Reklama

Reklama

Hluboko v temné džungli provádí šílený vědec Anton Arcane za pomoci svých pomocníků genetické pokusy, při kterých se snaží získat nesmrtelnost. Míchá při nich lidskou a zvířecí DNA a vytváří tak obludy, které nikdy neměly spatřit světlo světa. Jeho protivníkem je Muž z bažin, kdysi také vědec Alec Holland, nyní napůl člověk a napůl rostlina, který za své vzezření vděčí právě Arcanovi. V boji proti svému nevlastnímu otci stojí po boku Muže z bažin krásná dívka Abby, jejíž krev Arcane potřebuje k dokončení svých zvrhlých plánů. (Řitka video)

(více)

Recenze (47)

corpsy 

všechny recenze uživatele

Pokračovanie, ktoré pôsobí lepšie, ako predchádzajúca časť, pričom sa na nej podieľal o dosť horší režisér. Tentoraz, ale vyhráva na body. Potešujúci je fakt, že to vyzerá podstatne komiksovejšie, čiže prikláňa sa svojou atmosférou viac k predlohe a špeciálne masky sú o stupienok kvalitnejšie. Takže dve dôležité veci, ktoré snímky takéhoto druhu predstavujú. ()

choze odpad!

všechny recenze uživatele

Kdysi mě Wynorski dostal svým SOUBOJEM SE SMRTÍ, od té doby je ale pro mě každý jeho další titul zklamáním, ne-li přímo utrpením. Oproti už tak slabé jedničce sice dodal výrazně atraktivnější slečnu, víc zábavné pyrotechniky a mutantů, ale taky víc nevtipných komických figurek (malí kluci, buranští paliči). Tromu ani tenhle odvar z ní nemám rád. Nuda. ()

Reklama

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Možná sami máte za přítele někoho, kdo je obecně úplně a naprosto blbej, ale vy s ním pořád kamarádíte, protože má i pár dobrých vlastností, například je s ním sranda a často se s ním pobavíte. Já tohoto přítele našel v Návratu muže z bažin. Zábavná blbost, u níž se dost nasmějete, občas s filmem, občas filmu samotnému, ale pořád to udržuje pozitivní linii přátelství. Jeden z nejlepších adeptů, kterým nalákat na horror hodně mladé publikum. Barevné, po maskérské stránce velice nápadité (muž pijavice je naprosto super monstrum, škoda jen, že nedostal více prostoru), Bažiňák by byl svého času snad i můj cool akční hrdina (kdyby mi bylo o třiadvacet let méně). Navíc mě strašně potěšil fakt, že si zde opět záporné role střihli záporák z bondovky Octopussy Louis Jourdan a (ženy odpustí můj náhlý záchvat sexismu) jedna z nejšukadeličtějších filmových záporaček co znám (Ursa - Superman 1 a 2 nebo Taramis v Conan Ničitel) Sarah Douglas. Až bude chtít můj syn zasvětit do horroru, tohle bude jeden z prvních filmů, který s ním zkouknu. Ono to sice moc horrorové není, ale jako úvod do tématiky to pro čertsvě náctiletého diváka určitě obstojí. ()

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

I když mě tenhle-Moorem zatím nedotčený-swampáč bavil víceméně od začátku do konce, musím uznat, že je to prostě průměr všech průměrů, který podle pravidel znouzectnosti přetváří své technické, scénáristické a herecké nedostatky do podoby brakoidní zábvy pro fanšmejkry(nutno dodat, že mnohem lépe než Craven o 7let dříve)......... Ano je to na čisté 3 ale zkuste to říct tomuhle vtipně postiženému chudákovi do očí...Na to já nemám srdce :) ()

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

V prvním díle jim to s tím nablblým hlavním nehrdinou ještě vyšlo, ale tady už je to fakt přes čáru, Swamp Thing dává do držky každýmu, vyhodí do vzduchu barák nevinným lidem (Otázka zní- Je Swamp Thing rasista? :-o) a přitom sám nedostane ani facku, natož aby mu někdo byť jen nalomil větévku, co mu roste na hlavě. Člověk se až musí smát, že je to vlastně stejné universum jako Nolanův Temný rytíř (takovej fight Swamp Thing vs Bane, kurva, to by třísky lítaly, doslova). Nadruhou stranu pořád to jsou TY osmdesátky, takže nuda a nouze o zábavu (byť trashoidní) nehrozí. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (9)

  • Ve filmu je několik narážek na manželství Heather Locklear s rockerem Tommym Lee. Když je v květinářství záběr na pojmenované květiny, u jedné je cedulka „Tommy“. Později se chlubí postava Poinsettia (Monique Gabrielle) jizvou z koncertu Mötley Crüe. (Fenk)

Reklama

Reklama