Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
31 fanoušků
/ 29 bodů
repan
Michal Petřík
Tábor, Jihočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Krimi
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Blade Runner
(1982)
Temný rytíř
(2008)
Fontána
(2006)
Gladiátor
(2000)
Angel Heart
(1987)
Apokalypsa
(1979)
Nelítostný souboj
(1995)
Avatar
(2009)
Interstellar
(2014)
Nevědomí
(2013)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
29 bodů
Fanklub
(31)
Ketri
Socrates
MonaSax
d.beseda
kleopetra
Starosta.cz1
Venda
John Doe
speedy3
lukax
togaf
Giggo
Tomik12345
MadBigMax
Hobitek4U
Pali10
syslusmichal
TheBalrog
Peticipa
Bruma
předchozí
1 - 20
další
facebook.com/michal.petrik