Brad Pitt hraje ve filmu Bullet Train nájemného zabijáka Berušku, který je odhodlán vykonávat svou práci mírumilovně, jelikož se mu spousta předchozích kšeftů vymkla z rukou a smůla se mu lepí na paty. Osud má nicméně jiné plány, protože Beruška se při své nejnovější misi v nejrychlejším vlaku světa dostane do křížku se smrtícími protivníky. Jejich cíle jsou vzájemně propojené, a zároveň protichůdné. Konec trati je pouze začátkem nepřetržité divoké a vzrušující jízdy napříč moderním Japonskem. (Falcon)

Tominni

Podařený film Davida Leitche, od začátku si s divákem hraje a mě ta hra velmi bavila. Vůbec na začátku při seznamování s Beruškou, Citrónem, Mandarinkou a spol. jsem byl nadšen, pak mi přišlo, že film trošku ztrácel dech, ne vše možná muselo být na konci vysvětleno, ale i tak se mi dostalo výborné zábavy u specifické akční komedie, na kterou se určitě ještě znovu v budoucnu podívám. ()

Daertelon

Netradiční akční komedie, u které se rozhodně nebude nikdo nudit. Užil jsem si jí od začátku do konce především díky skvěle zpracovaným postavám, které baví svojí psychologií, chováním i úlohou v příběhu - především teda Brad Pitt coby muž těsně po krizi středního věku hledající vesmírný řád a zen, s jeho neustálými výbuchy ezoterické fantasmagorie. Postavy jsou to, na čem je to celé postavené, možná i proto to připomíná průřez životem, od namyšlené hraniční vražedkyně, přes machistické frajírky a zmateného muže v přechodu, až po moudrostí přetékající starce. To všechno v jedné cestě vlakem. Vřele doporučuju. ()

knihovna

Po delší době opravdu výborný, vtipný, nápaditý film. Je radost se na podobné dílo podívat. Bohužel, nebývá to příliš často. ()

George8

Jízda ve vlaku v akční hitparádě. To, když jsem zaslechl v jedné scéně, že West ham se ujímá vedení nad Chelsea v poměru 1-0, mě trochu zneklidnilo. ()

Rayen1

Žeru absurdní komediální akčňáky, a tenhle byl za poslední dobu ten nejlepší 😅 konec trošičku ubral na tempu, ale asi to bylo nutný, aby to nakonec dalo smysl... 🤔 ()

Gyrxiur odpad!

Neviem, prečo to má také úžasné hodnotenie, ja to vnímam ako stratu času, absolútne nie môj štýl. Pomalé, vtip neviem kde tam bol, blbá hudba mexická otravná, fuj, celé zle. ()

Blazkowicz

Po mojí neschopnosti zkontrolovat nachystané filmy, přišel na řadu s výběrem synovec. Moc nadšený jsem nebyl, hlavně ze začátku, kdy je to samé kecání, ale jakmile se to rozjede tak je to něco. Akční řežba jak se sluší a patří, se solidními hláškami a skvělým nejen Bradem Pittem. 4+* ()

Scanerior

Bullet Train je neřízená akční střela, která nezastavuje. V poslední době mi přijde, že nedostáváme moc originálních projektů, které by nestavěly na nějaké známé značce, avšak právě Bullet Train je rozhodně originální (alespoň v tom ohledu, že nestaví na žádné známé značce) a daří se mu upoutat, pobavit i napnout diváka. Hned od nástupu do filmového vlaku, který mimochodem přijede přesně na čas, což by se v českém filmu asi stát nemohlo, se rozjede neskutečná akční jízda a postupně poznáváme různorodou směsici zajímavých postav a také se začne vyvíjet hlavní příběh, i když ten je tedy vysvětlen vlastně až ke konci filmu. Je každopádně super kolik toho film dokáže ve dvou hodinách rozjet, a ještě musím zmínit odkazy na mašinku Tomáše, jež byly opravdu zábavné. ()

ConDar

Na môj vkus až moc šibnuté...ale s perfektným obsadením, čiže sa to dalo dopozerať do konca. No nemyslím si, že si to pozriem znovu. ()

RafaKrakal

Jeden z nejlepších komediálně akčně laděných filmů se škálou velmi netradičních, ale o to zajímavějších postav. Nic menšího než nejvyšší hodnocení si Bullet train nezaslouží. ()

geo311

Hodnotím 3,5 *.  Moc mi nevyhovuje schéma, kdy příběh vrcholí v celé druhé polovině filmu. Ale koukatelné to je.  Zajímalo by mě, kolik z těch 90-ti milionů zaplatilo audi. A taky, proč na Sandru Bullock nepoužili filtr ze snapchatu, výsledek by byl rozhodně lepší. ()

Gamekeeper77

Hodně zábavná akční záležitost, kde jsem se ani při pomalejších pasážích nenudil. Pobavily nezvykle malý štěky hollywoodských star, jako Sandra Bullock, Channing Tatum nebo Ryan Reynolds. 80%. ()

nula87

Neškodná, ale ani ne úplně zajímavá blbina. Kdyby to mělo 80 minut, tak to mohlo být fajn, ale takhle to působí natahovaně a nudně. 50% ()

MartinTerran

Velmi zdařilá akční jízda v japonském vlaku. Zpočátku to vypadá triviálně jako easy job, ale postupně se to komplikuje a přibývají další postavy. Je to akční, bizardní a mnohdy až groteskní. Realičnost zde musela jít stranou, ale je to mega zábavné. Záleží na vás jestli to jste ochotni to příjmout, ale dle mého to za to rozhodně stojí. Velmi dobré osahení a kameo roličky potěšily. Hodnocení: 82/100. ()

MataJeBuh

Největší překvapení roku 2022. Do kina jsme sli úplně na blind a dostal jsem naprosto skvělou jízdu přeplněnou skvělími herci. ()

HanzoBureshi

Bullet Train k nám konečně dorazil a já jsem mega spokojený. Už si ani nepamatuji, kdy jsem odcházel z kina v tak dobré náladě, jako po tomhle filmu. Už po zhlédnutí prvního teaseru jsem věděl, že tohle bude pro mě nejočekávanější film roku a má to několik důvodů. Jízda ultrarychlým vlakem skrz Japonsko se sympatickými herci jako Brad Pitt, Andrew Koji a Hiroyuki Sanada s katanami a za pomocí doprovodu luxusního soundtracku. Seznámení se zabijáky a jejich minulostí + propojování zápletek bylo hodně povedené. Ačkoliv to muže znít divně, nejvíce mě rozsekala skladba Holding Out For A Hero v Japonské verzi od Miki Asakur, která tomu dodávala tak epický moment, který těžko zapomenu. Měl jsem tu snad jedinou drobnost a to CGI slow motion záběr ke konci filmu, protože se mi to do akčního filmu nehodí, do komiksovek ano, ale tady ne. Jedno vím jistě, tenhle film si zaslouží být fyzicky v mé sbírce, protože tenhle film jsem sakra potřeboval. Celkově dost akční, zábavný, překvapivý a postupně gradující film se spoustou překvapení, jako jsou camea, odkazy na Deadpoola 2 díky hercům nebo akčních sekvencím. I když to většina bude brát jako pouze akční oddech, tak já to vidím ještě o dost lépe. Přemýšlím, že se jedna vlastně o nejlepší film, který se ve vlaku odehrává. Kamera a obraz je taky na výbornou, třeba ty záběry ohledné Bílé Smrtky byly dost cool. Mé hodnocení: 10/10 ()

brody_

Podfuck meets John Wick meets Big Lebowski! Nechce se mi věřit, že tak dobrý postavy a zápletku napsali Američani. Ten film vůbec nestojí na Bradovi. Každá postava má svůj unikátní příběh a motivaci, a scény, kdy není Brad na plátně, vůbec nepůsobí jako laciná výplň. Fakt, že jsem byl zainvestovanej do vedlejších postav stejně jako do hlavní, je pro mě důkaz kvalitního scénáře. Má to fakt feel starých Ritchieho gangsterek, kde se několika absurdním figurkám ještě absurdnější náhodou proplítají osudy, dokud se všichni nepotkají na jednom místě a nedojde k úplně nejabsurdnějšímu rozuzlení. Za mě velká spokojenost! Šel jsem do kina na oddechovku a odešel jsem k vlastnímu překvapení kulturně obohacen. ()

waltosin

Parádní, brutální a vtipná jízda japonským vlakem, krerou jen tak nezažijete i když beruška si myslela že pojede tak jednu stanici ale vylítla až nakonečný:D 80% ()

Weezy22

Skvelo vykreslené postavy (od mandarinky s citrónom cez vlka až po lienku), veľa akcie, pasujúceho humoru a napínavého deja. Šťastie v neštastí prinieslo niekoľko zvratov a prekvapení. Za mňa jeden z najlepších filmov za posledné obdobie. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch