Nick Wild pracuje jako bodyguard v Las Vegas. Zároveň ví jak být profesionální zabiják a má tak trochu problém s gamblerstvím. Když mu kamaráda zmlátí sadistický gauner, Nick zasáhne a zjistí, že onen násilník je synem mocného mafiánského bosse. Nick se tak ocitne v podsvětí a na stopě mu je jak policie, tak i mafie samotná. Na Nicka tedy čeká sázka nejvyšší, hra o život začíná. (Filmbox)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mzss1

Tak konečně někdo rozumnej :-) Scénář? Ten tam snad ani není. Hlavně, že všichni jebali Westa za Exp 2

na příspěvěk reagoval Lefty86

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Lacike

Ja neviem. Ako mňa to bavilo. Ale nenšiel som tu nič čo by so už v nejakej stathamovke nevidel za posledných 5-6 rokov. Myslím, že si aj lepším filmom dal 2*. A podľa hodnotenia to žiadne nadšenie nevyvoláva.

Koukám, že odstřelovač18 dal tři hvězdice. jsem to věděl :D

stuntmanMIKE

Jenže problém je v tom, že ty většinou nevíš, kdo je poslušnej čokl a kdo ne. Vidíš výslednej produkt a tečka. Co třeba Ostrov dr. Moreau? Režisér Stanley dostal kopačky a najmuli místo něj Frankenheimera. Znamená to, že renomovanej režisér jako Frankenhaimer je cvičená opice, protože se shodnul s producenty a točí to, co se jim líbí? On je ten problém složitější. To že je s někým bezproblémová spolupráce neznamená, že nemá názor.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Dlouho mě nic z filmové světa tak nebolelo :-( Tvl, jasně se shoduju s Wacou, což jsem fakt nečekal...dvě solidní bitky, hlavně ta finální jinač je film naprostá blbost. Neříkám, že se Statham chová jako idiot, hraje to dobře, ale má velmi zvláštní roli, scénář mi vůbec nesedl, jedna nesmyslná scéna vedle druhé. Celkově mi to nesedlo. Ani mi nevadilo, že bylo minimum akce. Třeba takový Crazy Joe mi na ty slabší 4* sedl....a i filmy jako je Mechanik, Safe, Elitní zabijáci atd - to byly pecky. Homefront to už byla slabota na 2* ale tohle bylo ještě horší...asi by si to zasloužilo 2* ale já prostě nemůžu. Bylo to něco jiného a mě to nesedlo.. a o akci mi fakt nejde, že tam skoro vůbec nebyla krom obstojných bitek.. 1* zklamání

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Ouwen

uz samotne prasenie filmov americkymi remakami nedava ziaden zmysel okrem toho, ze je to bana na prachy... o tom to cele je. Nic vic nic menej. Podla mna nemaju zaujem o nejaku hlbku...

Lacike

Jak chtějí takovej film natočit s PG13? to mi nedává smysl.

má to bejt o tom jak poldové se masakrují s magorama s řeznýma zbraněma. do takového filmu bych nemohl jít, pokud by to bylo PG13

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Lacike

stuntmanMIKE

Po akcnej stranky je kvalitny R-kovy USA remake Raidu Everly..

Ale to sa tocilo v Srbsku za prachy z bohvieakej riti. Ale hovori sa tam väcsinu filmu  po americky. :)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Ouwen

To su len PR kecy. Evans to zastiti menom a dostane za to pekny balik za ktory si v ryzakove natoci dalsiu pecku.

Reziser v jednom rozhovore jasne naznacoval, ze to bude PG-13.

na příspěvěk reagoval Ouwen

stuntmanMIKE

jenže USA to myslí asi vážně. mají ty samé kaskadéry, většinu lidí co budovala Raid, buduje aj remake. já se to teda dočetl, nevím co je na tom pravdy, hele :-)) ale USA umí natočit surovej akční film. Hříšnici a svatí třeba. nějaké béčka..... ale jakmile se jedná o drahej filmek a jde do kin, tak má ten dementní rating. v tom mě Exp3 zklamalo.

Ouwen

to je proforma... v amerike v zivote nenatocia taky film ako Raid s tak brutalnymi scenami... nebudem sa cudovat ak ten remake bude PG-13 ... Tempo udava ten co da prachy... Evans ma zatial velmi maleho vtaka na to, aby si v HolomUde robil co chce...

na příspěvěk reagoval Ouwen, Lacike

stuntmanMIKE

Ee, naopak kámo. Amíci točejí remake Raidu a Evans na to dohlíží, má prej jedno z hlavních slov. A pochybuji, že Evans se na tu poctivost vysere. To, že je taková většina nemusí znamenat, že bude aj on takovej. I když je pravda, že třeba Jaa změknul.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Lacike

vegetol.mp

ale ja netvrdim, ze nie... dnes skacu pomaly vsetci, ale su taki co neskacu...potom taky co skacu, ale maju urcite charakteristiky a potom su taky, ktory sa pouzivaju na to, aby to dakto kociroval a producent vlastne toci film. Povie odkial pokial... povie za kolko...povie s kym... A reziser len chodi na koberec vypocuje si co ma ako spravit a potom to tlmoci hercom... nechap to zle... aj takych treba, ale taki si zial moj obdiv alebo uctu nezasluhuju... nakoniec...za co ? :))

na příspěvěk reagoval Ouwen, vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Jasně, né každej může bej génius jako my tady v diskuzi:))) Já si třeba myslím, že většina režisérů se nijak nevzpouzí. Každopádně odmítám takovej ten zjednodušující pohled, že režisér je dement s brindákem, kterýho všichni vodí za ručičku:)

na příspěvěk reagoval Lacike, Ouwen

vegetol.mp

Tak v tom pripade sa musis viac snazit. Zatial sme v presile.

Inak to, ze väcsina reziserov su rutineri (a to nemyslim nijak negativne) je snad logicke. Kazdy nemôze byt vynimcne nadany.

Lacike

Tak to je v poho. Páč přednášku na téma, že většina režisérů jsou rutinéři a nemehla jsme taky už počuli mnohokrát. Takže jsem jen srovnal skóre na 1:1.

na příspěvěk reagoval Lacike

stuntmanMIKE

Nedělejme si iluze. V podstatě každej režisér, pokud chce stabilní práci, je cvičená opice, která dělá, co se jí řekne. Né každej je Tonny Scott nebo Michael Bay, aby měl výraznej styl. Třeba Rychle a zběsile. Vsaď se, že až si pustíš ten novej díl, bude to po vizuální stránce v podstatě jako ty minulý díly. Když jsem viděl upoutávku, vypadalo to totožně. Všechno jsou to cvičený opice. Zábavný historky o režisérovi, kterej hrdinně bojuje se studiem, už jsou dávno minulostí.

na příspěvěk reagoval Lacike, stuntmanMIKE

vegetol.mp

Ja nevravim, ze za to moze West...to nie :) Jasne, ze scenar nemoze. Ale je to rutiner... Natoci co sa povie a ako sa povie... Viem, ze dnes to neni nic vynimocne, ale West nema ziadnu charakteristiku ako reziser... je to proste rutinny typ...

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

stuntmanMIKE

Tak v tom nemůžu souhlasit:) Buď něco umíš, nebo. Pochybuju, že by úplný poleno natočilo něco pořádnýho. Kde nic není, ani smrt nebere. A za kokotiny ve scénáři Mechanika West nemůže.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Statham předává kurýrskou štafetu