Bývalý vynikající chirurg přišel o rodinu i paměť. Teď ale narazí na ženu, kterou kdysi dobře znal, a dostane tak šanci dát si život zase do pořádku. (Netflix)

Korpy22

Velmi barvitý a smutný příběh člověka, který kvůli tomu, že ztratil paměť a identitu, tak ztratil vlastně celý život. Jediné co neztratil jsou léčivé schopnosti. Dokáže léčit a díky nedostatku lékařů, je potřeba. Je zde výstavba klasického dramatu, která překvapivě u filmu skvěle funguje a člověka tak drží v určitém napětí, smutku a znechucení. ()

PORTER44

Úspěšný chirurg kterému závidí jeho kolega a chce se ho zbavit tak si na něj objedná mlátiče a myslí si že ho zabili ale doktora někdo zachrání ale on ztratí pamět tak bloudí po zemi jako poutník a svým lékařským uměním pomáhá lidem což ho nakonec dovede až ke své dceři a nakonec vše dobře dopadne,dojemné drama na které se nechalo koukat. ()

Verbudrak odpad!

Neupírám tomuto filmu jisté kvality, ale víte vy co... já nejsem žádný kritik, jen prostý divák, a tak si to mohu dovolit hodnotit čistě subjektivně. A u mě, u mě to propadlo na celé čáře. Je to moc sladkobolné a hrozně prvoplánově to hraje na city. Já prostě nerad koukám na tyhle životní facky osudu dobrým lidem. Připadám si u toho takovej zneužitej, a to nikomu nedaruju. Takže nula, to máš rejžo za to (jakkoli to bude spíš problém scénáře). Několikrát jsem si vzpomněl na jiné podobné dílo, a to Arrowsmith (seriál) (1997). ()

Anaytik

Fantazijní až pohádkový film, který mě dokonale vtáhl do děje. A vůbec jsem nevnímal nereálnost příběhu. ()

besenheim

Velice milý film, na který se hezky kouká. Celkově si z něj ale příliš mnoho neodnáším. Příběh se zdá moc šroubovaný na to, jak realisticky se zprvu tváří. Spousta věcí se ale tak nějak děje, aniž by mi dávaly dostatečný smysl, aniž by byly skutečně vysvětlené, a tak má v poslední třetině člověk dojem, že tvůrci chtějí uzavřít to, co vybudovali, moc uspěchaně a vlastně jim jde o to hlavně navodit celkovou feel-good atmosféru (což zvládají), ale bez promyšlení. Možná na to ale nejsem dostatečný romantik. Obsazení je nicméně sympatické a provedení skromné, ale kvalitní. ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD