Bývalá rytířka Jedi Ahsoka Tano zjišťuje, že zranitelné galaxii hrozí nové nebezpečí. (Disney+)

Diskuze

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

W.Dow

Nemyslím si a nemyslí si to většina fanoušků. Ahsoka je jedna z nejlepších postav SW a jsem rád, že konečně dostane i vlastní hraný seriál, plus tam nepůjde jen o ni, ale o hranou verzi Rebelů a určitou adaptaci Dědice Impéria, aby to vyvrcholilo nejspíše tím Filoniho Mando filmem. Kde budou všichni, má to velkej potenciál :)

Ale ok, souhlasím s tím, že Filoni má Ahsoku rád hodně... jen to nikomu nevadí, protože je to skvělá postava... tedy nikomu kromě tebe :)

TheDarKnig

Nemyslím si, je to ale postava která je strašně moc na sílu protlačovaná a je to znát, že
Dave Filoni je na ní strašně fixovaný. Měla umřít v Rebelech, tím krásně ukončili celý její příběh teď už ale to patlají tak, že vlastně hledají neustále x důvodů proč se neúčastní hlavního dění aby Luk nepůsobil ještě víc zbytečně :D Ale na druhou stranu musí být neustále u něčeho pro Galaxii důležitého, musí znát a být spojená s každým důležitým z obří galaxie atd.  Ona mi fakt přijde jako perfektní ukázka OC postavy z fanfikce a to té špatné OC :D  Chápu její popularitu, v CW je skvělá a perfektní vývoj od fracka na facku až k postavě které fandíš, její smrt skvělý závěr pro ní i Vadera, jenže pak už to jde jen víc a víc z kopce.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, TheDarKnig, Bender0101, PKD

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

W.Dow

Já si myslím, že chyba je u Ahsoky na tvé straně, jak tě tak sleduju. Máš na ni nějakou nepochopitelnou alergii, možná bys s tím měla něco dělat.

Ale někdy to nejde, tak v tom případě nic :))

na příspěvěk reagoval W.Dow

Knowho

No, jako upřímně? Trailer mě moc nenalákal a působí to tak trochu, jako fanouškovský počin :/ Hlavně za to ale asi může Ahsoka která mě už fakt nebaví a působí jak otravný výtvor fanfikce do které se promítá sám autor :D

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Torrs

Torrs (hodnocení, recenze)

Lars Mikkelsen konečne potvrdený, na paneli ukázali nový trailer

Torrs

Torrs (hodnocení, recenze)

Fanúšikovia Rebelov si prídu na svoje, Sabine, Hera, Ezra, Phantom.. a tí čo Rebelov preskočili veľa šťastia, snáď nebudete veľmi zmätený :D

Knowho

Knowho (hodnocení, recenze)

Na Thrawna se zde odkazuje jako na ,,Heir to the Empire". Tak se jmenuje 1. kniha ve které se Thrawn objevil (česky Dědic Impéria).

frajcz

Souhlasím, vysloveně už mi přijde jako jeho OC character ze špatných fanfikcí, kde se prostě musí taky všude ta postava ukázat, mihnout se u všeho důležitého, všude jí musí dát. Měla už umřít v Rebels.

frajcz

frajcz (hodnocení, recenze)

Nemůže ta Ahsoka už zhebnout, neznám snad jinou postavu s větším plot armorem. Filoni vytvořil jednu úspěšnou postavu a nedokáže ji zabít, slaboch!

na příspěvěk reagoval W.Dow

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

pro ty co hrály WoW, tak Destiny 2 je v podstatě v tom stavu, kdy vás to bavilo hrát a rádi jste do té hry vraceli.

Blackhand47

Hele hraji už dlouhodobě Destiny 2 a tam to taky máš rozdělený na světlo vs temnota, ale tam ten koncept rozšířili, že né každý strážce co má světlo, je dobrý, šlechetný, atd. Sou tací, kteří používají světlo a vyrovnají se záporákům. No a pak sou tací kteří používají temnotu (zatím jen led) a sou to klaďasové. Je tedy pravda, že s každým dalším rozšířením jde Destiny 2 víc a víc do příběhové hloubky a https://www.youtube.com/watch?v=Xdp5MVhPVYo&ab_channel=ThisDudePlays a ten příběhový obsah patří mezi špičku.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ono je to řádové vnímání černobílé. Tohle podle mě Lucas převzal spíše z abrahámovských učení, když spojoval budhistické mnichy a rytíře. Jen pár postav v SW jede tu přírodní rovnováhu.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Na SW světě mně sere to, že všichni berou světlou stranu síly jako něco dobrého a temnou stranu síly, jako to špatný. I se světlem můžeš napáchat zlo, a s temnou sílou můžeš páchat dobro.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Karlosz

Karlosz (hodnocení, recenze)

Psychor

Už ti někdo řekl, že jsi fakt totální kus kreténa? Pardon, řekl ti to tu asi každej. Koho zajímá nějakej indián? nikoho!

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Ale Trawn by tam mel byti, ne? Na 2.str, ona v teto serii po nem patra. Nikdo netvrdi, ze ho najde. 🤓😁 Coz by samoz. nastvalo, ale ja uz pocitam se vsim.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

PKD

Do obsazení byl přidán Ray Stevenson (Punisher: War Zone, Volstagg v Thorovi), který si má zahrát nějakého admirála.

Je ale zdůrazněno, že nebude hrát Thrawna.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, PKD

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Ach jo. Doufal jsem, že půjde o rekonstrukci života jednoho z nejvýznamnějších vládců v dějinách Indie a ona se z toho vyklubala nějaká Star Wars blbina.

na příspěvěk reagoval Karlosz

Star Wars: Akolytka končí první sezónou

Star Wars: Akolytka končí první sezónou

21.08.2024

Část fanouškovské základny franšízy Star Wars následující novina rozhořčí, jinou část možná spíše potěší. Vedení Lucasfilmu hlasovalo pro zrušení potenciální druhé série seriálu Star Wars: Akolytka… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD