Reklama

Reklama

Lítá v tom

  • Česko Tátou proti své vůli (pracovní název) (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Romantická komedie o tom, co všechno se může stát, když se zapletete do jedné nevinné lži. Hlavní hrdina chce naposledy potěšit svou nemocnou maminku, která touží po vnucích. Přesvědčí proto těhotnou sousedku a bývalou striptérku, aby sehrála jeho dívku a nastávající ženu. Maminka se ale zázračně uzdraví a strhne se lavina nedorozumění a karambolů a několik životů se převrátí vzhůru nohama. Do udržení lži jsou totiž postupně zataženi další členové rodiny, přátelé, kolegové z práce a vůbec každý. (Bontonfilm)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (59)

petrsv 

všechny recenze uživatele

Jestli existuje nějaké klišé, které tady nebylo využito, bude to velký div. Že české (bohužel poslední léta spíš česko/slovenské) komedie nebaví, jsem si už tak nějak zvykl, ale přesto vždy doufám, že přijde něco, co tento kdysi slavný žánr připomene. Nestalo se ani tentokrát, zhruba od poloviny už to byla spíš nuda. ()

rublik05 

všechny recenze uživatele

Další česká, resp. slovenská romantická komedie, jež má oproti zástupu svých konkurentů hned několik výhod, a sice že není vyloženě trapná, má příjemnou atmosféru a občas dokáže i pobavit. Z herců mě nejvíce zaujaly dámy Kristína Svarinská a Taťjana Medvecká, ujde ale i Kryštof Hádek. Snímek i překvapivě docela rychle uteče, takže není to žádná velká zívačka. Lítá v tom není žádná extra kvalitní či originální komedie, spíš taková nenáročná, snesitelná blbina na jedno zhlédnutí. 4/10. ()

Reklama

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Chlápek si hledá ženské , ale nechce se vázat tak je vždy opustí jeho matka je nemocná a přeje si , aby se usadil. Jednou ona skončí v nemocnici a doktorka mu řekne, že  není jisté jak dlouho bude na  světě a pokud jí něčím může udělat radost ať to udělá zavčasu než bude pozdě tak on si zaplatí těhotnou sousedku, aby mu hrála partnerku mezitím se   matce udělá dobře tak oni to musí pořád hrát mezitím se  do sebe zamilují.  Prvně je to strašně okatý film obsahuje snad všechny klišé romantických komedií dále kromě něho té matky a Svarinské jsou postavy nezajímavé (První film co jsem viděl kde je Svarinská hnusná kromě té scény kdy tančí)  . Nemá to vtipné momenty spíše to jsou kameňákovité vtipy a ani to nemá čím překvapit jelikož od té jejich hádky poznáte jak to skončí zkušený divák to pozná od začátku. Je to mezi dvěmi a  třemi hvězdičkami ke konci spíše ke  3, ale nevyváží to tu nudu v průběhu filmu. Jinak osobně nevím o nikom koho by rajcovala těhotná striptérka co tančí. 40 procent ()

rigby 

všechny recenze uživatele

Co zaujme nebo odradí jako první, tak to jsou hodně divoké vizuální efekty. Moc jsem tedy nepochopil jejich smysl, ale asi to byla snaha o originalitu. Ale chvílemi jsem se dost podivoval. Jinak ústřední trojice je herecky velmi dobře obsazená, funguje mezi nimi vzájemná chemie, jiskření, je radost se na ně dívat, i když jsou třeba jenom ve dvojici, a je to vlastně jedno jaké. Na čem ale film ztroskotal, tak je to scénář a vůbec samotný příběh. Jeho tempo je neustále narušováno naprosto zbytečnými šumy a rušivými elementy, prostor pro hlavní herce je silně ořezán. Z čeho by se dalo těžit a myslím, že i vytěžit, je po každém náznaku okamžitě zadupáno, nestydím se říct blbostmi. A jaká to mohla být příjemná romantická komedie, na kterou bych se příště rád podíval znovu. Ale v této podobě mě další shlédnutí opravdu neláká. ()

Alden_Larson 

všechny recenze uživatele

Je to film, který se bez pochyby nebere moc vážně. Jeho děj je místy absurdní a film je obecně plný humoru, který mi bohužel vtipný spíše nepřišel. Děj je taky plný klsických klišé, které se často objevují v romantických komediích, nevím ale, jestli tam ty klišé jsou dané neironicky, nebo jestli s nich film dělá srandu. Děj má celkově velmi zvláštní strukturu, první polovina je fajn, ale ke konci se začne trochu rozpadat, scény na sebe přestanou plynule navzovat a věci se dějí zdánlivě bezdůvodně. Postavy mezi sebou měly zajímavou dynamiku, ale bylo těžké se do nich vžít, hlavně proto, že Kryštof Hádek a Kristína Svarinská nebyli v totmo filmu zrovna nejlepší, co se hereckých výkonů týče. Taťjana Medevecká byla skvělá, ale ostatní to podle mě trochu odflákli. Prezentace filmu byla velmi zajímavá, film byl hodně dobře natočený a vizuální efekty se mi taky moc líbily. I hudba byla výborná. Nejslabšími aspekty filmu jsou ale havně jeho děj a humor, které podle mě moc lidí neosloví. 5/10 ()

Galerie (33)

Zajímavosti (7)

  • Jedným z ústredných motívov filmu je príbeh Baróna Prášila (1961) a obrázky z tohto filmu sa tu niekoľkokrát opakujú. (Arsenal83)
  • Pri rozhovore medzi synom, matkou a jej kamarátkami beží v televízii film. Ide o snímku Anděl na horách (1955). (Arsenal83)

Reklama

Reklama