Past

Vyšetřovatelka pojišťovny Gin (Catherine Zeta-Jones) přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta "Maca" MacDougala (Sean Connery) do nastražené pasti - sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci v předvečer roku 2000. Hra může začít! Ale kdo je tu kočka a kdo myš? (Bontonfilm)

suicide

Překvapivě dobrý film. Sean Connery jako vždy v roli dokonalého gantlemana (ostatně jakou jinou roli by mohl hrát) a Catherine Zeta-Jones v roli.. no krásky,, i když ne zrovna bondgirl. LAe z Conneryho mám takový dojem, že kdysi točil akční filmy, v nichž dělal akci sám, teď zestárnul, tak si našel lidi, co budou akční za něj a on se na ně bude dívat - a pokud jde o pěknou ženskou, jedině dobře, Ale já byl spokojený - a to i s koncem. ()

Hal_Moore

Hvězdy Sean Connery a Catherine Zeta-Jonesová v "Crownovském" dobrodružném loupeživém dobrodružství. Snad každý film, kde se objeví Sean Connery má svou kvalitu a ani tento není vyjímkou. Už jen jeho hlas je charismatický sám o sobě. Zeta-Jonesová je tak krásná a přitažlivá jak v Zorrovi. Ačkoli některé jejich společné scény chemii nepostrádají, něco tomu chybí. Snad pořád si budete klást otázky typu kdy je chytnou, nebo kdo je dobrý a kdo špatný. Na obě otázky vám odpoví finále. Společně s postavami se podíváme do různých částí světa, jmenovitě do New Yorku, Skotska a Malajsie. Ta nejlepší část se odehrává v kdysy nejvyšší obytné budově světa. Nemůžu opomenout dva skvělé herce ve vedlejších rolích - Vinga Rhamese a Willa Pattona... Nevím co dodat. Mohlo to být ještě o fous lepší... ()

TeeAge

| Scenár: Ronald Bass, Michael Hertzberg | Hudba: Christopher Young | Produkcia: Sean Connery, Michael Hertzberg, Rhonda Tollefson | Distribúcia: 20th Century Fox | Štúdio: Regency Enterprises | Rozpočet: 66 miliónov $ | Tržby: 212,404,396 $ | 70% Film s miestami poúsmevnými nelogickosťami v deji a technike, no s krásnou Catherine Zeta-Jones, na ktorú pohľad dáva zabudnúť nielen na chybičky, ale aj na ostatných zúčastnených ;) ()

Anderton

Amielov najlepší film. Najlepší casting, aký mohol zohnať, s ústrednou dvojkou by ste hneď chceli natočiť nového senior Bonda. Parádne lokality, dokonale využitá vtedajšia najvyššia budova sveta a príjemne zamotaný scenár s fajn natočenými vykrádačkami. Asi jediný film, kde je príchod roku 2000 patrične využitý. TV klasika, ktorú hocikedy môžem vidieť znovu. ()

H34D

Past je vcelku stylová podívaná pro nenáročný večer u televize, jenže podobně jako třeba známější Mission Impossible 2 si tu svou stylovost až příliš vynucuje, za každou cenu chce zůstat jiskřivá, uhlazená a cool, ale to je bohužel díky fádní režii a poněkud děravému scénáři takřka nemožné. Představuje tak pro mě v prvé řadě nevyužitý potenciál, některé chytře se tvářící scény jsou nedotažené, napětí zůstává relativně při zemi a nepředvídatelnost se stává spíše jen rádoby nepředvídatelností (jinými slovy klišé)... Nebýt šarmantního Conneryho a překrásné (a ohebné) Zeta-Jones, nebál bych se Entrapment označit jako ztrátu času. 5/10 ()

• Catherine Zeta-Jones predvádzala väčšinu (niektoré zdroje uvádzajú všetky) lezenia a gymnastiky na krokve počas scény „Ukradol som Rembrandta“ na Macovom hrade. (m.a.t.o.)
  • Malajzia namietala proti zobrazovaniu ich krajiny ako zaostalej krajiny, kde bola chudobná štvrť v Malacca prekrytá nakloneným záberom Petronas Towers. V skutočnosti sa Malacca nenachádza ani v blízkosti Towers. (m.a.t.o.)