Jediové dostihnou hlavní podezřelou z šokujícího zločinu. (Disney+)

warrenur

Ako nie fanusik sveta SW, si napriek tomu rad pozriem i samostatne filmy, ci serialy. Velmi zriedka sa mi niektore zapacia. Tato epizodka je sice priamociara a jednoduchucka, ale pribeh je napriek tomu celkom zabavny a herecke vykony neposobia trapne. Som prekvapeny z modrych cisel a nizkych hodnoteni. Cakal som more cervenej. ()

Mianelia2050

Mám z toho dost smíšené pocity. Koncept je to zajímavý, ale scénář a herecké výkony… asi jediný pořádně podaný výkon byl mistr Sol (ostatně jak říkají všichni v komentářích výše i níže). Hudba je dost chytlavá, fakt se mi líbila. Ale ten scénář…  Vyskytlo se tam tolik nesmyslů… ———————SPOILER!!!!!!!———————— Když Osha ztroskotala s lodí na té planetě, připoutala se k jedné židli. Když se však vzbudila, ležela úplně někde jinde a bez úrazu. Přijde mi to trochu nelogické. A taky to, že se Indara nechala tak lehce zabít. Je to takové celé… no, Star Wars pomřelo, co si budeme… ()

tomik99

Pilot nebyl vůbec špatný a jako úvod fungoval obstojně. Poznáváme celou řadu postav, které bude za to stát sledovat (Osha, Jecki, Yord). Zatím si úplně nejsem jistý tou zápletkou, která je na můj vkus snad ještě průhlednější než počiny dua Favreau / Filoni. A kvalitu děsně žene dolů režie a slabá práce s herci, kteří jsou ve scénách prkenní. Rozhodně mě to ale zatím nijak neuráží a dám tomu šanci. ()

ER

Od Acolyte se nedala čekat podívaná na úrovni Manda, či Ashoky. Studio Disney si uvědomovalo, že tady nejsou žádné známé postavy a motivy, které známe z předchozích, věhlasnějších seriálech a po "neúspěchu" Andora nebyl ani rozpočet nijak štědrý. Což je znát jak na hercích, tak kulisách, v podstatě 90% scén se odehrává ve studiu. Zápletka pak zřejmě bude kopírovat filmové Star Wars, Palpatin nebyl prvním Sithským lordem. I když jde o nejslabší seriál ze světa Hvězdných válek, je to dobrá podívaná, která se asi studiu vyplatí více, než drahý Andor. ()

pulDag odpad!

Tvůrčí dno, které by nikdy nemělo šanci vzniknout, nebýt Disney progresivistického přístupu. Nová SW jsou irelevantní už dlouho, přesto nepřestává udivovat, že se stále snaží jít tímto směrem naprosto nezainteresovaných tvůrců, kteří neřeší nic jiného než woke. Ať si ho řeší, ale talent a energii chci vidět jinde. Odhlašte odběr Disney+. Btw těch 8 půlhodinových episod stálo 170m$. Drahý woke disservis. ()

lookin328

Normálně bych dal za 3*, ale po tom, co tu čtu hodnocení těch blbů, kteří se očividně půl roku předem těšili na to, aby mohli Acolyte “odborně” zodpadovat, dávám 4*. Rozjezd byl fajn, druhej díl už pro mě vyloženě dobrej. ()

Mahowny

Tak si pomalu začínám zvykat, že Disney do Star Wars tvorby neobsazuje žádné bílé muže. Tohle jim nikdy neodpustím. ()

Paatej

Proc na to koukam, kdyz nemusim? Protoze mam rad Star Wars a doufam, ze nekdy dostanu nejakej plnotucnej produkt, kterej bude s uctou pokracovat v tom, co kdysi E4 nacala. A ne nezbytne pribehem, ale jako soucast SW vesmiru s vaznosti a respektem. Jenze to se ani tentokrat nekona. Agendou prospikovanej produkt, kterej zase jak je ve zvyku novodobejch kousku, popira jakekoliv zakonitosti casu a prostoru. Cele to zase pusobi prehnane videoherne a trpi to stejnejma neduhama jako ObiWan. Mam milion otazek "jak?" a "proc?" a mam strach, ze jsou to otazky, ktery si nikdo z tvurcu nepolozil a jestli ano, rekli si "fuck it" a vydali todle. ()

kubas369

7/10. Sestry na obou stranách síly? Proč ne. Zajímavý mistr a učednice. Pomineme hořící oheň ve vesmíru, jak ale můžeš podezřelou ze zabití rytíře Jedii poslat normálním transportem a nevypadat u toho jako totální idiot, jak si tohle může někdo scénaristicky obhájit? ()

Ramnit2402

Ve světě kde existuje celá rasa co se dokáže měnit na ostatní mocným rytířum jedi stačí slovo jednoho majitele baru proti slovu naší hlavní hrdinky (nemluvně o tom že si její alibi ani nezkontolovali). Co nasadilo hovadině korunu je to že tuto, pro ně extrémně nebezpečnou vražedkyni jediů, ani nedoprovodili do Corusantu, ale prostě ji poslali vězňskou lodí s minimální ostrahou. ()

TR4XY_CZ

Mně bylo hned v prvním traileru jasné, že tohle nebude vůbec dobrá záležitost. Je vidět, že Leslye Headland vůbec nebyla schopna správně uchopit a využít ten Star Wars feeling. Sorry, ale kdyby se tu nemluvilo o Jediích a síle, tak si ani neuvědomíte, že se díváte na Star Wars. Nejvíce je to vidět na těch dialozích a obecně scénáři, který je plytký, nezajímavý a co se týče Star Wars totálně debilní. Proč kurva mistr Jedi vysvětluje sílu ratolestům jako úplný neznalec jejího konceptu? Proč dají údajnou vražedkyni Jedie na loď se spoustou dalších kriminálníků, kterou hlídá jeden zasranej droid? Na ústřední záplatce se dalo mnoho vytěžit, ale když to obklopíte takovým pahnusem, tak z toho nic dobrého nevzejde. Ještě k tomu castnou Carrie-Ann Moss jen, aby ji mohl hned v prvních pěti minutách směšně zabít. Chce se mi brečet. ()

cerdax2

Zatim to vypada jako prehlidka (mistru) Jedi po lobotomii, Carrie sice udrzi moc, ale uz ne dva objekty v klidu, Jeong placa nesmysly a rytir Charlie pouziva mec misto lucerny :). Korunu tomu davaji kostymy jako z Mrazika. Bohuzel ani napad "evil lost twin" neni nijak originalni. 35% ()

rodier odpad!

Tyhle lytka jsou nejvetsi sracka co kdy vznikla. Ma to jeste horsi skore nez Star Wars Xmas special kterej obsahoval Wookijske porno a to uz je kurva co rict!  Jedine dobre to bylo kdyz tam byl ten Sith. ()