Na tajemné planetě začne tajemným rituálem tragická cesta dvou sester. (Disney+)

Trunks odpad!

Celou doby u sledovaní epizody jsem přemýšlel nad tím, co je horší? Zda Acolyte a nynější výtvory Lucasfilmu, nebo produkce zkrachoválé stanice CW. Ta pomyslná paralela se přímo nabízí, jelikož to byl taky odpad za odpadem. ()

DarkViper odpad!

Je to brak. Hrůza.... scénáristi umřeli. Světu vládne trans-lesbo binární komunita a pokud neumíte hrát, ale máte menšinovou rasu, tak vás vezmeme. Svět se v prdel obrací. Ploché postavy. Nuda, nuda a nuda ()

Jenda1cz

Jako žádná sláva, ale zároveň mi tato epizoda nepřišla tak špatná. Spíš jsem nějak nepochopil, co udělali Jediové tak špatného, že z toho musel Jedi v minulém díle spáchat sebevraždu. Ale třeba jejich konání mělo větší význam ve spirituální rovině... Především, jako hlavní nevýhodu tohoto dílu vnímám příšerné herecké výkony. ()

UncleMorty odpad!

To je tak když se na scénáři LGBTV96?!+# sejde banda tonážních vyleptaných feministek co po večerech znásilňují okurky z Albertu při čtení Nemaskulární verze Zaklínače kde je jediným zdrojem inspirace desetistránková kapitola o čarodějkách který klátí Cavill jak na běžícím páse. To stačí pak být jen fanouškem hvězdných splátek a dojebat i to dalším rádoby kultem superžen, které jsou nejdokonalejší bytosti v předaleký galaxii, který k rozmnožování tý veleúžasný propagandy nepotřebují ani zlý heterosexuální muže. Fakt by mě zajímalo jak se cejtí Lucas při pohledu na tuhle bez emocí označenou sračku. ()

Comodore_1 odpad!

Mají power of many. (sílu mnoha) ale power of one imbecile child jim zničí základnu. tupost nad tupost. doted mi nevadilo že jim hořela lod ve vesmíru a další věci. ale tohle je fakt odpad. Taky to jak obě sestry vznikly je dost zvláštní, protože takovou moc dosud v SW nikdo neměl (možná projev síly na základě jednání Dark Plagueise, ale žádný jedinec) ()

kosacOne odpad!

Jiný režiser (korea). Scénář této dříve vždy spíše klučičí zábavy napsaly dvě neznámé scénáristky. Svět světa SW dostává na frak v každé vteřině tohoto díla.. Moc špatné. ()

dahakere

SW to má složité. Vydají vám Andora a ten má hroznou sledovanost, protože není cool, nejsou tam meče a nepoužívá se tam síla. Od jednoho experta jsem se i dozvěděl, že to nikoho nezajímalo, protože SW není o politice. Galaktický konflikt, který zasahuje do životů všech není o politice. :D A tento člověk se považoval za fanouška SW universa a v oné diskuzi napíše 20x WOKE WOKE WOKE. Krása.  No tak když máme kvalitní projekt a ten očividně SW fanoušci neocení, tak co vám zbývá v roce 2024? Tohle. Seriál zaměřený na použití síly, což vám v Andorovi chybělo a zaměření na čím dál tím početnější skupinu, které stačí to, že se pro ně točí věci a reálně tu věc sledují. A úspěch zajištěn. V rozhovoru řekneme, jak tento seriál má rozbrečet bílé muže....a pak jako bílý muži místo ignorování těchto nesmyslů brečíte. Výsledek? Děláte přesně to co chtějí a jdete jím tím na ruku. Kvalita zůstane nedoceněna a tohle bude mít úspěch. NE u vás, ale úspěch to mít bude. Gratuluji. :) Myslím, že s druhou sérii Andora se můžeme rozloučit s poslední kvalitou z tohoto universa za značného přispění samozvaných brečících fanoušků. :) Ten svět potenciál má, ale zas taková škoda to nebude no. Náhrada se vždy najde.   Je to děravé jak cedník, ale odpad jak třeba Boba Fett, nebo 3. série Manda to zatím není ani z daleka. Pokud počítáte místo oveček před spaním bílé heterosexuální může, tak si jděte pustit něco jiného. :) ()

Petak3 odpad!

ABSOLUTNÍ HUMUS!!! Hodnocení tady je ještě hodně mírný, tohle má mít do 10%. Tohle už není ani parodie. Pokud první dva díly byly alespoň trochu koukatelný po dvou pivech a při přípravě večeře, kde chce člověk po práci jen nějakou totální tupost s hezkým vizuálem, tak tady veškerá legrace a parodie na star wars končí a dostáváme totální woke odpornost. Tvůrci by měli skončit minimálně na ulici a kapat hlady, v lepším případě někde v pracovním táboře kopat uran na dosmrti. Takhle přece nikdo nemůže znásilňovat star wars humusáckou woke propagandou, tohle je už moc. Dejte tam místo zajímavých mimozemšťanů víc směšnejch ne*rů nebo jinejch ci*ošů, chybí tam ještě aby každá z těch trapnejch a ubohejch postav byla homosexuál, pak budou kvoty splněný ne. Nejhorší star wars vůbec. Pusťte si to jen na vlastní nebezpečí. ()

Pilgrim6

Úplně prázdná a zbytečná hysterie davu. Acolyte rozhodně není nic převratného, ale rozhodně to ani není nějak diametrálně horší než Ahsoka, spíš lepší než Kenobi a rozhodně lepší než Bobbova knížka. Internet outrage mill zkombinovaný s bohužel často tradiční toxicitou SW fan base (což je oblíbená aktivita již od dob prequelů) se ale rozhodl, že tenhle seriál je ztělesnění všeho zla v dnešní době a tak tenhle díl má skoro o 30 pct míň než mizerný díl s plastovýma Vespama v Book of the Bobba Fett. Tam sice celý ten seriál udělal z Bobby nesmyslnou postavu, ale asi to nepůsobilo "woke", takže ok. 3 hvězdy za spíše průměrnější díl sám o sobě, 1 hvězda za kompenzaci realitě neodpovídajícího skóre. ()

sn0wfl4ke

No tahle epizoda, je celkem lobotomický zážitek i pro náctiletého. Jakoby, chápu, že targeted audience, nejsou dospělý, ale young adults, ale... Tohle je Phantom of menace úroveň, lobotomii a pak tomu budu tleskat nebo nevim. Dvě nejštědřejší hvězdičky co jsem na čsfd kdy dal a to za wookie jediho a panoramatické snímky. Scénář samotné dno! ()

Marek.Jancar

Vynikající epizoda! Už mě ten všeobecný hejt opravdu štve! To opravdu nejsme schopni přijmout, že Lucas už Star Wars nedělá a že se kamsi posunuly? Těším se na další epizody, možná by neuškodilo přidat trochu produkční kvality, ale co se týče zápletky, příběhu a postav nemám příliš výtek. ()

DarthAthiss odpad!

Tragédie. Tenhle seriál je opravdu odporný a troufám si říci, že je to nejhorší Star Wars projekt, který kdy byl. Zlaté Resistance. Cítím se znechuceně. Nedokážu příliš chápat, že je z toho někdo vysloveně nadšený. Nerozumím tomu, že SW fanoušci přestali být náročnějšího rázu. A to mi věřte, svého času pro mě bylo SW vším. Teď mi připadá, většina spolkne všechno i s navijákem, co má značku Star Wars a objeví se tam světelný meč. Děj této epizody je mimochodem nudný a ještě k tomu otřesný, postavy charakterem jednoslovně ploché, některé z nich jsou těmi nejhoršími, které nám po stránce kvality kdy tato téměř čtyřicetiletá značka nadělila. ()

lorddrizzt odpad!

Nikdy jsem si nemyslel, že řeknu, že něco ze SW je horší než sequelová triloge. A vida, tady se to podařilo.  Už i blboučký SW Resistance je proti tomuto vrcholné dílo. ()

MB612 odpad!

Tak jsou 2 možnosti, but Disney pere špinavé peníze, nebo Lesley Headland ví na někoho hodně věcí, a tenhle project dostala, aby držela pusu. Jinak fakt nechápu, jak tohle někdo mohl s čistým svědomím schválit. Já nejsem nějaký fanatický fanoušek Star Wars, ale tento výtvor nemá se SW moc společného. Ono to totiž nefunguje ani jako seriál sám o sobě. Dala jsem 3 epizody, a myslím, že další už nepotřebuju vidět. Scénář je plný pitomostí, dialogy působí jako napsané AI a herecky je to taky dost bída. Ale tak hlavně, že to má message, co na tom, že je to nudná nelogická slátanina. ()

Plutarchos

Pocit, že sleduji něco mezi seriály Hercules, SG-1 a filmem Requiem pro panenku, ve mně zůstane hodně dlouho. Dám 2 hvězdičky za hořící kámen a za kreativní myšlení čarodějek z Eeastwicku...  vlastně je to neuvěřitelná sračka, ale dvouhvězdná :-D Abomination! :-) ()

Merotren

Jak během 40 minut zničit téměř 50 let ustanoveného loru. Přidejte k tomu příšerný scénář, strašné dialogy, nevýraznou hudbu a celkový look, nudnou režii a pomalu každou minutu prznění dávno ustanovených pravidel. Normálně všechno rád obhajuji, ale tady to fakt nešlo. Blahopřeju Disney, lépe už to ani nešlo. Jediové, hrdinové a strážci míru (jak bylo ustanoveno už původní trilogií), jsou najednou "záporáci", dělají z nich náboženský kult, jenom oni mají dovoleno používat sílu a mají jako jediní PRÁVO na silou obdařené děti, jako jediní je mohou trénovat a brát je jejich rodinám a vychovat z nich nové členy své sekty. Sure. A RIP všichni, hlavně Plagueis, co se pokoušeli manipulací síly a všeho dalšího uměle vytvořit "force sensitive" život, oproti těmhle novým random čarodějkám to byly fakt břídilové. ()