Brad Pitt hraje ve filmu Bullet Train nájemného zabijáka Berušku, který je odhodlán vykonávat svou práci mírumilovně, jelikož se mu spousta předchozích kšeftů vymkla z rukou a smůla se mu lepí na paty. Osud má nicméně jiné plány, protože Beruška se při své nejnovější misi v nejrychlejším vlaku světa dostane do křížku se smrtícími protivníky. Jejich cíle jsou vzájemně propojené, a zároveň protichůdné. Konec trati je pouze začátkem nepřetržité divoké a vzrušující jízdy napříč moderním Japonskem. (Falcon)

tomik99

Možná jsem se nechal učarovat zdejším hodnocením, které je opravdu ve všech aspektech naprosto nadhodnocené. Jedná se o běžný (a vlastně i docela hloupý) blockbuster, kdy prvních dvacet minut naprosto nevíte, co se na plátně děje. Posloucháte jen výplachy dobře hrajících herců, ale nebýt jich, tak to snad po těch dvaceti minutách i vzdám. Následně se to docela slušně rozjede, sem tam tu máme nějakou povedenou bitku, a v neposlední řadě to i vypadá, že se nad příběhem někdo zamyslel. Když už mě zhruba v polovině film začal bavit a já se těšil, co se stane dál, přejde se opět k prázdným hláškám, frázím a naprosto nesmyslné hollywoodské akci, která ničí celý film. Celý pocit z „Bullet Trainu“ je tak velice rozpačitý. Potenciál nevyužitý a spíše je to působí jako guláš, do kterého chcete nacpat každou surovinu z lednice. A taky to tak chutná. ()

Ant_Antony

Ujetý, šílený, skvělý!!! Předpokládám, že hvězdné osazenstvo se bavilo při natáčení minimálně tak jako já při sledování... ()

mira007

Brad Pitt na cestě rychlovlakem do Kjota s partou různých zabijáků na tisíc různých způsobů - užvaněná trochu přestřelená  akční komedie, která mne úplně minula, protože mi nepřišla až tak vtipná a ani moc akční. ()

radekgfx

Reservoir Dogs, Murder on the Orient Express, The Killing, The Raid a trochu i ten John Wick. A Japonsko. A humor. Je to asi o půl hodiny delší, než by to mělo být, a na konci tomu dost padá řetěz; na poli amalgámů je tohle ale hodně kvalitní fotokompozit, tak proč tomu trochu nepřidat. ()

Brejlil

Asi to chtělo být kombinací Guye Ritchieho a Quentina Tarantina. To by ale musely být hlášky údernější, absurdněji pointované a hlavně podané s ledově chladným klidem. Je pěkné, že to Brada bavilo, Mandarinka je solidně jetý, jeho kámoš Citron prochází světem s filosofií Mašinky Tomáše a absolutní třešničkou je úchylná Princezna, jejíž motivace je velmi dlouho nejasná. Bitky jsou fajn, někdy solidně absurdní (likvidace Sršně vede), ale ke konci místo temně gradujícího finále následuje absolutně přepálený digibordel. Přesto jsem se bavil, rozhodně více než u Gray Mana nebo třeba letošní Bayovy exhibice s Ambulancí. ()

Dispenz

Celkové hodnocení: 8/10    Art: 8/10    Akce: 9/10    Vtip: 8/10    Napětí: 7/10    Láska: 5/10    Soundtrack: 7/10         8/2022 ()

Klajnik odpad!

Není to vtipné (ale naštěstí to není ani neúnosně afektované a infantilní jako jiné filmy tomuto podobné) a akce je průměrná (tzn. není napínavá, ale koukat na to jde). Nechápu, proč Leitch kašle na kvalitní choreografii, když v Atomic Blonde prokázal, co dokáže. Ve výše zmíněných dvou bodech film tedy spíše selhává a na ničem jiném ani postaven není. Příběhově to diváka nijak nezainteresuje, protože příběh je jen plytkou kostrou, na níž tvůrci věší vtípky a akci... ()

TheSpearCZ

Fakt se mi líbí, že odkaz Davida Leitche, který pomalu zobrazuje každým svým filmem je stylově ulítlý a je to něco mezi Guyem Ritchiem a Quentinem Tarantinem, což prostě jsou kvality. Tady to v jeden moment hodně připomíná Kill Billa se všemi těmi známými herci ve vedlejších rolích a stylem vyprávění. A jak už se tady taky zmínilo - dlouho to člověka zajímat nebude, bude si říkat, co to je za blbost, ale postupem času, jak vláček směřuje do Kjóta, tak se to v něm konečně uleží a začne si to pořádně užívat. A čím dříve, tím lépe. Mně se to ale každopádně líbilo celé a budu si pamatovat z tohohle díla především povedené zvraty, sympatického Pitta v hlavní roli a samotný styl, kterým je Bullet Train oplýván. Zábava zaručena. Čisté 4* ()

Flopik

Chytrá, vtipná akčná bomba. Naozaj je to brutálna akčná jazda pri ktorej sa skvelo bavíte, je svižná, nasmejete sa, je plná skvelých hercov a hlavne, tá akcie je neskutočná. Príbeh je vymyslený na jednotku, všetko do seba pekne zapadne a aj keď to na prvý pohľad bude vyzerať ako akčný výplach tak ono to má premyslený príbeh. Hudba zvolená na jednotku, tá sadla ako riť na šerbel. U mňa za 5* ja som sa nadmieru bavil a niečo podobné v dvojke by som teda bral všetkými desiatimi. PS: Jediné mínus žalostne nevyužitý Andrew Koji. ()

maty39

Z Bullet Trainu přímo sálá japonská atmosféra. Ne proto, že se odehrává na palubě japonského rychlovlaku, ale z charakterizace postav a jejich chování. Při hodnocení jsem si všiml, že je podle knížky japonského autora. Tady se musím přiznat, že bych ve filmu místo hollywoodských hvězd raději viděl japonské herce. Samozřejmě v hollywoodské produkci a se stejným režisérem. Takhle dostáváme zábavnou historku o zabijácích notně ispirovanou Ritchiem a Tarantinem.  Bullet Train z tohoto srovnání vychází poměrně úspěšně. A je vidět, že v akčních scénách se Leitch cítí jako ryba ve vodě. Ani nevadí, že jich není tolik. Pokud by si tvůrci na konci odpustili ne příliš přesvědčivý digi vlak, tak bych byl spokojenější. ()

cskomando

David Leitch a Zak Olkewicz odvedli výbornou práci. Scénář je originální a promyšlený. Po dlouhé době jsme mohli vidět geniálně sepsaný příběh, kde každá nitka zapadá do druhé. Příběh sám o sobě přináší od samého začátku až do konce neustálou porci vtipných zvratů a překvapení. Ačkoliv si divák může připadat trochu v rozpacích, každá postava zde hraje důležitou roli. Nic není náhoda, všichni mají jasně daný svůj účel, místo i časové propojení. Brad Pitt zde působí jako lavina smůly, která strhne každého koho potká. Všechno je provedené v zábavném pojetí s přiměřenou dávkou akce, která dokázala pobavit. Dokonce i pouhá flaška s vodou sehrála svoji roli nenápadně až do konce, neskutečné :D. Oceňuju zamyšlení nad dějem, který v dnešní době chybí u spousty filmů. ()

majec4

Tesil som sa na to a nejako ma to minulo. Normalne som pri tom odspaval. Este si to raz pozriem, a zhodnotim to detailnejsie. Zatial mega sklamanie. ()

Cartmof

Na Bullet Train jsem byl dost natěšený. V kině jsem se tomuhle filmu úspěšně vyhnul a od ostatních jsem na něj slyšel jenom chválu. Když jsem tedy jednoho večera (přesněji včerejšího) něměl co dělat, řekl jsem si, že si film pustím. Po dokoukání musím říct, že jsem se kvalitně zabavil. 2 hodiny uběhly jako voda a několikrát jsem se přistihl, že se směju nahlas. Nicméně jsem od filmu čekal víc a přesto, že jsem se skvěle bavil jsem byl jemně zklamán. Asi nemusím vyzdvihávat herecké výkony. Už jenom když se člověk podívá na seznam herců, tak mu dojde, že je film hvězdně obsazený. Velká variace charakterů diváka donutí si najít nějakého favorita. A to nejlepší je, že se film nesere se zabíjením postav. Kdykoli se mohlo stát, že vaše oblíbená postava umře a to byl další plus, který film posouval zase o krůček nahoru. Japonský design vlaku mi taky dost sedl a celkově design a atmosféra filmu opět na špičce. Co mi teda na filmu nesedlo? Tempo. Tempo mi tu přišlo ošemetné a jednou jsem se prostě přistihl, jak jsem si musel dát pauzu, dojít si na záchod a udělat nějaké občerstvení, protože jsem se u filmu začínal trochu nudit. Nicméně i přes slabší tempo jsem si film dost užil a rozhodně bych těm, co se na něj ještě neměli šanci podívat, jeho zhlédnutí doporučil. ()

Meteorista

Tak bohužel. Je mi to líto, ale přes všechny ty efektíky a rádoby cool představovačky postav a osudy putování flašek a vyprávění, který skáče v čase sem a tam, aby, zase rádoby efektně a úderně, vysvětlilo pohnutky postav… Hele prostě pro mě tam byly dva dobrý vtípky a bavilo mě leda tak zasazení do Japonska. Film chce bejt akční a kousavě vtipnej. Není. ()

Pawlisman

Jako vlastně průměrný akčňák, ale těch několik poměrně lehce zábavných a originálních prvků to trošku zachraňuje. Ale chápu, že pro příznivce tohoto žánru se to skoro blíží Tarantinovi a jsou tak nadšení. ()

Massaro74

Skvělá akční jízda, nejen díky rychlovlaku, plná bojových scén a skvělého humoru. Propletené osudy jednotlivých zabijáků, odvyprávěné v atraktivním příběhu, výborné konečné rozuzlení. Brad Pitt, jako zabiják Beruška, byl naprosto bombový.. ()

bolan

Drsňácký kecičky, hlášky, rychlý střihy, přeskakující děj, popisky WHO IS WHO = nemám rád tyhle filmy. ()

warrenur

Akurat som sa dokotulal s kina a som celkom rad, ze som sa v tychto hicoch siel "ochladit" prave na uplne prve premietanie v cine-maxe. Vyborne obsadeny akcak, ktory Leitch po Wickovi a Deadpool-ovi mohol celkom sebavedomo zrezirovat. A ano, varujem, ze treba opozadit vase vedomosti z fyziky, inak vam v druhej polovici filmu utrhne "logicky dekel". Prvych cca 20min som mal zmiesane pocity, pretoze hlasky a i hrana coolovost mi dost lezu na nervy. Akonahle sa vsak dostaneme do Sinkansenu, tak som si zacal film uzivat. Brad je frajer a pan herec, ten jeho zenovy klud a snahu obracat ludi som mu celkovoo bastil. Dokonca i tu starostlivost pri strete so "srsnom", ":...can you help you somehow? Do you want watter, or blanket?" :D Dvojka "ovocnickov" tiez nebola tak otravna, ako vidame v inych filmoch. Pobavili ma dva "steky" od Tatuma, a nemohla chybat "samurajska" legenda, pan herec Sanada. Pri srdiecku zahriala pritomnost kocky a mojej oblubenkyne snad odjakziva, Sandry. Kupodivu ma najviac iritovala postava "nevinnej dievcinky - Joey King". Celkovo odporucam, hoci moje 4orhviezdie je trochu nadnesene. 65% ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch