Reklama

Reklama

zpět na všechny novinky
DiCaprio bude spolupracovat s dalším velikánem

DiCaprio bude spolupracovat s dalším velikánem

18.01.2024 Autor Jokolo

Warneři si nejspíš připíšou další hit, alespoň po kvalitativní stránce. Do nového filmu se jim totiž podařilo zlákat samotného Leonarda DiCapria. Co je ale přednější - od Scorseseho přechází DiCaprio k další filmové legendě a konečně se tak dočkáme vysněné spolupráce, neboť film nebude režírovat nikdo menší než Paul Thomas Anderson (Lékořicová pizzaAž na krev). Ten chtěl Lea obsadit už do svého hitu Hříšné noci, tehdy ale DiCaprio odmítl, aby mohl pracovat na Titaniku, a na jeho místo nastoupil Mark Wahlberg. Oskarový herec a zatím neoskarový režisér ale po společném natáčení prý prahli a teď bychom se filmu měli opravdu dočkat, přičemž by se údajně mělo začít natáčet již za několik dní. Reálně tak působí i ještě letošní premiéra, neboť Anderson je docela rychlík.

 

Premisa filmu, jenž by se měl odehrávat v současnosti a být Andersonovým "nejkomerčnějším" dílem, prý vzešla od režisérovy osmileté dcery. Příběh by měl pojednávat o mladé černošské dívce, která se zdokonaluje v bojových uměních a DiCaprio si zahraje roli mentora, který svou svěřenkyni trénuje. Rozpočet pak díky Leovi bude samozřejmě velmi štědrý a měl by se dotýkat hranice 100 milionů dolarů, což by z něj činilo Andersonův doposud nejdražší film. Zní to náramně. 

 

Ještě náramněji ale zní potvrzený i nepotvrzený casting. Ve filmu se společně s DiCapriem určitě objeví i matador Sean Penn (Tajemná řeka), což zní skvěle, a Regina Hall (Scary Movie: Děsnej biják), což zní divně. Anderson si ale své herce vybírá poměrně pečlivě a spolupracuje s těmi nejlepšími, takže i tady může být potenciál. Nepotvrzené zprávy ale mluví o tom, že si po boku těchto hvězd zahraje i Joaquin Phoenix a Viggo Mortensen. Z filmu se tak rázem stává jeden z nejočekávanějších titulů, který se jistě o nějakou tu sošku porve.

Reklama

Související novinky

V Karlových Varech byly rozdány ceny

V Karlových Varech byly rozdány ceny

06.07.2024

Po rozmanitých devíti dnech končí největší tuzemský filmový svátek, jímž je Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Během jeho 58. ročníku bylo na plátnech karlovarských kinosálů uvedeno na 180… (více)

Agenti ČSFD se vrací na MFF Karlovy Vary

Agenti ČSFD se vrací na MFF Karlovy Vary

26.06.2024

Již za pár dnů odstartuje 58. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Na ČSFD vám tradičně přinášíme speciální sekci věnovanou tomuto tuzemskému filmovému svátku. V ní kromě… (více)

Zemřel Roger Corman

Zemřel Roger Corman

12.05.2024

Svět filmu přišel o jednu z ikon americké kinematografie, v kalifornské Santa Monice totiž zemřel legendární americký režisér, producent a scenárista Roger Corman. Bylo mu úctyhodných osmadevadesát… (více)

Zemřel herec Bernard Hill

Zemřel herec Bernard Hill

05.05.2024

Ve věku devětasedmdesáti let zemřel britský herec Bernard Hill, známý především ze snímků jako Titanic, Lovci lvů a z trilogie Pán prstenů. Se smutnou zprávou v neděli přišla televizní stanice BBC s… (více)

Scorsese opět pomýšlí na Sinatru

Scorsese opět pomýšlí na Sinatru

19.04.2024

Legendární americký režisér Martin Scorsese (Mafiáni, Casino) vloni slavil úspěch se svými výpravnými Zabijáky rozkvetlého měsíce a nyní už opět vyhlíží příležitost na další spolupráci se svým již… (více)

Cameron má plány i pro šestý a sedmý díl Avatara

Cameron má plány i pro šestý a sedmý díl Avatara

07.02.2024

Nedají si říct a nedají. Jamese Camerona můžeme označit za nejúspěšnějšího filmového režiséra všech dob, minimálně co se týče tržeb. V pětici nejvýdělečnějších snímků historie má totiž hned trojici… (více)

Chris Rock bude režírovat remake dánského Chlastu

Chris Rock bude režírovat remake dánského Chlastu

30.01.2024

Lamentovat nad tím, že vznikají anglicky mluvené remaky světových filmových hitů, by už nemělo příliš smysl. Občas z toho může alespoň vzejít fajn snímek, který podnítí zájem o danou látku, případně… (více)

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

27.01.2024

Před deseti lety byl Matthew McConaughey na absolutním vrcholu. Hlavní role v nolanovce, která je jednou z nejlepších sci-fi poslední dekády. Za Klub poslední naděje vyfoukl DiCapriovi Oscara, navíc… (více)

Reklama

Reklama

Nejčtenější novinky

Horor s Nicolasem Cagem je nečekaným hitem

Horor s Nicolasem Cagem je nečekaným hitem

15.07.2024

Ač víkendovým tržbám v Americe bez větších překvapení vede pokračování oblíbené animované série Já, padouch 4 a na vysoké příčce se i měsíc po svém domácím uvedení stále drží taky miliardový hit V… (více)

V hlavě 2 má miliardu

V hlavě 2 má miliardu

03.07.2024

Filmový rok 2024 zná svůj první miliardový hit. Nestala se jím Duna: Část druhá, ačkoliv se svými 711 miliony měla docela dobře nakročeno, ale dosáhlo toho jiné pokračování dalšího populárního snímku… (více)

Nejnovější novinky

Mirai priletí na CIBULA FEST 2024 lietadlom

Mirai priletí na CIBULA FEST 2024 lietadlom

17.07.2024 Reklama

Už len pár hodín chýba do otvorenia brán najväčšieho česko – slovenského open air festivalu CIBULA FEST v pohraničnom pásme na letisku v Holíči. Jubilejný 15. ročník čaká najsilnejší line up v jeho… (více)

Reklama

Reklama