Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 10 bodů
GRONIBARD
Roman Lodnan
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Horor
Drama
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Kanada
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Barbar Conan
(1982)
Vetřelci
(1986)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Hvězdná brána
(1994)
Hellboy
(2004)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Osvícení
(1980)
Forrest Gump
(1994)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(11)
matestlust
Caelos
zvrator
Stallone
Brain-D
Šakalík
imperaToor
marttaN
Těšíňák
Bema
lubbax