Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Krimi
  • Animovaný

Poslední recenze (2 225)

plakát

Vládcové nebes (2024) (seriál) 

Bohužel, nemohu jinak. Kvality to má, ale prostě jsem si s těmi lidmi neutvořil vůbec žádné pouto. Při konečném sesumírování skutečných životů po válce jsem si dokonce uvědomil, že se mi ty postavy pletly. Lepší než Pacific, ale Band of Brothers to nesahá ani po paty, nemůžu si pomoct. --- PS: HUdební téma: Jakási slátanina, Kamenovo BoB téma stále nepřekonáno.

plakát

Ragnarök – Konec světa (2020) (seriál) 

Vypadá to dobře, nejen efekty, ale také scenériemi. Má to místy i nápad, naroubování na severskou mytologii je teď jaksi cool. Ale místy to strašně moc spadá do Twilightu, což nepomáhá. Ale alespoň to má nějak uzavřený konec. Samozřejmě Netflix, takže tak. --- 3,25*

plakát

Signál (2024) (seriál) 

Už to tu od některých padlo - tohle neměl být seriál, ale film. Možná delší, ale jen "jeden díl". Ano, bylo to napínavé, ale na tu pointu moc dlouhé a celkově neskutečně roztahané. Chápu, že to byl umělecký záměr, ale i když budu čumět dostatečně dlouho na prasklinu ve zdi, tak časem uvidím, jak se zvětší. Jen pro mě to čekání a civění nepatří mezi to, co bych u toho dívání chtěl skutečně dělat. Poněkud promarněná šance.

Poslední hodnocení (5 678)

Cestovatelé časem - Série 1 (2016) (série) (S01)

17.06.2024

Cestovatelé časem - Série 2 (2017) (série) (S02)

17.06.2024

Cestovatelé časem - Série 3 (2018) (série) (S03)

17.06.2024

Mrtví mladí detektivové (2024) (seriál)

09.06.2024

Bionic (2024)

04.06.2024

Vládcové nebes (2024) (seriál)

04.06.2024

Ragnarök – Konec světa (2020) (seriál)

31.05.2024

Atlas (2024)

29.05.2024

Vedlejší produkt (2024) (seriál)

13.05.2024

Reklama

Poslední deníček (42)

BR názor: Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
Edice: Edice k 20. výročí, 1 disk
Distribuce: Magic Box
Film-Arena: http://www.film-arena.cz/recenze/blu-ray-interview-s-upirem

Balení (3*)
Taková klasika - modrá krabka, přebal, bohužel žádný vnitřní obrázek, takže bílo, jednoduchý potisk placky s původním názvem, jednoduché statické měnu. Za povšimnutí stojí dvě věci: První je onen přebal, který je vybraný dobře a pěkně vypadá, druhým je skutečnost, že obrázek v menu je totožný s tím na přebalu, ale z nějakého důvodu je v něm název filmu ve francouzštině "Entretien Avec Un Vampire: Les Chroniques D'Un Vampire", což nějak nesedí ani k původu vzniku filmu (USA) ani k české edici.

Video (3,5*)
Ano, jde o přepis do FullHD, ale popravdě, zůstává nemálo prostoru, kde by se mohl obraz vylepšit. Těžko říct, jak moc je to záměrem, ale prostě obraz není úplně ostrý a je trochu zrnitý. Je to trochu škoda, protože zrovna tady je sena co dívat.

Audio (4*)
Tady nemám moc co zmiňovat, prostě anglický původní dabing v 5.1. České stereo jsem nezkoušel, nechci si kazit film a postavy.

Bonusy (3,5*)
Lehce nadprůměr a to i přes onu "Edici k 20. výročí". Bonus "Úvod" je jen vystřižená část Filmu o filmu, takže sám o sobě je zcela zbytečný. Další dva bonusy (přičemž jeden je nový právě v této edici) jsou si hodně podobné a skoro totožné, protože ve druhé jsou použity i části z toho prvního - a mluví se tu o postavách, jejich zrodu a vzniku a pohnutkách a filozofii a vlivu na vnímání upírů v moderní společnosti atd., což sice není špatné, ale dvakrát po sobě poněkud zdlouhavé. Nedozvíme se nic o práci na pozadí (krom popisu dvou tří efektů), na place, o kostýmech, výpravě, kulisách, maskách, hudbě... nic. Nic, co bych si představoval u speciální edice. A to je hodně velká škoda. Navíc všechno v nízkém rozlišení a většinou (ne vždy) ve 4:3. Alespoň jsou u všeho české titulky, díky za ně.

Verdikt
Edice k 20. výročí vzniku filmu, přinášející navíc jeden bonus a jiný přebal a obrázek v menu. Budiž. Ačkoliv jde o skvělý film, z edice na větvi úplně nejsem.

BR názor: Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles