Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
gormit123
Jan Jánský
Pardubice, Pardubický kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Animovaný
Hudební
Krimi
film
hudební…
seriál
pořad
TV film
USA
Velká Británie
Česko
Kanada
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Sherlock: Přízračná nevěsta
(2016)
Doktor Strange
(2016)
X-Men: První třída
(2011)
X-Men: Apokalypsa
(2016)
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
Captain America: Občanská válka
(2016)
Sherlock Holmes
(2009)
Sherlock Holmes: Hra stínů
(2011)
Avengers: Infinity War
(2018)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
SOFD