Past

Vyšetřovatelka pojišťovny Gin (Catherine Zeta-Jones) přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta "Maca" MacDougala (Sean Connery) do nastražené pasti - sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci v předvečer roku 2000. Hra může začít! Ale kdo je tu kočka a kdo myš? (Bontonfilm)

JohnSmith

Přijemný a nenáročný thriller na zimní večer.Catherine je moc hezká a dá se na ní koukat,Connery je s věkem čím dál víc charizmatičtější.Příjemné bylo i to,že si člověk nebyl až do konce jist tím, kdo podvádí koho. Jen mi přišlo, že obsazení Conneryho není zrovna tou nejlepší volbou.Víc by se hodil o dekádu mladší herec, páč akční sekvence na mrakodrapech byly tím pádem dost nevěrohodné. ()

anli

Romanticky krimi thriller s poradnou zlodejinou.Scenar neni kdovijak napadity,ale je prijemne napsany,nesetri romantikou,napetim a nejakou tou akci.Rezie je slusna,i kdyz misty trochu usina,ale plne to vynahrazuje saramantni Sean Connery a nadherna Catherine-Zeta Jones.Navic to mezi nimi uzasne jiskri a divakovu oku(a srdci)je to velmi prijemne.Film krasne klouze od zacatku do konce,ma sve kouzlo,napeti a nekolik uzasnych scena(Katin tanec mezi laserovymi paprsky mezi ne rothodne patri).Kdyby scenarista a reziser vic pritlacili na pilu,mohlo to byt genialni.Takhle to zustalo jen velmi dobre.Osobne jsem i tak byl velmi spokojen a davam jasnych 80%. ()

H34D

Past je vcelku stylová podívaná pro nenáročný večer u televize, jenže podobně jako třeba známější Mission Impossible 2 si tu svou stylovost až příliš vynucuje, za každou cenu chce zůstat jiskřivá, uhlazená a cool, ale to je bohužel díky fádní režii a poněkud děravému scénáři takřka nemožné. Představuje tak pro mě v prvé řadě nevyužitý potenciál, některé chytře se tvářící scény jsou nedotažené, napětí zůstává relativně při zemi a nepředvídatelnost se stává spíše jen rádoby nepředvídatelností (jinými slovy klišé)... Nebýt šarmantního Conneryho a překrásné (a ohebné) Zeta-Jones, nebál bych se Entrapment označit jako ztrátu času. 5/10 ()

ilemas

Průměrný thriller na který se i po mnoha letech vždy rád podívám nejen kvůli krásné Catherine Zeta-Jones a zvedám hodnocení. I přes své nedostatky a naivitu má film něco do sebe. Dobře se na něj dívá a vždy zpraví náladu jak to mezi profesionálními zloději jiskří. A na krásně vystrčený zadeček byť v kalhotách je velice krásný pohled. ()

sportovec

Zázrak se stal skutkem. V době vylomenin akčního filmu vzniklo dílko, které dílčí přednosti akčního novožánru dokázalo spojit s klasickou detektivkou a zachovat tempo a vynalézavost fabule, které jsou stále skutečností života naší současnosti. Oba protagonisté hrají jako o život a z pomyslných nebes jim k tomu žehná mj. herečka, která v minulosti na podobných filmech založila svůj věhlas - Audrey Hepburnová. Příjemných vytržení tohoto druhu by mohlo a mělo být víc. Nezlobil bych se. ()

• Catherine Zeta-Jones predvádzala väčšinu (niektoré zdroje uvádzajú všetky) lezenia a gymnastiky na krokve počas scény „Ukradol som Rembrandta“ na Macovom hrade. (m.a.t.o.)
  • Stanica Pudu, kde sa protagonisti stretávajú na konci, je v skutočnosti stanica Bukit Jalil so zmenenými znakmi. Bukit Jalil považovali filmári za oveľa atraktívnejšiu pre natáčanie, no problém bol, že sa nachádza dosť ďaleko od centra Kuala Lumpur, preto ju museli zamaskovať na Pudu, ktorá sa nachádza v blízkosti Towers. (m.a.t.o.)