Kaskadér Colt Seavers (Ryan Gosling) býval hvězdou svého oboru, dokud se při jedné obzvlášť náročné akční scéně cosi nepokazilo. Následkem nekontrolovaného pádu z velké výšky skončil Colt s pošramoceným tělem i egem. Rozhodl se dát filmovému průmyslu definitivní sbohem, a dokonce kvůli tomu dal kopačky krásné a nadějné režisérce Jody (Emily Blunt). Po roce poflakování mu ale otrne, a tak celkem vděčně přijme nabídku ambiciózní producentky na roli dubléra akční hvězdy Toma Rydera (Aaron Taylor-Johnson) v připravovaném ambiciózním sci-fi filmu. Když se ale dozvěděl, že ten film točí jeho bývalá láska Jody, určitě si řekl: „Kdybych to býval věděl, tak bych sem býval nechodil.“ A to není jediný malér. Celé natáčení míří do kytek, protože klíčový herec Tom Ryder se vypařil neznámo kam. A Colta pověří jeho nalezením, protože umí rány rozdávat i přijímat a nikomu nebude chybět, když i on náhodou zmizí. To vše rázem postaví Coltovy životní priority na hlavu. Uvědomí si, že mu svět filmu strašně chyběl, že režisérka Jody je jeho životní láska a že když nenajde hvězdu jejího filmu živou a práceschopnou, možná jí to zničí kariéru. Na jednoho obyčejného kaskadéra je to hodně slušná nálož. Protože jak sám říká: „Nejsem hrdina, jsem jen dublér.“ (Cinemart)

ABC1

Výborná akční romantická podívaná se skvělým Ryanem a Emily, vtipnými dialogy a hláškami z kultovních filmů... Občas probleskne jemně ironie a trochu sarkasmu na odlehčení. Jako skoro vždy by film mohl být o cca 20 - 30 minut kratší, byl by ještě lepší.  Ale zas se člověk za stejné peníze může delší dobu dívat na okouzlujícího Ryana... ()

Oldass_

Naprosto otravný a nudný film, jako Tenkrát v hollywoodu či Babylon. Vše dle stejného schématu, opět pro cílovku IQ < 80. ()

Belphegor

Skvělá zábava, plno efektů, velkých scén a kupa refencí, všechno skvělě dosypá. Je to sice blbost, ale s tím na to člověk jde. Logika občas pokulhává, ale dokážu to přehlédnout. Klidně zopakuji. ()

majorzeman13

Skvěly snímek. Zábavná,povedená a hlavně kvalitní podívaná. Akční komedie roku. Gosling a Blunt tu spolu září . Ps Velká pocta všem kaskadérům a kaskadérkám. PSS: Ted snad konečně Akademie zavede kategorii Oscar pro tuto skupinu lidí !! tedy alespon v to doufám. ()

Warmachine69

Za mě TOP strop! Neskutečně jsem se bavil po celou dobu. Skvělá pocta pro všechny filmové kaskadéry. Kolikrát obdivujeme herce za jejich neskutečné herecké výkony i přesto, že většinou právě to co obdivujeme, zahrál někdo úplně jiný. Film jede jak mašina od začátku do konce a když už nikdo zrovna nelétá vzduchem, nebo něco nevybuchuje, je to zase prozměnu neskutečná hlína. Není tady žádná zbytečná vata z nekonečných a trapných dialogů. Naopak. Spíše by se dalo říci, že se místy jedná až o parodii na romantické akčňáky. Gosling vynikající a konečně ho mám v hlavě také jinak, než jako Kena z Barbie :D. ()

DinyX

Kdyby tu bylo 6 hvězd tak je dám ihned! Toto byl jeden z nejlepších filmů co jsem doposud v tomto roce viděl. Nudit se vážně nebudete, díky Ryanu Goslingovi který zahrál svoji roli naprosto špičkově, nádherný námět který vás nechá sedět na židli v nervech co se stane dál. Doporučuji ()

KarinG

Výborne spracovaná komédia s celkom zaujímavou zápletkou a rozuzlením ku koncu. Film je jedna zábavná jazda, ktorá vás uchvátil prepracovanými kaskadérskymi akciami, perfektnou kamerou a výborným výkonom Ryana Gosslinga a samozrejme Emily Blunt. Netušila som, že za kaskadérske výkony nie je Oscar. To by mali určite zmeniť. Veľká pocta voči kaskadérom, smekám. Po každej stránke vydarená snímka. Odporúčam. Vrátane TITULKOV ;) ()

0liverT3kel

David Leitch opäť nesklamal a po Bullet traine nám zas a znovu namiešal koktail plný zábavy, akcie a tak trochu aj lásky plného príbehu. Je to totálna bomba super nápadov, ktoré by neboli vo výsledku až tak dobré ak by sa hlavnej roli nezhostil očarujúci Ryan Gosling. Z filmu cítiť ako si herci užívajú svoje role a naplno tak tvoria super atmosféru ktorú by ste si jednoznačne nemali nechať újsť! ()

Snehurka

Akční, vtipné, (občas) romantické a dává to smysl, to je to co od filmu chci a to on rozhodně má. Docela dlouho trvá, než začne být zajímavý a nevypadá moc dobře, ale když se rozjede, tak stojí za to. Kdyby v něm jen bylo alespoň o trochu míň trapných scén, abych se neustále nemusela vyndavat ze sedačky v kině, tak by to bylo lepší, teda pro mě. Když se na konci ukázali záběry na opravdové natáčení a na kaskadéra kaskadéra, ukázalo se vlastně, že i když hlavním hrdinou je Ryan Gosling, tak k dokonalosti tohohle filmu přispěl i někdo jiný a bez něj by to nešlo. ()

barapatty

Má to svoje mouchy, ale ty kráso to byla jííízda. Lidi, běžte na to do kina, to je fakt nepřenositelný, boží hlášky, skvělá akce. ()

AnkaB

Za mě je tohle dílo přesně to, proč miluji filmy. Má originální příběh, který je velice nápaditě natočen, ale zároveň si připadáte, jako by to byla naprostá klasika. To, jak se odráží, že se film odehrává na place, v reálném snímku, mi přijde prostě geniální. Zároveň je vlastně skvělé, že si v něm každý může najít to své, ať už vás baví akční filmy, komedie, romantické filmy nebo sci-fi. Je sice pravda, že kdyby v něm nehráli Ryan s Emily, možná by to nebylo tak skvělé, ale naštěstí pro nás je celý cast naprosto boží, takže dílo jen doporučuji. ()

Obys odpad!

Jak je tohle možné? Jak je vůbec možné natočit takovou slátaninu? Prý pocta kaskaderům ... To si někdo dělá srandu, ne? Hledám nějaká pozitiva: děj osciluje kolem nuly, údajná chemie mezi hlavními postavami prakticky neznatelná, zápletka naprosto roztříštěná a kaskadérské akce jsou jakoby bezduché a vytržené z filmu. Celkově je vlastně i škoda slov a ta hrůza, co jsem zažil v kině, mě donutila po letech zase napsat na ČSFD nějaký příspěvek. Jedno pozitivum ale najdu. Vyprsknul jsem smíchy, když hlavní hrdinka mlátila mimozemšťana :-). Je otázka, zda ten můj smích ... no raději dál už nic. Takových kravin bez myšlenky nebo s úplně zmatenou myšlenkou lze natočit opravdu na tuny. Na tohle je lépe zapomenout. Zřejmě nejhorší film, který jsem kdy v kině viděl. ()

LEFTFLANK

Čerstvý zážitok z kina a bolo to super! Leitchov opus magnum kaskadérskej práce. Ak v tom chce niekto hľadať hlboké posolstvá a oskarové scenáre nech sa kaskadérovi vyhne oblúkom, lebo ten je fakt ako výplň a poháňač k ďalšiemu a ďalšiemu stuntu. Číročíra zábava. A to nespočetné množstvo easter eggov bože môj! Najviac sa mi páčila doložka k Nothing hill a Láske nebeskej. Ty voe, ako, bežný divák, ktorý nepozná mená viac ako desiatich režisérov musel byť zmetený jak fretka v pračke. Neuveriteľný servis pre každého fanúšika filmovej tvorby, zákulisia, natáčania a všetkých možných serepetičiek okolo. Ak minulý rok vzdal Chazelle poctu Holywoodu a filmom samotným, Leitch urobil to isté len trochu špecifickejšie pre partu tzv. Second Unit väčšinou zodpovedných za akčné scény. Ďakujem za takú poživeň a budem sa tešiť na tie budúce Bullet trainy a podobné úlety. ()

jara12

David Leitch udělal akčnímu žánru službu, když natočil Johna Wicka, Deadpoola 2, nebo Bullet Train. Teď se s Kaskadérem vrací k oživení akčního filmu. Film kombinuje detektivku, lehký nadhled, romantiku a poctu kaskadérům. Gosling a Blunt tvoří skvělý pár, a i když se příběh může zdát cheesy, jejich chemie dělá z Kaskadéra zábavnou romantickou komedii. Leitch se vyblbnul s akčními scénami, které působí velkolepě a bezprostředně. Detektivní linka není složitá, ale s nízkými očekáváními se snadno chytíte do kouzla filmu. Kaskadér je zábavný, akční a překvapivě dojemný film, který zaujme všechny typy diváků. ()

kusl

To bylo moc fajn. Vlastně, taková hodně akční romantická komedie. Ryan s Emily odvedli fajn práci, podle mě to na plátně mezi nimi jiskřilo. A pak nevím, jestli jsem někdy viděl film s takovou podporou kaskadérské práce. Za mě 4 hvězdy a rád se na to s odstupem podívám ještě jednou. ()

cenitel

Zase po dlouhé době film, co nel tak trochu jiný dej a byl něčím originální a nakoukl i do světa kaskadérů jak to chodí... Gosling TOP, konečně dodal kvalitu a Blunt? Jako vždy nezklamala. ()

TeaWithMilk

Velice mile vtipná retrojízda, kde funguje chemie mezi ústředním párem. I když jejich dialogy občas trochu brzdí již odjištěný akční bullet-train... Vše s bonusem sentimentu pro toho, kdo jako dítě sledoval na ORF tv seriál "Ein Colt für Alle Fälle", a pak tamtéž jako teenager i "Miami Vice"... Ty skoky rychlých člunů, a melodie Jana Hammera. Wau!!! Jen na konci si člověk uvědomí, že nikdo nemládne - bohužel... Za mne celkově velká spokojenost - ale dnešní mladé tento film nepřitáhne, na to po nich vyžaduje spoluúčast, které většina z nich není schopna. Prostě nemají na co retro vzpomínat. Třeba bude i ta 2, kterou slibuje v rozhovorech pan "ColtGosling" 😁 ()

Nedos.

Když jsem viděl trailer tak jsem si říkal o čem to vlastně je. Nakonec se z toho vyklubal pěknej akcnak. A kupodivu to naprosto dávalo smysl :-) . A jenom bych chtěl upozornit aby ne jako u nás, ve chvíli kdy začli titulky a všichni odešli, tak je tam ještě ,,potitulkova" scéna. ()

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí