iXtr3m3

Brutálna animovaná konkurencia pre The Boys, dokonca v brutálnosti The Boys aj predčiaca. Je to drsné, je to akčné, je to dramatické, je to krvavé ako sviňa, vnútornosti lietajú vzduchom. Prvá časť a potom finále zatiaľ prvej série pred Atom Eve prídavkom je niečo neskutočné, finále bolo tak unbeuberfuckinglievable, že to až pekné nie je. Prepracovať toto do live-action verzie, tak sa poseriem blahom a to možno aj doslova. Kde sa na toho hrabe akákoľvek konkurencia? ()

Spiker01

Dospěláckých komiksovek není nikdy dost a Invincible zkrátka šlo zfilmovat jen animovaně, jelikož to co se tam všechno děje, tak by bylo sakra drahé natočit a vyrenderovat v reálu. Určitě mám raději hrané věci typu the Boys (taky od Amazonu), ale na vlnu Invincible jsem se naladil od prvního dílu a vlivem nekompromisnosti co se týče násilí a všeho mě to dokázalo mnohokrát strhnout. Zároveň nejsem u seriálové animované tvorby úplně zvyklý na klasickou 40+ minutovou stopáž, ovšem zde to hezky sedí a nezbývá než říct jediné, kdy už sakra bude ta druhá řada?! ()

Fr3d_K

Moc nechápu ten hype kolem seriálu. Příběhová linka celou dobu strašně předvídatelná. Akce dobrá ale má my stát nadšením jen díky tomu, že tam tečou litry krve a lítají střeva na potkání ?? Nemyslím si. A když už je to tak adorováno tak bych čekal nějakej osobitější vizuál. Animace je jak přes kopírák. Naprosto zaměnitelná. 60% ()

hroubek

Mám z tohoto seriálu obrovskou radost. A ještě větší radost mi dělá fakt, že zabodoval u diváků, a my díky tomu dostaneme další řady. Na Amazonu trefily zlatou žílu s dospělejšími komiksovými seriály. Seriál The Boys po zásluze sklízí ovace, a totéž se stane i se seriálem Invincible. Troufám si tvrdit, že se časem ze seriálu stane menší kultovka a lidé si k seriálu najdou cestu, přesně jako to bylo u Ricka a Mortyho. Lidé mají rádi drsnější komiksovky, kde se hlavní hrdinové dost ušpiní a nejsou to svatoušci jako Superman. Zvláště, když je to ještě lehce přepálený a zábavně provedený. Dá se to brát vážně, ale všem zúčastněným je jasný, že to je superhrdinský komiks se vším patosem, klišé a dalšíma věcmi, co k tomu patří. Tohle Invincible splňuje na 150% a ještě k tomu přidává skvěle napsané postavy, výborné komiksové a superhrdinské okamžiky a parádně vystavěné zvraty. A já jsem z toho byl nadšený. Seriál je animovaný, díky tomu může na obrazovce předvést věci, které by v hrané podobě nešly, nebo by stály neskutečné peníze. Těch osm dílu mi opravdu rychle uteklo a slabší momenty bych musel hledat lupou. Určitě tam jsou věci, které by šli zlepšit, ale to jsou z mého pohledu maličkosti. Teď doufám, že Amazonu nestoupne úspěch do hlavy a seriál nezkazí. Autorovy komiksové předlohy Robertu Kirkmanovi se tohle už jednou stalo u jeho nejslavnějšího díla, a tím je The Walking Dead. Tak doufejme, že jsou v Amazonu chytřejší, než v AMC. ()

Azurovydrak

Úvodem je třeba říct, že Invincible je skvělé dílo a mám radost, že se dočkalo vřelého přijetí. Přesto si myslím, že to není taková extratřída, jak může občas vypadat. Nejvěrněji přirovnat by šlo asi k Legendě Korry - nic světoborného, ale slušný nadprůměr, který vás poctivě zabaví a budete s ním spokojeni. Dá se říct, že se Invincible v podstatě veze na eRkové vlně, kterou rozpoutal Wade a těží z ní většinu svého úspěchu. Nechci tvrdit, že krom zlomených kostí a utržených končetin nemá co nabídnout, když příběh i nápady tu jsou. Oproti staršímu (a většímu) bratříčkovi The Boys ale pořád strádá, co se týče určité naivity a jednoduchosti, která kreslenou tvorbu provází. Animace sice snese víc krve a destrukce, ale prostě tu schází herci a skutečné emoce. Naopak se mi líbí, že tu krvácejí i hrdinové a za chyby se platí (tedy pokud vám šéf neumí opakovaně přišívat hlavu k tělu), o čemž se osazenstvo ostatně tvrdě přesvědčilo už v prvním díle. Protagonista je sympaťák a i když má příšerný vkus na holky (ale vážně), dá se mu fandit. Zbytek party nic moc, snad se v dalších řadách víc projeví. Celkově jde o prima rozjezd něčeho, co by se v budoucnu mohlo stát velkou značkou. 85% ()