Terri Fletcher (Hilary Duff - Dvanáct do tuctu, Slez ze stromu) je dívka z malého města s jedinečným hlasem. Poté co osobní tragédie změní její život, se Terri navzdory svému otci rozhodne strávit léto na hudební akademii v Los Angeles. Terri je nejprve ohromená a zaražená z nového prostředí, ale je pevně rozhodnutá nepromarnit jedinečnou příležitost. Navíc brzy poznává nové přátele, výborného učitele a taky první velkou lásku. Ve vedlejších rolích se objeví John Corbett (Moje tlustá řecká svatba), Oliver James (Co ta holka chce), Rebecca De Mornay (Identita) a David Keith (Ponorka U-571). (oficiální text distributora)

Rathe

Hilary Duff mám rád, ale ty filmy jsou tak nějak všechny na jedno brdo. Vlastně skoro od začátku filmu víte co se stane, jak to dopadne. Jediné na co se můžete těšit jsou scény, které i když jsou podobné, alespoň trochu se liší. No ta ubrečená Hilary mi moc neseděla a já jsem jí to nějak ani nevěřil. Je mi to líto, ale pomalu mě to začíná nudit! ()

Monoxid

Tohle je dokonalá romantická komedie. Nic tu nechybí. Absolutně kladná a navíc velmi populární dívka v novém kolektivu najde svou absolutně zápornou sokyni, která je navíc bývalá jejího budoucího, ale ten film je samozřejmě především o hudbě...V průběhu filmu jsme tipovali, co se asi stane za deset minut a snad vždy to vyšlo. Takže děti, podívejte se, budete mít děj amerických romantických komedií o teenagerech do zásoby. Možná vás to i rozbrečí. A ta hudba je hrozná. H. je strašně tuctovitě upištěná a uchraptěná a Ten Vyvolený dokonce zpívá falešně. Vážné skladby originálněji vybrat nemohli. Jediné co trochu stojí za tu jednu hvězdu je ten technař. ()

nash.

Slušně nahozený příběh, od kterého jsem vzhledem ke všem indiciím nečekal nic velkého ani novátorského, přesto však až příliš rychle sklouzl do notně ošoupaných dějových prefabrikátů, které nedokázaly nabídnout žádný opravdu zajímavý moment. Ujde jako jednohubka na večer, od kterého nic nečekáte, v paměti však nejspíš neuvízne. Nemá totiž nic, čím by se uchytil. ()

MISSha odpad!

Hrůza, hrůzoucí!!! Dialogy které trhali uši,trapnost a předvídatelnost děje,otřesní herci kterým jednoznačně vévodí Hilary Duff... Existuje jen velice málo hereček které skloubí hraní a zpěv (např. Nicole Kidman) ale existují i herečky kterým nejde ani jedno ani druhé. A to je případ právě Hilary, moc nechápu její popularitu a budu si teď dávat sakra majzla, abych nenarazila na další sr**ku ,s ní v hlavní roli. ()

Luczynkaaa

Nemůžu si pomoci, ale Hilary Duff byla odmalička snad má nejoblíbenější herečka. A tohle byl pár let můj nejoblíbenější film. Miluji zpěv, a proto jsem se do Hilary alias Terri Fletcherové dokázala opravdu vžít. Snímek, který dokáže opravdu rozplakat, a kdykoli ho vidiím, opravdu ty slzy jsou:) Dávám 4 hvězdy za film a za Hilary a další hvězdu za krásného Olivera Jamese:) Tenhle film zkrátka u mě bude na prvních příčkách. ()

• Pro scénáristu Sama Schreibera byl snímek debutem na poli celovečerního filmu. (imro)
  • Hillary Duff byla za Nikdy to nevzdávej! a zároveň také za Moderní popelka (r. Mark Rosman) nominovaná na Zlatou malinu. Za oba snímky získala také cenu Blimp na Kid’s Choice Awards. (imro)