Rachel Stoneová (Gal Gadot) je nezkušená technička v elitní jednotce MI6, kterou vede hlavní agent Parker (Jamie Dornan). Její tým MI6 však netuší, že Stoneová ve skutečnosti pracuje pro Chartu – tajnou mírovou organizaci, utajenou i před ostatními špiony, která využívá špičkové technologie k neutralizaci globálních hrozeb. Rachel byla vycvičena jako dokonalá profesionálka, fenomenální agentka v terénu, která se drží mise, sleduje informace a nikomu nevěří. Když rutinní misi zmaří záhadná hackerka Keya Dhawan (Alia Bhatt), Racheliny dva životy se střetnou. Zatímco se žene za ochranou Charty a snaží se překonat nepřízeň osudu, zjistí, že lidský přístup může být její největší předností. (Netflix)

patient333

Hm, ťažká nuda. Nemastné a neslané, bez charakterového vývoja, s nudnou zápletkou a nulovým vtipom. V podstate slabá napodobnenina mission impossible. Jediné, čo ma na filme bavilo je začiatok, ktorý ako tak ušiel, no potom to išlo hodne rýchlo a hodne strmo dole vodou. Bohužiaľ to nezachraňuje ani moja obľubenkyňa sexy Gal Gadot, ktorá maximálne strúha drsné ksichty, ale inač nič nepredvedie. Ostatní, že absolútne nič nepredviedli s výnimkou Matthiasa Schweighöfera. Netflix zas prepálil peniaze na zbytočnosť, ktorú mohol radšej investovať do kvality miesto kvantity. Toto stojí si pustiť tak maximálne do pozadia pri partičke gorotiek. ()

majorzeman13

Vcelku fajn akčně -špionážní podívaná. Slušný, solidní ,průměrný akční biják,kterých je hodně. Gal Gadot je pořád sexy žena ! Též bylo dobrýýýý po dlouhé době vidět Glenn Close.... Jestli bude pokračování,tak se zlobit nebudu,ale nadšený také nééééééééééé. Jamie Dornan jako záporák... ušel. PS: Holt umělá inteligence je dobrýý sluha,ale může být  také zlý pán. ()

PanLord

Musím říct, že se marketingová kampaň na tento film s kráskou Gal v hlavní roli hodně povedla. Mohli jsme vidět zajímavé spoty např. s Arnoldem, který neumí udělat kafe na pákovém kávovaru. Nicméně povedenost reklam nijak nepomůže zcela průměrnému filmu o dvojité agentce, jež zachrání celý svět před tím úchylákem z Padesáti odstínů fetišismu. Celou dobu jsem měl pocit, že se koukám na Béčkového Tomáše Cruise, který si udělal dítě s Danem Craigem, na čež jej obsadili právě do ténhle feminní slátaniny. Na druhou stranu musím uznat, že jsme se dočkali nějakého poslání o nebezpečí umělé inteligence, která v rukou šovinistického hajzla dokáže zničit svět. Škoda jen, že koncept "Srdce" je těžce přehnaný, protože dokáže sejmout výtah s lidma a zamknout lidi v bunkru ze studené války, přestože obě místa nejsou připojena na internet. Jinak to ujde. ()

JaKl

Slušný akční film. Přes spoustu výtek mne to pohoršilo mnohem méně, než 7 mission impossible. To lepší z produkce Netflix. ()

DerfelCadarn

Tak první půlka mě přišla jak nějaký kříženec mezi MI a 007 a ta druhá jak filmová verze Lovců zločinců, ze kterých si to snad ukradlo téma o všudypřítomné umělé inteligenci pomáhající v boji proti zločinu. Neurazí nenadchne. 2.5* ()

MarekTulen

Nevím jak a proč to Netflix dělá furt dokola, když vidí že to nemá takový úspěch. Film není špatný, ale na to že to je už několikátý akčňák na tento styl, který ničím nepřekvapuje a je to jen další podprůměrná Netflixovka, je to v celku už nuda. Jediné co mohu pochválit je ten výborný soundtrack a Gal Gadot. Na to že film furt běží v reklamách v televizi, to zkrátka taková chuťovka není.. ()

Sukdolakus7

Jedna z mnoha průměrných a snadno zapomenutelných variací na akční film. Nakonec to vlastně ani nebylo špatný. Problém spočívá spíš v tom, že už jsou tyhle filmy prostě ohraný, neoriginální a nezajímavý. ()

CampaHD

50% - keď staviame na kráse, ujde nám efekt a nie sme ani trochu vtipný ako the Grey. No , nepodarilo ani Galotke, ani J-Lo. Bolnd kladivobijec zostane najlepší vyprosťovateľ and last action hero. ()

karambwa

Bohužel, ač se snaží Netflix opět nalákat na oblíbenou herečku, nepodařilo se to. Efekty povedené,ale děj byl od začátku do konce ubíjejicí a měla jsem problém to dokoukat. Je to zkrátka stejné či hodně podobné filmu Matka s Jlo, taky lákadlo jak hrom ale nakonec nuda. ()

Dannyss

Takový ten klasický akčňák, který má obyčejnou myšlenku, zde v poměrně zajímavém kabátě. Začátek byla jedna velká a nepřetržitá akce, jenž fungovala slušně. Nelze přehlédnout značné množství působivých zvratů, které pěkně házely s dějem ze strany na stranu. Nicméně je to místama odfláklé, nemastné a pro mě částečně nudné. Přesto je to hezká jednohubka, od níž jsem však očekával něco navíc, hodně mi přišlo, že se zde neustále sází na spoustu akce a efektů, které ve výsledku nepřínáší nic převratného. 6,5/10. ()

Svidron

Tak zavolať telefónom Stonove sa dá ale zavolať inú pomoc už nie 🤦.... Jedna z veľa hovadin co sa v tomto skoro akčnom skoro thrillery nachádzalo ()

LEFTFLANK

Uff, toto bolelo. Keď sa v najdramatickejšej scéne filmu smejem je niečo zle a to vykrádanie všetkého žánrového klišé natočené o 2 triedy horšie je na uterák ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

11.08.2023

Herečky Gal Gadot (Wonder Woman, Rychle a zběsile 5) byl v posledních dnech plný internet, což je dáno zejména tím, že má tento víkend na Netflixu premiéru její nový špionážní snímek Heart of Stone … (více)

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (více)

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

04.11.2021