Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 7 bodů
HomerStipe
Miroslav Fuks
Jihlava, kraj Vysočina, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Krimi
Dokumentární
film
seriál
TV film
divadelní…
koncert
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Simpsonovi
(1989)
Bratrstvo neohrožených
(2001)
Monty Pythonův létající cirkus
(1969)
Black Books
(2000)
Ajťáci
(2006)
Okresní přebor
(2010)
Gangy z Birminghamu
(2013)
Černobyl
(2019)
Papírový dům (Netflix verze)
(2017)
Perníkový táta
(2008)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(9)
Romario
Rozjimatel
Yoss
Ham.and.eggs
Venom81
doldam
pitcairn
MC Frenzy
ryzovy.nakyp