Vetřelec: Romulus

• USA Alien: Romulus (více)

Vetřelec: Romulus navrací fenomenálně úspěšnou franšízu zpět k jejím kultovním kořenům, přičemž představuje zajímavé a neokoukané nové tváře. Při prohledávání opuštěné vesmírné stanice se skupina mladých kolonizátorů setká s nejneúprosnější a nejsmrtonosnější formou života ve vesmíru. A v hlubokém vesmíru nikdo neslyší jejich křik. (Falcon)

Diskuze

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Takže hlášení z Nostroma od Ashe přítomno, planeta ze které zdrhají je Thedus a ani bych se nedivil, kdyby tam bylo něco se spojitostí od Davida.. a kolik kousků aliků jste napočítali..?

Eodeon

Poustis. 😁 Ale to nic. To se stava i silnym jedincum. Kazdy cas od casu, podlehne nejake te slabosti. 👌👍

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

Isolation tam cítím silně, ale zároveň mě uchvacuje práce s kamerou, o které si videohra může nechat zdát. snad se teď fakt nespouštím do pasti nadnesených očekávání.

luka4615

To megakultovni jeceni (ja bych tomu sirena nerikal, ale nekdo vdolky...) je vskutku, zasadni. Bez debat.

Shakers

Privesy sice maji primarne lakati s pripadne oblnout nic netusici divacke obeti. ALE, pokud bude cely film jako tohle, tak mam jasneho kandidata na dalsi 4K koupi. 👍👌 A porad a tady zvlaste silne, z toho citim A1 s primesi 2 a hl. opet ten nedostizny Isolation. Treba se o tomto filmu bude jednou hovoriti jako o nepriznane adaptaci. 😁 Priserko s hubou v hube... naper to do nas! Nekompromisne a razantne! Doufam, ze i skladatel Stenoryba se tentokrate vytahne a doda snad konecne svuj nadprumerny ost. Pac SF/H veterani a sberatele ost, jsou si sakra dobre vedomi faktu, ze v dodnes neprekonane zakl. Trilogii, tvori mjuzik min. 50% zazitku. Takze, nepodcenovati, panove. Tady kazdy druhy ma starosti o to ci ono, ale kdyz u Aliena selze hudba, jde to pak raz na raz.

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Po tých prvých ukážkach bolo vidno, že sa Romulus inšpiruje Scottovou jednotkou a Alien: Isolation, no teraz tam vidím, aj dosť s Cameronovej dvojky. Pekný mix, za mňa spokojnost, už len aby sa to podarilo.

luka4615

luka4615 (hodnocení, recenze)

Fakt se modlím, aby se to povedlo a nebyl to paskvil jak Prometheus. Ty trailer vypadají úžasně! Jak zase slyším tu ikonickou sirénu, mám husí kůži.

Khanos (hodnocení, recenze)

bobstock

Ne všechno s čím Prometheus a Covenant přišel bylo nutně zlo, líbil se mi lore kolem Engineerů. Zejména Prometheus by byl obstojný film nebýt napojený na Aliena, neb takto zavdal vzniku očekávání, která výsledný film nenaplnil. Pro mně.

Asi bych mohl pokračovat, ale jak jsem se právě přesvědčil, když jsem tento text 3x mazal a psal znovu, zase by se to zvrhlo ve výčet věcí, co mi na filmech vadily, takže to uzavřu jen tak, že každý příběh si najde své fanoušky a ti si zaslouží férový konec. Tak asi tolik k potenciálnímu pokračování Promethea a Covenanta a z toho důvodu doufám, že někdy v budoucnu to licoměrný Myšák nějak uzavře.

bobstock

bobstock (hodnocení, recenze)

Khanos

Rozumnej názor, navzdory nechutnému hejtu. Tak sem si přál pokračování a uzavření ve stejném vizuálním hávu. Bohužel se bojim, že po Romulusovi už bude případné pokračování dost zahrané a Ridley se k tomu už nikdy nevrátí. Samozřejmě tu stále může fungovat v roli ScottFree a podpořit. V tom případě bych ale klidně rád viděl novou trilogii Romulus-Siracus-Levitus  či co :D

na příspěvěk reagoval Khanos

Khanos (hodnocení, recenze)

SsgtJira

Prometheus a Covenant by si opravdu zasloužily nějaké uzavření, ať už byly oba filmy jakékoliv.

V tomto případě jsem ale rád, že navzdory neuzavřenému konci těchto filmů dostaneme samostatný film, který opravdu vypadá, že ctí původní filmy a bere si z nich to nejlepší. A strašně doufám, že se za měsíc nebudu proklínat za to, že jsem opět uvěřil, že dostanu to, v co tak doufám.

na příspěvěk reagoval SsgtJira, bobstock

gudaulin

gudaulin (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ti ze čtyřky byli zločinci, nešlo o jejich mateřskou loď a jejich jediným úkolem bylo zachránit si vlastní krk. Jednoduchá motivace a jednoduchý cíl. Nepřišli mi nejschopnější, prim pro mě mají coby nejzábavnější posádka. Mám rád Jeunetovu komiksovou hravost a tady se vyřádil. Díky tomu, že jde o desperáty a parchanty na obou stranách, má to grády. Škoda, že Whedonův scénář má logické díry velikosti Václaváku...

na příspěvěk reagoval franzkfk

MoziMedve

MoziMedve (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Doufám, že uspěje ale že při tvořbě dalšího počinu budou koukat spíš zase na "strom" a ne na "les". Taky doufám, že uspěje a povede to k většímu množství produkcí kde budou opět víc používat kulisy, masky, animatroniku.

SsgtJira (hodnocení, recenze)

MoziMedve

No tak minimálně dotáhnout takové detaily, jako kam zmizel David s posádkou Covenantu a co se s nimi stalo by to chtělo.. ( ne že bych byl s duem Prometheus- Covenant spokojený ), ale když už se to načalo, zasloužilo by si to dovyprávět ( a za mě raději bez účasti R.S. ). SJ se taky najednou někam úplně vypařili a neříkejte mi, že do A4 je už nikdo nikde nepotkal.. no za za mě bych si nejvíc přál tečku nakonec.. vidět tu bitvu na zemi po A4..

na příspěvěk reagoval Khanos

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu