Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
18 fanoušků
/ 15 bodů
KuZ
Matěj Svoboda
Kolín, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Sci-Fi
Horor
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Kanada
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Temný rytíř
(2008)
Avengers: Endgame
(2019)
Avengers: Infinity War
(2018)
Počátek
(2010)
Deadpool
(2016)
Strážci - Watchmen
(2009)
Avengers
(2012)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
15 bodů
Fanklub
(18)
xjane
2mig1
MejDej
Norus88
zaxic
Mushi
papa_georgio
Hovadin
Kubaaaator
Lekorka
Hendrychova
rastafara
Johnn195
sokor3
Nolf
MonsterCZ
simon01920
Terezie.Nagl