Reklama

Reklama

Hardcastle a McCormick

(seriál)
  • USA Hardcastle and McCormick
USA, (1983–1986), 67 h (Minutáž: 60 min)

Hrají:

Brian Keith, Daniel Hugh Kelly, Mary Jackson, John Hancock, Sonny Landham, Lance Henriksen, Sam J. Jones, Joey Bishop, Ed Lauter, Beau Starr, Jonathan Banks (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(67)

Obsahy(1)

Soudce Milton C. Hardcastle (Brian Keith) odešel do důchodu a pod ochranný dozor si vzal Marka "Skida" McCormicka (Daniel Hugh Kelly), který byl jeho posledním případem. Mark je automobilový závodník, který se dal na scestí a odseděl si dva roky v San Quentinu za loupež. Společně se soudcem jsou nejen přáteli, ale také řeší několik desítek (v seriálu uváděno 200) případů, které se Hardcastleovi nepodařilo pro různá formální pochybení uzavřít. (monolog)

(více)

Recenze (57)

Lavinia 

všechny recenze uživatele

Seriál mého mládí, v dobách zesílené autománie, jen vzpomeňme na KITTA nebo Magnuma. Všechny ty auťáky měly něco do sobe, ale Coyote byl nej. Po letech jsem se bála, že mi to přijde k smíchu - a ono ne. Plné stále stejného zářivého optimismu, pravých, skutečných hlášek, ne ta křečovitost za každou cenu být vtipný, co je dnes. Ani ta zbytečná krvavitost a brutalita - divák se domyslí, a proč ne? Máme přece fantazie dost. Takže stále skvělé. ()

ko.mi 

všechny recenze uživatele

3* jsou lepší 3* protože si to už moc nepamatuju, pamatuju si jen to, že jsem to žral i s těma plastama na televizi a to auto, no slast! Když si položim otázku: "Seriálový auto mýho mládí?" odpověď bude tohle červeňoučký! :) Snad se k tomu zas někdy nachomejtnu, třeba to budou opakovat v telke. Jen doufám, že mě to neuzemní a nebudu zklamanej. ()

Reklama

Fondak 

všechny recenze uživatele

Tak na tomhle jsme vyrostli. Běželo to na rakousku a nám jako 5ti letým klukům vůbec nevadilo, že nerozumíme ani slovo. Ke štěstí nám stačil řev osmiválce a Coyote letící driftem, podobně jako u seriálu Knight Rider. Dnešní mlaďasové to asi nepochopí, ale vemte v úvahu, že tenkrát tu jezdil samej Žigul a Škodovka a za největší dělo platily střepy jako Fiat Uno.... No jo, trochu jsem se zasnil při vzpomínce na starý časy... ;-) ()

Blazkowicz 

všechny recenze uživatele

Přirovnání k důchodcovskému seriálu je trefné a vystihuje to naprosto přesně. Takových odpoledne v televizi běželo/běží hodně. Ať už Jake, Magnum, Jessica atd. Jenže tyhle seriály jsou aspoň česky a mají něco do sebe. Tady mě zaujala jen úvodní znělka a Hardcastle občas něco vtipného řekne. McCormick a to jeho auto nic moc. Navíc to auto je k smíchu, už po jednom skoku by bylo rozbité. Prostě čeština by pomohla, takto po pár dílech končím. 2+* ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Sportovní vůz, kterým jezdí McCormick (Daniel Hugh Kelly), je speciálně upravený model vozu McLaren M6A. (korbitch22)

Reklama

Reklama