Reklama

Reklama

Dva a půl chlapa

(seriál)
Ukázka z filmu 50
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Hrají:

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (více)
(další profese)

Série(12) / Epizody(261)

Obsahy(1)

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... (TV Nova)

Videa (97)

Ukázka z filmu 50

Recenze (1 194)

Eliott 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je velice těžké tenhle celek ohodnotit, jelikož kvalita se mění jako na houpačce, ale přesto to zkusím. Začátek s Charlie Sheenem je velice kvalitní a dalo by se to ohodnotit i 5-ti hvězdami. Jenže kvalita klesá a po třetí sérii již scénáristům téměř došla šťáva, žádné legendární hlášky se zde dávno nevyskytují a humor se zaměřuje na to, že někdo upadne a nebo takovou tu záchodovou klasiku. Proto 4-7 sérii považuji za takovou čtyř hvězdičkovou všehochuť, ale stále solidní podívanou. Úroveň se tedy drží poměrně vysoko až do klíčové osmé série. Zde se začne projevovat velké zoufalství. Epizody již nejsou tak nápadité, ani vtipné a na hlavním představiteli už je hrozně vidět jeho stáří a vlastně to celé vypadá, že už na svoji roli dávno nemá. Sakra vždyť ta série ani nebyla řádně ukončena a tak tomu dávám maximálně 3 hvězdy. V nejhorším byl Sheen propuštěn, chvilku mu trvalo než se vzpamatoval a vydává se vlastní cestou do nového seriálu, kde se mu opět daří a je to ten samý Charlie, kterého všichni tak dobře známe (Kurz sebeovládání). Zpět k tématu - Když tedy v deváté sérii nastoupí náhrada v podobě nového majitele domu Waldena, úroveň na chvilku lehce stoupne, avšak posléze se propadne na samotné dno až k poslední sérii, kterou bych neváhal ohodnotit odpadem (což jsem také udělal). Celkově tak dávám 75% což se rovná slabším čtyřem hvězdám. PS: Jízda to byla skvělá, ale posledním 100 epizodám je lepší se obloukem vyhnout. A nebo líp, koukněte se raději místo toho na alternativu s Charlie Sheenem. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Řek bych, že to vůbec není špatné, na to, že jsem o tom nikdy neslyšel, na Nově to na mě vybaflo z nenadání a ani tady na ČSFD jsem to zprvu nemohl najít, tak mě to překvapilo opravdu dost. Charlie Sheen jenom dokazuje, že na komedie byl on vždycky vysazenej. Vždycky byl a vždycky bude. Každopádně na ty nejlepší komediální seriály to určitě nemá (na který kouknu třeba třikrát za sebou), ale rozhodně to zabaví i tak. (7/10) ()

Reklama

Shakers 

všechny recenze uživatele

Komédia plná vtipov (aj keď sú väčšinou pre dospelych), ktorá ma každou časťou poteší a rozosmeje. To dokáže len malo ktorý. Skvelý humor, Jon Cryer, obzvlášť skvelý Charlie Shenn a vynikajúci slovenský dabing! 1 - 8. Séria - 100%. Bez Charlieho je to slabšie, ale vtipy a Alan ostávajú rovnako dobré. 9. séria - 70%, 10. séria - 80% , 11.séria - 85%, 12.séria - 70% ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Kdybys pracoval na lidským vztahu, kterej by byl založenej na něčem jiným, než na výměně tělesnejch tekutin, někdo by se o tebe postaral." To už tak někdy dopadne, když někdo jen spí, pije a pomáhá šířit přenosné pohlavní choroby. Mě tedy Charlie bavil, bavil mě i jeho střídač Walden, ale s tím jeden a půl zbytkem to nebylo nijak zvlášť zábavné. Přesto bez výčitek svědomí zaokrohluju hodnocení nahoru ke čtyřem hvězdám, protože camea některých hvězd jsou vynikající. Kecám - dávám to za to, že si tam zaskočila Prudence umýt okna a já jsem si při tomto dvanáctém dílu první série nejednou s chutí zaslintal. ()

Vančura 

všechny recenze uživatele

Nejdřív mě to moc nebralo, ale čím dýl na to koukám, tím víc mě to baví. Postava Charlieho je strašně dobře napsaná a Charlie Sheen je v jejím ztvárnění naprosto skvělý. U každé epizody obdivuji scénáristy, že dokážou vymyslet a vměstnat do prostoru 20 minut tolik úžasných fórů - skoro platí, že co replika, to perla. Bezvadný odpočinkový sitcom, který je chytrý, návykový a nesmírně zábavný. ()

Galerie (1 670)

Zajímavosti (950)

  • Ačkoliv je klavír funkční, Charlie Sheen (Charlie Harper) na něm ve skutečnosti neumí hrát. (Scelleton)

Související novinky

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Užili jste si sprosťáka Teda v jeho prozatím dvou celovečerních filmech? Pak vám jistě udělá radost, že se populární postava dočká také televizního zpracování. Streamovací služba stanice NBC Peacock… (více)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Z Kalifornie přišla smutná zpráva, ve věku 94 let totiž včera filmový svět opustila americká herečka Cloris Leachman. Zprávu o úmrtí médiím předala její manažerka Juliet Green. Ve filmu se Cloris… (více)

Zemřel herec a režisér Carl Reiner

Zemřel herec a režisér Carl Reiner

30.06.2020

V požehnaném věku osmadevadesáti let opustil filmový svět americký herec, režisér a scénárista Carl Reiner. Zemřel z přirozených příčin v noci z pondělí na úterý ve svém domě v Beverly Hills, jak… (více)

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (více)

Reklama

Reklama