Spy Kids 3-D: Game Over

• Česko Spy Kids 3D: Konec hry (více)

Malý špion Juni Cortez natrvalo opustil OSS, organizaci sdružující všechny nadějné agenty jakéhokoliv věku. V současné době podniká na vlastní pěst jako soukromý detektiv. Není moc spokojen a moc se mu nedaří, ale o návratu do OSS nechce ani slyšet. Toto rozhodnutí však přehodnotí poté, co se dozví, že jeho sestra Carmen má velké potíže. Jako agentka OSS byla vyslána do kyberprostoru, aby ukončila nebezpečnou videohru jménem Game Over, kterou ovládá muž jménem Hračkář. Ten touží po vystoupení z kyberprostoru a ovládnutí všech dětí, čili celé budoucnosti lidstva. Carmen ve hře uvízla a už se nedokáže sama Hračkáři postavit. Juni neváhá a do kyberprostoru vyráží za ní ihned poté, co obdrží nutné informace k akci od manželů Gigglesových. Zpočátku má Juni ve hře jako nový hráč problémy, velmi brzy přichází o jeden z devíti životů. Navíc se dozví, že mu vyměřený čas pro záchranu sestry utíká rychleji, než předpokládal. Následně ale potkává uvnitř hry tři další hráče, kteří testovali jednu z verzí hry a poprosí je o pomoc. Ti mu poradí, že další kolo hry je na druhé straně Měsíce a tak se tam Juni nechá vystřelit. Na Měsíci obdrží zprávu z OSS, že si může vybrat jednoho člověka, který ho bude jako pomocník při hře doprovázet. Vybere si svého dědečka Valentina... (TV Prima)

Slarque

Někdy na začátku hlavní hrdina pronese větu: „Ale to nedává žádný smysl“, která dokonale shrnuje celý děj. Myslím, že je škoda, že na vedlejší kolej byla odstavena i Alexa Vega, protože sourozenecké popichování z prvních dílů bylo docela zábavné. Na druhou stranu Sylvester Stallone mě po dlouhé době příjemně překvapil. Brýle opravdu dodávají obrazu určitou hloubku, ale průměrný zážitek to už nespraví. Škoda. ()

Lachtaan

Původní dětská špionážní trilogie s dnes božsky krásnou Alexou Vega mě v dětství provázela léto co léto a v onu dobu vychytanou technologii jsem hltal s tekoucí slinou po bradě. Dvojka s ostrovem všemožných nemožných příšer rozhodně vévodí celé sérii, její rádoby důstojné zakončení jsem si užil na maximum a samozřejmě nejen jednou. Zlatá éra DVDček. ()

ing.Frosty odpad!

Celkem mě zaráží kolik zde má tenhle film procent. Sice tam hraje Banderas, 4x Stallone, Clooney, Salma Hayek, Elijah Wood a mojí oblíbenci Paxton, Buscemi a Trejo. To ale nic nemění na tom, že to je největší sr**ka, co sem za poslední léta viděl (pravda neviděl sem Žraločáka a Lávovku). Sice sem se docela zasmál, ale spíš sem žasl co Rodriguez vyplodil za infantilní vylízanost. Těžko se věří tomu, že jeden člověk dokáže vytvořit filmy jako tohle a zároveň filmy jako Desperado nebo Planeta teror. ()

Fiftis

Ďalší diel o detských špiónoch od režiséra Roberta Rodrigueza. Tieto diely sa mi veľmi nepáči aj keď mám Rodriguaza rád a dokonca som bol na tomto v kine. Tentokrát špióni budú bojovať v hre proti svojmu protivníkovi hračkárov v podaní Sylvestra Stallonea. Film ktorému citeľne chýba jasná réžijná koncepcia a tak pôsobí a vyzerá ako znovu ohrievaná už raz nastavovaná kaša. Spy Kids 3D: Game Over sa scenárom tváriacim sa ako paródia štýlové vyznenie nemá a k veľkej škode sa tvári ako seriózny film, čím je akékoľvek zhliadnutie len priemerným výsledkom. ()

ScarPoul

Bolo toho jednoducho moc. Tam, kde sa predošlé dva diely dali ešte ako tak zniesť, tak tento podkopáva nielen úmysel predošlých častí, ale aj celkovú rodinnú zábavu do nestráviteľného, neefektného, na niečo sa neustále hrajúceho sa príbehu, ktorý je špičkou nevkusu a v prípade hereckých hviezd aj premárnených šancí. Kŕčovité, neprirodzené, efektmi podkopávané do najhlbších vôd podpriemeru. Naozaj neviem nájsť ani jedno označenie, ktoré by tento film spravilo znesiteľným. 3D je jediný prvok, ktorý funguje tak ako má. Všetky tie súčiastky a kričiace tváre detí, ktoré letia na obrazovku museli v kine spraviť poriadny rozruch, hlavne ak uvážime, že to bol po dlhom čase prvý celovečerný film robený pre 3D - čo je vlastne jediné jeho novátorstvo v rámci filmu ako takého. Ale zvoliť si za taký spôsob novátorstva práve Spy Kids, kde sa s hlavných hrdinov stali len prehrávajúce variácie kedysi celkom roztomilých hrdinov. Ďakujem pekne neprosím. Zvrhlosť dobrého vkusu ospravedlnená vetou - veď je to pre najmenších. A tomu akosi nemôžem, alebo nechcem uveriť. ()

• Sylvester Stallone v jednom z rozhovorů prozradil, že se ptal svých dětí na jejich názor na předchozích díly série Spy Kids a zda by měl přijmout roli i v tomto pokračování. (Elbarto08)
  • Po filmu Nájemní vraz (1995) se jedná o druhý snímek, ve kterém se setkal Antonio Banderas a Sylvester Stallone. (Chris Masters)
  • Ve scéně, kdy jde Juni (Daryl Sabara) do OSS po zjištění, co se děje v projektu „Game Over“, je možné spatřit Rocketa Rodrigueze, nejstaršího syna režiséra Roberta Rodrigueze. (Elbarto08)

Tretieho Conana natočí Rodriguez

Tretieho Conana natočí Rodriguez

01.05.2005

Scenárista a režisér John Milius, ktorý so Schwarzeneggerom nakrútil Barbara Conana, bol štúdiom Warner Bros nečakane vykopnutý z postu režiséra jeho tretieho pokračovania. Nahradiť ho má Robert… (více)

Star Wars budou 3-D!

Star Wars budou 3-D!

19.03.2005

George Lucas je tak velký fanda do 3-D technologií, že do nich plánuje remástrovat všechny díly svých Hvězdných válek. Jako první přijde na řadu Nová naděje, kterou by chtěl v nové podobě uvést při… (více)