Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Vetřelec: Romulus
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
19 fanoušků
/ 11 bodů
Kolli
Václav Kollert
Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Krátkometrážní
Animovaný
film
hudební…
seriál
pořad
TV film
USA
Česko
Velká Británie
Francie
Slovensko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené seriály
(10)
Hra o trůny
(2011)
Papírový dům (Netflix verze)
(2017)
Živí mrtví
(2010)
Útěk z vězení
(2005)
Perníkový táta
(2008)
Přátelé
(1994)
The Last of Us
(2023)
Stranger Things
(2016)
Gangy z Birminghamu
(2013)
Teorie velkého třesku
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(19)
Aaron.
Madsbender
TheJokerCZ
PhilN
J3s13
JolankaMachi
Miraki
kslaww
Dvojtecka
PatrikP4
Delmondo
CharlieSheen
Sidi.Day
Sweetie20
Stalkingwolf
HappyGreppy
NikiV
tomaskoukol
pinkpartner