Diskuze

halberdier

halberdier (hodnocení, recenze)

Já jsem byl také ve Zlíně,  ale 3D mně nepřišlo nijak výrazné. Viděl jsem daleko lepší 3D (Avatar, Gravitace, Muž na laně). Jediné plus bylo v tom, že tmavé scény nebyly díky 3D ještě tmavější jako u spousty 3D. Jinak film stále vynikající i když jsem ho viděl tak 10x.

na příspěvěk reagoval GilEstel

Paul_cz

14.07.2016 Takže fakt loni byl Terminátor jednička v kinech...

A Alien a Aliens byli taky v kinech. To byl Director cut. Zvlášt ta jednička byla perfektní na velkém plátně.

Puxina

Puxina (hodnocení, recenze)

HolyKeeper

Jo já myslím, že tam mohlo být tak 70lidí snad. Bylo to fajn, že na takovou legendu došlo tolik lidí :).

Paul_cz (hodnocení, recenze)

Hmm tak to mě štve že mi jednička utekla, budu muset dávat větší pozor. Mohl by nám Cameron taky nadělit Aliens, taky bych si rád dal v týhle kvalitě.

HolyKeeper - jo, taky jsem tu VHSku s tímhle dabingem měl sjetou tak stopadesátkrát :)

Dodnes ten dabing preferuju i před originálem, ač je to hereze a má spoustu chyb.

na příspěvěk reagoval Lucasion

HolyKeeper (hodnocení, recenze)

Paul_cz

No nektere casti prekladu me opravdu iritovaly... Treba kdyz se John dvakrat hackuje, nejdriv do bankomatu, pak v Cyberdyne, tak pronese mam pocit "easy money"?.. Pokazde prelozeno nejak jinak a pokazde zalostne.. Nebo neustale oslovovani "Johny" se mi taky moc nelibilo..

Jinak tady ten dabing jsme meli v mem detstvi na VHS a znam ho naprosto skvele. Slabsi casti byly v prekladech v kazdem, ale tady mi hlasy asi nejlip sedi k hercum.

Paul_cz

Ty jó... Já nevím kdy přesně. Už to chvíli bude. Ale myslím že to bylo letos na jaře... Myslím že Predator před rokem a návrat do budoucnosti před dvěma...

HolyKeeper

Já na titulky ani nekoukal, jak ty dialogy znám prakticky nazpaměť. Ale horší než v tom prvním dabingu být nemůžou.

Tady je to s tím prvním dabingem:

T800 je namluvenej panem Zavřelem, a naprosto dokonale. Ten hlas mi k terminátorovi sedí líp než vlastní Arnieho.

Ale ten překlad je místy fakt žrádlo:

Running guns - běžící pušky

mall in reseda - pošta v resedě

na příspěvěk reagoval HolyKeeper

Lucasion (hodnocení, recenze)

Na zažil potlesk několikrát v kině. U Temného rytíře. U Interstelaru... A když dávali Terminatora 1 tak jsem roztleskal kino jako první:-D

na příspěvěk reagoval Paul_cz

HolyKeeper (hodnocení, recenze)

Ja byl vcera ve Zline a vypadalo to, ze bylo plno, nebo aspon temer. Takze pres 50 lidi urcite. Ze zacatku se mi to 3D moc nezamlouvalo, ale nakonec dobre. Preklad byl otresny, ale cert to vem. Jen jsem se znova presvedcil, jake mistrovske dilo tento film je. Proste parada. Zadny sborovy potlesk nebyl, ale ten jsem nezazil snad nikdy.

na příspěvěk reagoval Paul_cz, Puxina

Paul_cz (hodnocení, recenze)

U nás v kině taky ticho a trochu mě mrzí že jsme češi takhle rezervovaní, takovýmuhle masterpiecu bych zatleskal :)

Ale na druhou stranu zase oceňuju že bylo ticho i během filmu, nikdo neprudil chroustáním, mobilováním, žvatláním. Ale na tohle mám obecně prakticky vždycky štěstí. Jen jednou se mi stalo že před náma seděli nějací arabové a dělali bordel.

Demonic189

Demonic189 (hodnocení, recenze)

V Košiciach 26 platiacich. Smutné. O filme sa vyjadrovať netreba, avšak 3D bolo skvelé, a to najmä v úvodnej scéne z budúcnosti, pri ktorej som takmer nedýchal. Ďakujem pán Cameron. Raz môžem konečne svojim deťom povedať - videl som T2 v kine!!!

haffen

haffen (hodnocení, recenze)

Štandard ticho. Bol som v Žiline - Cinemax. Bolo tam cca 30 ľudí. Neviem ako ostatní, ale ja som bol z toho filmu unesený. Klobúk dole. Filmu to dalo nový rozmer. Prvýkrát čo sa mi stalo, že mi hlava blúdila po plátne a kochal som sa. Trošku mi vadilo, že zo zvukom sa toho veľa neurobilo a ani tie titulky za moc nestáli. Machine gun preložiť ako automat, alebo tak nejak...

Paul_cz (hodnocení, recenze)

Mimochodem, budou to ještě dávat nebo to je jen na jeden den? V programu to už po dnešku nevidím.

Klidně bych šel znova. Jak 3D nemám rád, tak tady bylo udělaný fakt skvěle. Přidává hloubku, detail, aniž by obraz ztmavovalo, a ostrost parádní.

Tak jsme přišli z Terminator 2: Judgement Day
Ah, ten pocit vidět nejlepší akční film všech dob konečně poprvé na velkém plátně a rovnou v perfektní kvalitě s opravenými chybkami a nečekaně skvělou 3D verzí :)
Kudos Cameron, odvedli na tom skvělou práci. Zatím nejlépe zpracované 3D co jsem viděl (ikdyž pravda, většinou se 3D vyhýbám).
A až po skončení filmu jsem si uvědomil jak to hezky načasovali - 29.8.2017, přesně 20 let po soudném dni.

Mimochodem, kino bylo tak z 3/4 plné, premiere cinemas. Docela mě překvapilo kolik lidí s dobrým vkusem se našlo :)

na příspěvěk reagoval oLí

Uživatel Paul_cz smazal svůj příspěvek.

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu