Reklama

Reklama

Epizody(9)

Videa (1)

Trailer

Recenze (44)

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Brutálna animovaná konkurencia pre The Boys, dokonca v brutálnosti The Boys aj predčiaca. Je to drsné, je to akčné, je to dramatické, je to krvavé ako sviňa, vnútornosti lietajú vzduchom. Prvá časť a potom finále zatiaľ prvej série pred Atom Eve prídavkom je niečo neskutočné, finále bolo tak unbeuberfuckinglievable, že to až pekné nie je. Prepracovať toto do live-action verzie, tak sa poseriem blahom a to možno aj doslova. Kde sa na toho hrabe akákoľvek konkurencia? ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dospěláckých komiksovek není nikdy dost a Invincible zkrátka šlo zfilmovat jen animovaně, jelikož to co se tam všechno děje, tak by bylo sakra drahé natočit a vyrenderovat v reálu. Určitě mám raději hrané věci typu the Boys (taky od Amazonu), ale na vlnu Invincible jsem se naladil od prvního dílu a vlivem nekompromisnosti co se týče násilí a všeho mě to dokázalo mnohokrát strhnout. Zároveň nejsem u seriálové animované tvorby úplně zvyklý na klasickou 40+ minutovou stopáž, ovšem zde to hezky sedí a nezbývá než říct jediné, kdy už sakra bude ta druhá řada?! ()

Reklama

Fr3d_K 

všechny recenze uživatele

Moc nechápu ten hype kolem seriálu. Příběhová linka celou dobu strašně předvídatelná. Akce dobrá ale má my stát nadšením jen díky tomu, že tam tečou litry krve a lítají střeva na potkání ?? Nemyslím si. A když už je to tak adorováno tak bych čekal nějakej osobitější vizuál. Animace je jak přes kopírák. Naprosto zaměnitelná. 60% ()

hroubek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mám z tohoto seriálu obrovskou radost. A ještě větší radost mi dělá fakt, že zabodoval u diváků, a my díky tomu dostaneme další řady. Na Amazonu trefily zlatou žílu s dospělejšími komiksovými seriály. Seriál The Boys po zásluze sklízí ovace, a totéž se stane i se seriálem Invincible. Troufám si tvrdit, že se časem ze seriálu stane menší kultovka a lidé si k seriálu najdou cestu, přesně jako to bylo u Ricka a Mortyho. Lidé mají rádi drsnější komiksovky, kde se hlavní hrdinové dost ušpiní a nejsou to svatoušci jako Superman. Zvláště, když je to ještě lehce přepálený a zábavně provedený. Dá se to brát vážně, ale všem zúčastněným je jasný, že to je superhrdinský komiks se vším patosem, klišé a dalšíma věcmi, co k tomu patří. Tohle Invincible splňuje na 150% a ještě k tomu přidává skvěle napsané postavy, výborné komiksové a superhrdinské okamžiky a parádně vystavěné zvraty. A já jsem z toho byl nadšený. Seriál je animovaný, díky tomu může na obrazovce předvést věci, které by v hrané podobě nešly, nebo by stály neskutečné peníze. Těch osm dílu mi opravdu rychle uteklo a slabší momenty bych musel hledat lupou. Určitě tam jsou věci, které by šli zlepšit, ale to jsou z mého pohledu maličkosti. Teď doufám, že Amazonu nestoupne úspěch do hlavy a seriál nezkazí. Autorovy komiksové předlohy Robertu Kirkmanovi se tohle už jednou stalo u jeho nejslavnějšího díla, a tím je The Walking Dead. Tak doufejme, že jsou v Amazonu chytřejší, než v AMC. ()

Azurovydrak 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úvodem je třeba říct, že Invincible je skvělé dílo a mám radost, že se dočkalo vřelého přijetí. Přesto si myslím, že to není taková extratřída, jak může občas vypadat. Nejvěrněji přirovnat by šlo asi k Legendě Korry - nic světoborného, ale slušný nadprůměr, který vás poctivě zabaví a budete s ním spokojeni. Dá se říct, že se Invincible v podstatě veze na eRkové vlně, kterou rozpoutal Wade a těží z ní většinu svého úspěchu. Nechci tvrdit, že krom zlomených kostí a utržených končetin nemá co nabídnout, když příběh i nápady tu jsou. Oproti staršímu (a většímu) bratříčkovi The Boys ale pořád strádá, co se týče určité naivity a jednoduchosti, která kreslenou tvorbu provází. Animace sice snese víc krve a destrukce, ale prostě tu schází herci a skutečné emoce. Naopak se mi líbí, že tu krvácejí i hrdinové a za chyby se platí (tedy pokud vám šéf neumí opakovaně přišívat hlavu k tělu), o čemž se osazenstvo ostatně tvrdě přesvědčilo už v prvním díle. Protagonista je sympaťák a i když má příšerný vkus na holky (ale vážně), dá se mu fandit. Zbytek party nic moc, snad se v dalších řadách víc projeví. Celkově jde o prima rozjezd něčeho, co by se v budoucnu mohlo stát velkou značkou. 85% ()

Galerie (134)

Reklama

Reklama