Jediové dostihnou hlavní podezřelou z šokujícího zločinu. (Disney+)

MrFarmer odpad!

Zcela zbytečný spin-off, který svět Star Wars nikam neposouvá a ani nemá ambici přinést jiný styl vyprávění (jako přinesl třeba Andor). Acolyte vzniklo jen pro naplnění woke kvót, je generický a předvídatelný - strong female characters a je to jen další hřebíček do rakve SW pod taktovkou Disney. Škoda ()

ariari

aj vaj. tak toto se nepodarilo. Hnusná hudba, ako z pohrebného ústavu pod taktovkou ruského šostakoviča, polodementné scény s podpriemernou herečkou  a ten Jedi Sol, mno bez komentára. obstarožný precitlivelý dedulo s prehnanými emóciami  kabuko bábkového divadielka. ak porovnám zábavného a zmysluplného akčného Andora, č Bobafeta, tak toto je naozaj veľmi bezduché. malé dievča so zapáleným papierikom podpáli a vyvraždí všetky miestnosti mocného miesta a  čarodejky, ktoré sú práve napojené na SILU? au :-) ()

DarthAthiss

Hrůza. Seriál je asi tak plochý jako celé období, do kterého je zasazen. Příběh téhle epizody je podivný, nezajímavý, pitomý. Postavy jsou přiblblé. Ale ta zápletka, to je něco odporně hloupého. ()

sn0wfl4ke

No jůůůů, nový stár wars s duální padawaňkou. První epizoda celkem OK, pokud je cílovka mladý dospívající, tak se v tom takový teenager v klidu najde a ani nemusí řešit jak zkratkovitě někteří rytíři jedi jednají. Inu takhle by to jako řád moc daleko nedotáhli. Chvíli jsem si myslel, že koukám na simulaci matrixu, ale naštěstí jsem si uvědomil, že první nůž hodila akolytka, takže celkem slušný a je to vlastně takový pomalý rozjezd, proč ne. ()

sdf1

Rozhodně nemohu popřít to, že epizoda má opravdu nádherný vizuál, ale dolů ji docela stahuje scénář. Věci často působí velmi nepřirozeně a nuceně, ať dialogy tak situace (například, postavy se ne jednou nacházejí v takové situaci, u které si nedokážu představit, co jí předcházelo, to jako tupě koukaly do prázdna?). Děj postupuje hrozně rychle kupředu a nezdálo se mi, že by to prospívalo prokreslenosti postav - třeba hlavní postava mi dosud přijde dost nezajímavá a nesympatická. ()

Petak3 odpad!

ty vole :D žádnej star wars seriál zatím neměl horší postavy nežtenhle blivajz, je to jak nějaká soap opera, těžko říct jestli zvládnu další díl :D zatím jasnej bullshit a prznění univerza. Osho je fakt o ničem, nejlepší je její zadek a když si vzpomenu na tupou Heru Syndullu, tak nevím jestli to bude stačit, ten latinoamerickej anakin je k smíchu, ale tak ok budu objektivní a dám tam 1 hvězdu za obchodní federaci a pak ji zase odečtu, protože místo fancy mimozemšťanů, kde jsou neomezený možnost, tu máme různobarevný menšiny a ťamany aby byli splněný kvoty pro tupý woke levičáky, k smíchu :D + obchodní federace cca 2 minuty - vše ostatní, jaká ustredni zahada jakej pribeh? Tady lidi co to hodnotí kladně asi koukaji na jinej seriál ()

Jenda1cz

Měl jsem příliš velké očekávání, a proto jsem zklamaný, že Andor se nekoná. Chybí tu nějaká politika, metafyzika, dospělé postavy a dilemata. Ale Andor měl také pomalý rozjezd, třeba to bude lepší. Obecně mi nějak nesedí to vsazení detektivky do Star Wars, protože je to detektivka, která zároveň detektivkou vůbec být nechce. V druhém díle pak vypluje na špatný scénář, kde se u některých dialogů a hereckých výkonů musím i oklepat. Postavy jiných etnik s účesy dnešní mládeže mi také nejsou moc sympatické, mimo jiné asi proto, že se s nimi nedokážu sžít (mám kolem sebe málo Černochů a Asiatů). Jediná sympatická postava, která se objeví na začátku, dostane málo prostoru. I seriál Obi-Wan mně přišel lepší, hereckými výkony rozhodně. ()

P3rcy

Kdybych se chtěl dívat na rvačky z Matrixu tak si nebudu pouštět Star Wars. Zatím si u toho připadám, jako u sledování německých webkamer ze zásahů tamních policajtů, kteří se radši nechají pobodat, než aby použili pistoli. ()

Keks

Pilot neni kdovijakej ale ten hate co ten serial dostava si fakt nezaslouzi...vetsina postav je fajn, zapletka zajimava ale neco tomu chybi...67% ()

Flashback odpad!

Slušný. Disney předvedlo nové dno touto ve všech směrech příšerně natočenou female/LGBTQZHMF+ agitací, kterou režíruje další amatér/ka/to bez talentu. Tentokrát ovšem ještě navíc maximálně toxické TO, protože Leslye Headland pracovalo jako asistent/ka/to Henryho Weinsteina a je tedy nepopiratelně zapleteno do jeho znásilňovacího impéria. Se Star Wars to nemá nic společného a je to už tak špatné, že George Lucas se defakto začal soudit s Disney o tom co provádí. Je to fakt neuvěřitelné a snad Disney opravdu padne až na dno. ()

Harry89

Tak tohle je fakt na blití... Disneyovský rvaní woke propagandy do každý epizody by mě už ani tak nesralo ale takhle debilní scénář a špatný hraní nevyblije ani banda nadržených cosplayerských nerdů vzrušených po jejich prvním comic conu... ()

No.Mercy

Tristní výkony herců. Je dost poznat, jaké kulisy jsou z Andoru a jaké pro tenhle seriál - část vypadá skvěle a druhá část jako maškarní na základní škole. Prvních deset minut mne skutečně chytlo, zápletka nevypadala špatně... v průběhu dílu moje nadšení upadalo. Pokud si seriál uchová kvalitu prvního dílu, nebudu si stěžovat. Slyšel jsem spoustu hejtů a nespokojených ohlasů a příšerných rozhovorů s herci a producenty, tak jsem měl očekávání na nule a kouknul se jen ze zvědavosti. Zatím se mi to jeví jako solidní nenáročnej Céčkovej SW seriál na výplň dne. Uvidíme co přinesou další díly. ()