Obsahy(1)
Když hrabivý bandita Alameda Slim začne spřádat plány, jak se zmocnit mléčné farmy Patch of Heaven, tři odhodlané krávy spojí své síly s karatekoněm Buckem a celou plejádou dalších zvířecích obyvatel statku, aby společnými silami dokázali svůj domov zachránit. Ve spolupráci s tajemným lovcem lidí Ricem se vydávají na cestu skrze nehostinnou západní krajinu, během které musí překonat všechny padouchy i nástrahy divočiny a polapit zákeřného Slima, na jehož hlavu byla vypsána velká odměna. (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Richard Riehle
USA
Nejlepší filmy:
Casino (1995)
Uprchlík (1993)
O myších a lidech (1992)
Bill Farmer
USA
Nejlepší filmy:
Toy Story: Příběh hraček (1995)
Příšerky s.r.o. (2001)
Toy Story 2: Příběh hraček (1999)
Judi Dench
Velká Británie
Nejlepší filmy:
A Performance of Macbeth (1979) (TV film)
V kruhu koruny (2012) (seriál)
Pocta Shakespearovi (2016) (divadelní záznam)
Randy Quaid
USA
Nejlepší filmy:
Papírový měsíc (1973)
Půlnoční expres (1978)
Poslední představení (1971)
Cuba Gooding Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Americký gangster (2007)
Lepší už to nebude (1997)
Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona (2009) (TV film)
Jennifer Tilly
USA
Nejlepší filmy:
Příšerky s.r.o. (2001)
The Doors (1991)
Výstřely na Broadwayi (1994)
Roseanne Barr
USA
Nejlepší filmy:
Vztek (1995)
Šílený Cecil (2000)
15 minut (2001)
Steve Buscemi
USA
Nejlepší filmy:
Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)
Gauneři (1992)
Příšerky s.r.o. (2001)
Patrick Warburton
USA
Nejlepší filmy:
Není král jako král (2000)
Family Guy Presents: Stewie Griffin - The Untold Story (2005) (video kompilace)
The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart (2023)
Roger Yuan
USA
Nejlepší filmy:
Duna: Část druhá (2024)
Batman začíná (2005)
Duna (2021)
Troy Evans
USA
Nejlepší filmy:
Demolition Man (1993)
Fenomén (1996)
Strach a hnus v Las Vegas (1998)
Joe Flaherty
USA
Nejlepší filmy:
Návrat do budoucnosti II (1989)
Detektiv Nero Wolfe (2000) (seriál)
Vnitřní vesmír (1987)
G. W. Bailey
USA
Nejlepší filmy:
Policejní akademie (1984)
Číslo 5 žije (1986)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Leslie Jordan
USA
Nejlepší filmy:
Černobílý svět (2011)
Hrdina proti své vůli (1992)
Ally McBealová (1997) (seriál)
Jim Ward
USA
Nejlepší filmy:
VALL-I (2008)
Auta (2006)
Batman: Návrat Temného rytíře, část 1. (2012)
John Sanford
Nejlepší filmy:
U nás na farmě (2004)
Lance LeGault
USA
Nejlepší filmy:
How the West Was Won (1976) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Karbaník (1980) (TV film)
Bruce A. Young
Nejlepší filmy:
Žhavé výstřely (1991)
Základní instinkt (1992)
Tři dny ke svobodě (2010)
Estelle Harris
USA
Nejlepší filmy:
Tenkrát v Americe (1984)
Toy Story 2: Příběh hraček (1999)
Toy Story 3: Příběh hraček (2010)
Gregory Jbara
USA
Nejlepší filmy:
Oppenheimer (2023)
Nezapomeň na mě (2010)
Sen noci svatojánské (1999)