nijak extrémně nezestárly - vždyť ty průlety zastavěným měsícem nad dálnicí vypadaly děsně atmosfericky i po 10ti letech! Sympatické postavy, sidekick a bodyguard android také nezklamal a dokonce si užijete i nějakou tu akci. Bavil jsem se od začátku do konce a byl to celkově takový svěží snímek. Proč tak nízké hodnocení tady nechápu, za mě hezkých 80%. ()