Dvě nejlepší kamarádky z dětství jsou zase spolu. Jedna z nich totiž objevila látku, co dělá z lidí superhrdiny, takže se trochu nečekaně můžou postavit zločincům. (Netflix)

dannyyy

Jedna hvězda za Jasona Batemana, který jako jediný mě v tomto paskvilu nesral, ale naopak to příjemně oživil. Jinak samé klišé - lokace, hrdinové vs. záporáci, hudba, atd. Co ale nejvíc tomu chybělo je humor. Nezaznamenal jsem ani jedinou scénu, kde bych se pousmál. Naopak mně bylo trapně za samotné tvůrce. Silně nedoporučuji ani na nedělní odpoledne. ()

Eliott odpad!

V USA se rozmohla nová móda nevkusu. Neustále jsou nám představovány bizardnosti všeho druhu. Tentokrát tedy akční duo obtloustlých hereček za zenitem. Klidně si to pusťte, pokud se rádi za něco trestáte, ale více než vlastní utrpení zde nenaleznete. Trapná neotřelá komedie s béčkovými akčními scénami a neatraktivními hlavními postavami bez sebenšího šmrncu. Sám jsem dílo ani nebyl schopen dokoukat do konce a tak si lámu hlavu jestli dát odpad nebo to nechat být..... ()

corpsy

Superhrdinský taškarica založená na kameňákoch Melissi McCarthy ( teda vlastne scenáristu Bena Falconeho ). Je to dosť prízemné, povrchné a samozrejme politicky korektné. Na počudovanie som sa celkom bavil, zívol som asi len raz, dvakrát a zbehlo to rýchlo. Je aj možno dobré, že to nakoniec skončilo na Netflixe. ()

Malarkey

Melissa McCarthy a její humor měl svoje chvilky třeba ve Špionovi, ale to především proto, že jí oponentem byl Jason Statham a vysloužil si tím filmem jednu z nejlepších rolí v jeho kariéře. Ale když se režie chopí dvorní režisér Melissy, která nemá moc co by víc nabídla, tak je to hlavně o ztřeštěnosti, občasné trapnosti a celkově extrémnímu šílenství, bez kterého by se její filmy jednoznačně neobešly. Zasmál jsem se, kecal bych, když bych řekl že ne, ale znova bych to teda vidět nemusel. Jason Bateman v jeho roli je asi jeho nejtrapnější role, kterou kdy natočil. Na natáčení musela být asi fakt sranda, jinak moc nechápu proč nás těmito filmy někdo trestá? ()

johnsnow

No akože priznám sa čakal som oveľa väčší prúser. ja viem rúbem iba 2* ale je to setsakramentská výhra pre tento film u mňa. Najväčšia prdel je že na začiatku povedia, že musíš povedať dobrý vtip aby si zbalil ženu. Lenže asi si pán režo neuvedomil, že aj divákovi treba dať dobrý vtip a on tu jebe, doslova jebe tak pičovský a trápny humor že koniec. A čo je horšie tak je v druhej polovici filmu. V tej prvej sa nájde pár fórov kde sa dá aspoň pousmiať. No a samozrejme kopu trápnych scén, pár scén som musel pretočiť tak debilné boli. No a kopa scén bola si tak 3x dlhšia než by bolo vhodné. Akcie málo okrem záverečnej nič extra a aj tá záverečná je odfláklá. Takže debilina jak traky ale nie taká že by som pri tom trpel. A pokračovanie prosím nie a ak áno tak prosím rovnako debilné, lebo ak sa pôjde pod hranicu jedničky tak to bude trapošina ()

• "Surové kura boli v skutočnosti na tenké plátky nakrájané hrušky ošetrené kyselinou citrónovou a potravinárskym farbivom," potvrdil režisér Falcone. Melissa McCarthy dodala: "Vedela som, že je to hruška, ale bolo veľmi ťažké nepredstaviť si, že je to surové kura." (Arsenal83)